3 3
Dejo

Golf 6 TSI prvi problemi :)

Recommended Posts

Evo ovako

danas krenem se vozit i nakon kretanja sa semafora upalila mi se lampica EPC i pisalo je da odma na servis idem

i zatim se upalila lampica od lamda sonde i pocela blicat

EPC se u gasio a sonda nastavila blicat i auto je poceo trest i gubit snagu

O cemu se radi???

:(:(:(

 

da nadodam da auto kad se ugrije radi ok....

Edited by Dejo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tesko je govorit napamet, ako nemas VCDS (VagCom). Sutra ujutro prvo u servis pa ces za 5 min znati o cemu je rijec. Moze biti milijun stvari.

Ovako je nemoguce odgovoriti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam isti takav motor u G5,točim omv100 i dosad nisam imao nikakvih problema....

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma i prije je on malo cugao dok se ne ugrije al danas se bas tresao i nije imao snage

bas malo tu listam i vidim da dosta tih novih auta ima slicnih problema

Share this post


Link to post
Share on other sites

probaj se svejedno prebacit na omv 100

imam osjecaj da je zbog tog

 

ali javi ako sta otkriju u servisu

Share this post


Link to post
Share on other sites

javi šta su našli u servisu... moguce je da te gorivo zeza al javi nam koja je greška... traži da ti isprintaju s diagnostike

Share this post


Link to post
Share on other sites
Evo ovako

danas krenem se vozit i nakon kretanja sa semafora upalila mi se lampica EPC i pisalo je da odma na servis idem

i zatim se upalila lampica od lamda sonde i pocela blicat

EPC se u gasio a sonda nastavila blicat i auto je poceo trest i gubit snagu

O cemu se radi???

:(:(:(

 

da nadodam da auto kad se ugrije radi ok....

 

 

Evo sad upalim auto i radi na leru drzi ga na 1200 okr nekih pol minute minutu i onda padne na 700 800

i pocnem se vozit malo trza al ide cim gasa dam lagano onda pocne mal trest a u S modu da visim okretajima ne trese i cim auto se ugrije malo sve 5

cudno .... ujutro ide na servis valjda ce me primit odma ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potpuno normalno je to dok ga hladnog upališ da su okretaji na 1200,i onda nakon minute padnu na oko 800 o/min

Share this post


Link to post
Share on other sites

to ti se pojavljivalo jedno jutro da pa dva ne pa opet jedan dan ujutro da pa tri ne itd. uglavnom svaki put kad mi se pojavilo sam sam spajao na VAG i iscitavao jednu te istu gresku koju sam ti napisao gore. Sad se ne pojavljuje greska vec dva tjedna, auto malo kao da zna zatreskat dok sjedis u njemu na leru, normalno ide, sipam otkad znam za sebe OMV100, mjenjao bombinu s prvog na cetvrti cilindar itd.

jos nisam bio u servisu cekam ne znam ni sam sta?!?

Share this post


Link to post
Share on other sites
to ti se pojavljivalo jedno jutro da pa dva ne pa opet jedan dan ujutro da pa tri ne itd. uglavnom svaki put kad mi se pojavilo sam sam spajao na VAG i iscitavao jednu te istu gresku koju sam ti napisao gore. Sad se ne pojavljuje greska vec dva tjedna, auto malo kao da zna zatreskat dok sjedis u njemu na leru, normalno ide, sipam otkad znam za sebe OMV100, mjenjao bombinu s prvog na cetvrti cilindar itd.

jos nisam bio u servisu cekam ne znam ni sam sta?!?

 

ja sutra ode mislim da imamo istu stvar kao sta si rekao jer meni ista stvar se desava samo po dva tri tjedna radi normalno i onda to

Share this post


Link to post
Share on other sites
ovo ti se upali? blinka i onda ostane svijetliti. ugasis auto i ponovo upalis i nema lampice?

 

http://img17.imageshack.us/img17/3909/456tjl.jpg

 

de mi reci jel ti radi auto ovako kad slusas na auspuhu ujutro? koliko konja imas?

 

 

da ta lampica se upali i blica al danas mi se upalio i EPC i ja ugasio auto i upalim on se nije upalio al druga ta lampica od ispuha je blicala i kad se auto ugrije sve super

mislim da radi isto ko tvoj

160 ks

Share this post


Link to post
Share on other sites

koliko konja imas?

 

 

 

presudno je kolko konja ima... :rotfl da ima koji vise mozda se nebi tresao :lol2:palci

 

 

svakako idi u ovlasteni posto je auto novi a nemoj se zahebavat sam s time, ni nissta pokusavat...mozda je neka mana ko na toyotama :rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ovako

bio sam na servisu na autu nema gresaka

stavljen je najnoviji software i receno mi je da auto ne drzim dugo u reezervi i da ga ponekad odem ispuhat negdje

auto radi normalno

eto valjda nece vise bit toga :bravo

Share this post


Link to post
Share on other sites

sused kupi se jettu mk2 i neces imati takvih problema... :rotfl , naravno u bijeloj boji..... :palacg hehe

Share this post


Link to post
Share on other sites
sused kupi se jettu mk2 i neces imati takvih problema... :rotfl , naravno u bijeloj boji..... :palacg hehe

 

bas tako

ah ta elektronika danasnja hehehe

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 3