5 5
TheFog

VWCC forum više nije oglasnik

Recommended Posts

ja samo znam da ce te vase reforme i ta sva cuda i stavovi razje..bat forum, pocelo je to odavno i samo ide polako, uopce nije stvar ni do oglasa ni icega, nekom ce se to zamjeriti, nekom nesto drugo... mene ne dira nist, ja samo javno kazem ono sta se cuje :palacg

 

slobodno vam to mogu reci jer sam vizionar samozvani, sve manje uopce ljudi i predstave projekte i postaju pametno, uvjerio sam se prekjucer kad sam bio kod jednog naseg "inace aktivnog" pa sam ostao iznenadjen koliko toga je covjek napravio a da uopce ovdje niko ne zna, a kako kaze uopce ni nema volje podjeliti s ostalima kad vise nije zanimljivo, mozda je to samo kap u moru al ima jos takvih, ali barem se covjek nistr ne buni nego je eto zastranio od foruma, nije jedini, a steta sta smo zakinuti za preodlican posao i projekt

 

Stariji ("kvalitetni") članovi su prestali dolazit jel stvarno nemaju šta vidjet. "Kaj bum ja k...c pokazival i kome" kad većina ljudi koja dođe na forum zato jel eto kupili su novi Polo 1.2, karikiram, i tu i tamo ga opere (izjava jednog poznanika). Većina stvarno dođe offtopičarit i stavljat j.... oglase i onda ih nema, a forum ima kao 1772 aktivna člana (do danas).

 

Imam prijatelja koji decentno slaže Golfa 3 polako ali sa stilom i ukusom (pod mojom kapom :D :D ), logiran je i samo čita jel mu se neda pisati jel smatra da mu auto nije dosta prerađen. I onda tu dodje klinac sa hrđavom dujom, bitno da on stavi slike i nema ga više. Onak takvu duju mogu gledat na svakom koraku.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Stariji ("kvalitetni") članovi su prestali dolazit jel stvarno nemaju šta vidjet. "Kaj bum ja k...c pokazival i kome" kad većina ljudi koja dođe na forum zato jel eto kupili su novi Polo 1.2, karikiram, i tu i tamo ga opere (izjava jednog poznanika). Većina stvarno dođe offtopičarit i stavljat j.... oglase i onda ih nema, a forum ima kao 1772 aktivna člana (do danas).

 

Imam prijatelja koji decentno slaže Golfa 3 polako ali sa stilom i ukusom (pod mojom kapom :D :D ), logiran je i samo čita jel mu se neda pisati jel smatra da mu auto nije dosta prerađen. I onda tu dodje klinac sa hrđavom dujom, bitno da on stavi slike i nema ga više. Onak takvu duju mogu gledat na svakom koraku.

 

 

POTPIS :zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ajde ne pretjeruj :palacd

 

nije pretjerivanje..

tako ide pravilo :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Stariji ("kvalitetni") članovi su prestali dolazit jel stvarno nemaju šta vidjet. "Kaj bum ja k...c pokazival i kome" kad većina ljudi koja dođe na forum zato jel eto kupili su novi Polo 1.2, karikiram, i tu i tamo ga opere (izjava jednog poznanika). Većina stvarno dođe offtopičarit i stavljat j.... oglase i onda ih nema, a forum ima kao 1772 aktivna člana (do danas).

 

Imam prijatelja koji decentno slaže Golfa 3 polako ali sa stilom i ukusom (pod mojom kapom :D :D ), logiran je i samo čita jel mu se neda pisati jel smatra da mu auto nije dosta prerađen. I onda tu dodje klinac sa hrđavom dujom, bitno da on stavi slike i nema ga više. Onak takvu duju mogu gledat na svakom koraku.

 

nikakve tenzije nego samo da te pitam ovako tvoje objektivno misljenje, jeli mislis npr. da se ja uklapam u profil toga klinca?

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako vam se da???? ne mislite li da je fkt dosta?? pretvorili ste ovo u generalni offtopic... katastrofa.... :palacd :palacd :palacd

Share this post


Link to post
Share on other sites
nikakve tenzije nego samo da te pitam ovako tvoje objektivno misljenje, jeli mislis npr. da se ja uklapam u profil toga klinca?

 

Ako ti duja nema hrđe onda ne :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
nikakve tenzije nego samo da te pitam ovako tvoje objektivno misljenje, jeli mislis npr. da se ja uklapam u profil toga klinca?

ma stari nesekiraj se nista,ja vjerujem da ce tvoja duja biti jednog dana ponos splita,samo da je para slozit ces ti to polako,na dobrom si putu, :palacg svi smo mi nekad bili mladi i vozali smo se u hrdavim kecevima i dujama a neki su i bicikline klacili. Kaj te briga kaj drugi vele,ne obaziri se. samo ti nastavi polako sa svojim golficem imas svoj dir i to je to. :respekt drz se prijo :zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites
nikakve tenzije nego samo da te pitam ovako tvoje objektivno misljenje, jeli mislis npr. da se ja uklapam u profil toga klinca?

Neznam di si se ti tu našao prozvanim. Gledajući tvoj topic i ideš u pravom smjeru i počeo si konstruktivno pridonosit forumu bez previše offtopica, odrastao si. Ali priznaj da ima ljudi koji stave originalne trule aute i više se ne pojave, al bitno da su stavili sliku di su namazali gume.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne nisam se nasao uvrijedjenim nego samo sam htio pitati da vidim na kakvu skupinu duja ciljas, nezelim se praviti pametan jer kada pogledam, da se samo "pravi" projekti stavljaju onda bi tu bilo par projekata i nista vise, tako da i od tih "hrdjavih duja" ljudi koji nemaju pojma o autima kao ja na pocetku (neznam ni sada, al citam, sarafan, trudim se) naprave veoma dobre projekte i usput nauce, nitko se nije rodio s gedorima nego je naucio ili kad je bio mali uz oca, strica ili uci sam slagajuci svoje auto!

istina ima tih hrdjavih ne samo duja nego svacega i stavi 15" felge, gljivu na dizela (ne prozivam nikoga) i misli da je tunira auto i to je sve od njega, ali takvi ce toga golfa prodati ako ga uspije prodati i uzeti sebi nesto "bolje" tako sta se mene tice ja bi najvise volia da ti ljudi zaobidju forum!

 

mislim da je ovaj topic otvoren da bude obavijest i da ljudi mozda kakvim konstruktivnim prijedlogom daju smjernicu za srediti oglase, i sam sam 2 puta otvoria topice u feedback-u bas da se smanje ti oglasi nekako i ljudi su me odma popljuvali, al dobro, prihvacam kritiku, mozda losi prijedlozi, mozda los nastup, neznam!

stoga naravno da sam da se offtopic pobrise u ovome topicu i nek ljudi daju prijedloge ili nek se malo izlice jer su frustrirani (takodjer razumim ove koji su frustrirani, slazu aute, traze nesto i sada moraju stagnirati i ove sta prodaju, novci su bitni za daljne slaganje, za koru kruva)

 

 

 

ma stari nesekiraj se nista,ja vjerujem da ce tvoja duja biti jednog dana ponos splita,samo da je para slozit ces ti to polako,na dobrom si putu, :palacg svi smo mi nekad bili mladi i vozali smo se u hrdavim kecevima i dujama a neki su i bicikline klacili. Kaj te briga kaj drugi vele,ne obaziri se. samo ti nastavi polako sa svojim golficem imas svoj dir i to je to. :respekt drz se prijo :zivio

:punk

nadan se i ja, ima da bude pravi rock n' roll car

 

 

 

 

ps. nema hrdje zasada (malo kod brisaca-al sredit cu ja to) :lol2

Edited by mateo.split

Share this post


Link to post
Share on other sites

desetoro clanova vw kluba vas pozdravlja sa spontanog mitinga....iz ljubavi prema automobilu (i drustvu)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nek kaze ko sta hoce ja sam iznio svoje misljenje i vidjeno stanje, na to se ima posrat pravo ko hoce :palacg

 

edit: jedno je sta se pise javno drugo je sta se uvijek iza ledja prica, to je ono malo iskrenije sta se svako suzdrazva, ja kazem kako je, a mene to ne dira ja cu sve napisat uvijek sta imam kome

Edited by dvojka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad se donese konačna odluka o oglasniku molim da mi neto od moderatora javi na PP

 

Ovo je postalo besmisleno čitat :mah

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kad se donese konačna odluka o oglasniku molim da mi neto od moderatora javi na PP

 

Ovo je postalo besmisleno čitat :mah

nakon sto stavis snimke iz monteengra na youbitubi :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
desetoro clanova vw kluba vas pozdravlja sa spontanog mitinga....iz ljubavi prema automobilu (i drustvu)

:mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je bezveze da netko predstavi serijala auto, kojeg je oprao i namazao gume, koji stavlja gljivu na dizela 1.6 i koji hoće podjeliti s nama novi hrđavi dio na svom autu, što je slažem se i nije nešto zanimljivo, kao uostalom i moj auto. Ali onda bi se naslov podforuma "Vaši auti i projekti" trebao zvati "Vaši projekti".

A što se tiče oglasa preko vwcc sam kupio dva puta. Drugi put bolje da nisam(čekao sam i zvao 2 tjedna).

Čak sam i dvaputa nešto ponudio, ali nisam uspio prodati. Oglasi trebaju biti jer smo tu, da jedni drugima pomognemo. Možda ne bi bilo loše oglase klasificirati, kao sto je to Baljo predložio za "vaše aute i projekte". Znači tražiš dijelove za keca, oni su u oglasi>ponuda>vw auti>golf 1.

 

PS: Nisam imao namjeru nikoga uvrijediti, a ako jesam iskreno se ispričavam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ako netko nije stavio auto u projekte ovdje na forumu ,eto ja nisam stavio, a nemogu auto utjerat u garazu od djelova koje sam kupio i koji stoje i cekaju da ih namontiram i sta da je onda da prestavim svoje auto ,pa ce biti evoga jos jedan truli golf , I zasto onda da punim topic sa glupostima ako nemoram ,kad bude gotovo stavim ,pokazem i to je to kome se nesvida nemora gledat i dobro.

Pogledajte samo koliko postova imam poslanih a imam hrpu toga doma ,jednom sam kupio ovdje na forumu felge bez puno pitanja vidio ,trazio broj mob., nazvao i kupio i to je to.

Kao sto sam napisao kad sam se uclanio ovdje na forumu ,dosao sam da se druzim da upoznam ljude , da kupim nesto ili prodam , usvemu tome da pomognem ako ikako mogu. A ne samo da sjedim i citam ,ja bi samo

malo sredio svojeg limenog ljubimca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto reci....

nadam se da ce moderatori napravit dobru reorganizaciju sta se tice oglasnika!

sta se tice trulih duja!!!!a,sta napravit sta se tice toga?malo je to tesko regulirat jer netreba nikoga smatrat manje vrijednim!

odvajat jedne od drugih nije rjesenje sve u svemu neke stvari treba mijenjat ali to treba ostavit nasim moderatorima i pouzdat se u njih jer kao clan od 2007 godine nisam imao nekih primjedbi kako je poslozen forum!

uvjek ima ljudi koji manje i vise znaju ali tu smo da ucimo i pomazemo jedni drugima!

vjerujem da ima dosta topica koji su otvoreni a,nema se sto vidjet!

neznam mozda cu bubnuti ali recimo nebi bilo lose uzimati clanove nove po preporuci ljudi koji su duze vremena na vwcc tak je na hraweb!

Edited by dragan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dugo sam se dvoumio da li da nešto napišem jer mi oglasnik nije prioritet kod korištenja foruma , ali evo reći ću svoje mišljenje pa neka admini uvaže ako im se nešto sviđa. Kako got da završi ova priča sa oglasima ja podržavam sve koji vode forum jer uvesti reda treba svakako.

Trebamo puno više iskusniji ljudi koji će pisati po forumu , trebamo pomoć onih koji znaju a više ne pišu jer su izgubili zanimanje za forum , a manje novih korisnika koji dođu samo postaviti oglas pa oko jednog novog korisnika koji nije pročitao pravila onda 3 moderatora ispravljaju i upozoravaju što je on napisao (primjerice "novi članovi").

Moje mišljenje je da treba ostaviti oglasnik svakako , ali podržavam da se uvede reda kako se smije stavljati oglase.

 

Svaki Offtopic i oglas koji nije prema pravilima treba kazniti banom na 7 dana.

Ja rijetko kad nešto prodajem , ali volim pogledati oglase misleći da ću nešto naći povoljno i u dobrom stanju što bi mogao kupiti.

Primjerice auto u oglasu se prodaje , super je što taj isti auto mogu pogledati pod projektima i vidjeti kako su išli radovi , koji su bili problemi i kvarovi , općenito i po korisniku onda mogu zaključiti kakav je vlasnik. Svakako po meni dobra stvar.

Ali s druge strane mi je mučno kad netko stavi da prodaje felge sa 5 rupa i dobrim gumama skinute sa golfa 3.

Pa jel teško napisati: Prodajem felge 5x100 6Jx15 , model neki , gume 2005g , 5mm profila , GY Eagle F1 , dimenzija neka , sliku felgi i guma...

 

Evo prijedlog , u oglase primjerice na kod prodaje felgi bi se mogao staviti onaj klizni izbornik koji moraš popuniti da bi uopće stavio oglas za felge.

Recimo:

Širina felge - pa ti ponudi od 3J do 12J

Veličina - od 10 do 30cola

 

Tako isto za gume:

Širina - visina - dubina profila (može od 2mm do 8mm u razmaku od 0,5mm) , marka (može se da ne pišete sve marke staviti 20 najpopularnijih i prozor "ostalo" koji označiš i onda upišeš koja ti je marka gume ako je nemaš pod upisanima.

Ja bi uveo i sliku pod obavezno.

 

Mislim da bi ovako koliko-toliko uveli reda jer bi barem oglasi bili potpuni , ne bi mogao netko ni staviti oglas ako ne zna sve podatke bitne za prodaju.

 

Pozdrav svima! Vjerujem da će odluka , kakva got da bila , pridonijeti kvaliteti foruma.

(Molio bih neka se nitko ne nađe prozvan jer sam modele auta , felge i sve pisao bezveze kao primjer)

Poštovanje svima i veliki pozdrav! :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

problematika u svim tim podkategorijama koje si naveo je ta da cemo jos vise posla imati jer se svaki oglas mora pregledavati u detalj i onda ili ispravit ili premjestiti....di su onda jos OTovi za koje se warn dobiva.vecina nas moderatora brisemo te OTove vecinom bez sankcija.al kad se netko zainati i u svaki oglas stavi Ot onda ide warn...i onda pocinje prepiranje zasto.....

 

mogli bi ste (oni koji su za oglase zainteresirani) davati ideje da nam olaksate posao a ne ga jos dodatno stvarat tipa podkategorije..

al naravno u nama nije tolki prob,nego u vama.na vama je da se drzite nekih pravila,a ne da ih krsite.zato i je postala problematika u vezi oglasa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo ja se dobrovoljno javljam da brišem nepotpune oglase i OT iz istih

ovak i onak sam na forumu po cijele dane

Edited by tomica88

Share this post


Link to post
Share on other sites
problematika u svim tim podkategorijama koje si naveo je ta da cemo jos vise posla imati jer se svaki oglas mora pregledavati u detalj i onda ili ispravit ili premjestiti....di su onda jos OTovi za koje se warn dobiva.vecina nas moderatora brisemo te OTove vecinom bez sankcija.al kad se netko zainati i u svaki oglas stavi Ot onda ide warn...i onda pocinje prepiranje zasto.....

 

mogli bi ste (oni koji su za oglase zainteresirani) davati ideje da nam olaksate posao a ne ga jos dodatno stvarat tipa podkategorije..

al naravno u nama nije tolki prob,nego u vama.na vama je da se drzite nekih pravila,a ne da ih krsite.zato i je postala problematika u vezi oglasa...

 

Ne , nisam mislio da to budu podkategorije , nego u kreiranju samog oglasa u podforumu oglasnik da postoji izbornik koji će olakšati postavljanje oglasa.

Mislio sam da kad odeš na novi oglas na primjer za felge , stisneš novi oglas i onda da ti se ponudi klizni izbornik (ili padajući meni , kao sad kad pišeš novi post pa imaš takav meni za odabrati veličinu slova , boju slova ili font pisanja) gdje imaš mogućnost odabrati slijedeće:

1. gume

2. felge

3. set (gume i felge)

I onda ako odabereš gume , pokaže ti se opet klizni izbornik gdje odabereš širinu gume , pa starost , cijena itd...

I onda jednostavno tek kad odabereš sa svih izbornika koje će se odrediti po jednu opciju , tek onda dobiješ opciju "postavi oglas".

Eto , moje mišljenje je da bi to funkcioniralo jer ni ne možeš onda postaviti oglas ako sve potrebno ne popunjeno.

Onda ne bi bilo podpitanja koliko su stare , pa jel te felge pašu na golf 3 ili 4...jednostavno sve što te zanima oko oglasa pita se preko PM-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj forum, za razliku od nekih drugih je jako dobar i bas mu netreba puno promjena

sto se tice oglasa treba ih ograniciti za nove na forumu i uredno napisati naslov oglasa te pripaziti da je u pravoj rubrici

ostalo je sve u redu po meni

 

A sto se tice trulih jedinica, duja i obicnih auta:

mislim da je ovo forum ljubitelja VW marke, vozila i svega sto ide uz taj VW a ne ljubitelja tuning vozila

zasto nebi netko predsavio svoj auto, pa nemaju svi volje, novaca i neznam cega a na kraju i volje uredjivati svoje vozilo da bi mogli zazivjeti u "vasi auti i projekti"

Pa i izmedju svih tih tzv. projekata ima takvog smeca da ga na cesti nebi ni pogledao al ipak su vlasnistvo vw-fana i on ih kao takve predstavlja

 

Eto toliko od mene

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
5 5