5 5
TheFog

VWCC forum više nije oglasnik

Recommended Posts

Još bih jednom iskoristio mogućnost i zahvalio svima koji su pokazali razumijevanje. Onima koji nisu mogu samo reći da mi je iskreno i od srca žao što sva moja i naša nastojanja i htijenja nemaju za cilj Vaše zadovoljstvo. Iskreno mi je zbog toga žao jer sav ovaj entuzijazam, utrošena energija, slobodno vrijeme, živci i novci su utrošeni najviše zbog toga.

 

Nastojao sam okupiti nekoliko ljudi koji bi mi pomogli i osvježiti cijeli portal, tako i forum, pritom u oglasima unijeti velike tehničke promjene jer mislim da ih ta sekcija najviše traži. Baš zbog toga, oglašavanje je bilo prekinuto da se s time može u miru raditi, ali priznajem i sa dodatnim razlogom, da probate vidjeti drugu stranu ovog foruma i Vas samih. Kao i obično, bio sam usamljen u toj ideji i nije prošla slavno jer nevidim da se je netko zamislio sam nad sobom, a stvarno mislim da bi velik broj trebao. Ne želim uvlačiti u priču ni politku i nacionalnost, ali sve više stajem na stranu onih priča kako smo narod koji za bolje nije niti zaslužuje; kako smo prelijeni i jako dobro znamo mlatari mišem 12h dnevno, a "lopatu" neznamo uzet u ruke.

 

Na stranu to. Dovoljan je bio (kao i obično) samo jedan odlazak u dalmaciju da mi se glava razbistri (ili zamuti); nakon jadikovki od strane najbližih našim moderatorima (i administratorima) kako već sad previše vremena provode na forumu, zanemaruju djevojke, žene, prijatelje...vrlo lako je bilo zaključit oni ljudi iz prvog dijela priče (sad ovako u afektu i pod adrenalinom ću ih nazvat nezahvalnima, ali oprostite mi na tome) jednostavno ne zaslužuju takvu dodatnu žrtvu ovih vrijednih ljudi. Zašto da njihov privatan život pati kad je pitanje dali će im itko ikad reći hvala, stisnut ruku, počastit pićem,...? Neznam dali sam spomenuo da smo instalirali trader rating aplikaciju pred nekoliko tjedana, jeste li ju primjetili uopce?

 

Oglasi su ponovno otvoreni. Skratit ću priču o pravilima:

-Oglas mora biti DETALJAN, PRECIZAN i suvisao. Oni s manjkom bitnih informacija će biti obrisani.

-Nema komentiranja/odgovaranja, samo autor može koristiti REPLY ne češće od 14 dana kako bi bumpao oglas. Za izmjene, dodavanje opisa, slika, izmjenu cijena i ostalo - korisite EDIT.

-Nema aukcija, niti prozivanja kluba i foruma na račun nezadovoljstva trgovinom. Koristite trader rating aplikaciju da biste nekome dali pozitivnu ili negativnu ocjenu za trgovinu.

-Spajat ćemo oglase istog oglašivača u jedan ukoliko budu imali zajedničkih dodirnih točaka.

 

Često postavljana pitanja i odgovori na nova pravila oglašavanja

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
5 5