0
Speedy-RI

dB Drag Rijeka 25.11.

Recommended Posts

Evo kao i sto sam naslov kaze u Rijeci ce se 25.11 odrzati DB DRAG natjecanje pod organizacijom SEMPER FIUME TEAMA.

Naravno biti ce i nagrade koje ce se izvlaciti sistemom tombole, tako da svi imaju neke sanse za dobiti...

od nagrada cu izdvojiti: MB quart 13cm sistemi od oko 2500kn, phase sub u kutiji oko 1000+kn i jos tako neki GZ sistemi i MacAudio sistemi uskoro bi trebali doci jos neki subovi od /////ALPINE-a i neki trosistemci, 4l ulja za auto i jos onih utjesnijih poput 2x pizza + 2x pice u pizzeriji EX na Srdocima.

I da ne zaboravim svaki natjecatelj dobiva porciju odojka i kiselog kupusa ili sendvic i cuga u obliznjem bircu i naravno za sve diploma, a oni prvih 3 u klasi ce dobiti i pehare...

Naravno zbog svega navedenog ce i kotizacija biti 150 kn...

Eto decaci i devojcice bele to je za sada to a kako se bude jos nesto dogadjalo biti cete pravovremeno obavijesteni. :bravo:fakjea:palci:palacg:zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajmo ljudi isplati se u EXa je dobra pizza,nije ko u Delfina al ipak DOBRRRAAAAAAA... :da:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao zvući sve primamljivo ali 300kn mi trba za gorivo jo?? cestarina plaćanje za natjecanje itd.. Vjerujem da ću pogledat samo rezultate

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo sumnjam da imate konkurenciju za mene... :rotfl

 

Inače sam često u RI,do pred koji misec dolazio sam svaki 4 vikand,sad malo rjeđe....Al ipak dolazim....

Neznam ba?? da ću doć na db al nije ni isključeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mozda dodem danas il sutra pogledat felge...Pa ti se javim Speedy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci nisi danas bio onda ces sutra :), ajde javi se care, drag ce se odrzavati na Grpcima, a jos cete naknadno saznati di tocno na grpcima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo nekih izmjena je bilo pa cu staviti novi text:

 

LINK

Additional Event Information:

U subotu 25,11,2006 na parkiralistu ispred Caffe Bara XXL u organizaciji

Semper Fiume Sound & Style Tuning Teama odrzat ce se natjecanje

najglasnijih i najljepsih automobila lijepe Nase.

 

Program natjecanja :

od 10:00 do 12:00 zaprimanje prijava

od 12:00 do 15:00 kvalifikacije

od 15:00 do 17:00 finale svih klasa

od 17:00 do 18:00 natjecanje u brzinskom ispijanju pive (kotizacija 15kn po

natjecatelju)

u 18:00 proglasenje pobjednika svih klasa

u 18:30 izvlacenje nagrada

 

Nakon svega veliki Party uz dobru muziku u Caffe Baru XXL.

 

Evo i karte za one koji neznaju di je to... :palacg

KARTA

Edited by Speedy-RI

Share this post


Link to post
Share on other sites

e Speedy-RI do??li bi moi dečki iz Bj s mojom muzikom na natjecanje pa bi te molio ako ti nebi bio problem da mi da?? svoj broj pa da te oni mogu kontaktirat-kak doć itd da se lak??e snađu

HVALA

Share this post


Link to post
Share on other sites
0