0
DARIO LJ.

P: corrado

Recommended Posts

Moderatori ako vas mogu zamolit da mi pobrisete onaj moj oglas gdje sam prodavao corrada jer tamo sam sve smjeso,, vise neznam sta imam sta nemam..Hvala..

Prodajem skoljku od corrada,, nova letva volana,, zatamnjene sajbe,, unutrasnjost na novo pretapacirana,, kocnice, lajtunzi sve novo,, lampe sve inpro prolaze homologaciju,, kugle, spone, i sve ostalo je na autu novo..podizaci prozora,, servo,, el retrovizori,, nema kvake nego se na daljinski vrata otvaraju.. 89g,, papiri HR.. Cijena 28 tisuca kn...

http://img341.imageshack.us/img341/8703/dsc00005ua.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

.............bump... :rolleyes:

 

Moze zamjena za karavan auto i jos uz moju nadoplatu do nekih 4 tisuce eura.... Corrado moze i komplet sa motorom ,,, getribom,, šperom itd... ovisi o dogovoru i autu koji se nudi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

..jos je na poklon + dobije se bon od 200kn za benzin,,, al to nije sve,, jos se dobije i set nožova :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo prodajem corrado narančaste boje, spusten, ima radio cd,, zadnji spojler se dize , ima auspuh, kvačice na haubi (trkaće), ima sve pedale potrebne za voznju,, gas, kocnica, kvacilo.,, ima rucnu, mjenjac,, volan, šajbe,, ma u biti ima sve, bas perverzija od opreme.. Ima i ona obadva za sunce s tim da je na jednom ogledalo sa lampicom... ,, i sve to u samo jednom autu imam .. Cijena klizna, po potrebi....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Istekla rega.. Komplet 22 tisuce kn,,

Moze skoljka posebno, ako neko zeli slagati nekakav projekt.. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
0