1 1
basan88

Volan Golf 4

Recommended Posts

znaci, kako se skida volan od golfa 4 (volan sa 4 kraka). imam ga u planu obloziti kozom, no, majstor koji ce mi to raditi rekao da moram skinuti volan!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sam zracni na volanu ti drze 2 kopce, postupak skidanja ti ide ovako nekako; na volanu sa straznje strane imas dvije rupe po jednu sa svake strane volana. pocmes otpocetka, stavis kljuc u bravu i zakrenes ga tek toliko da ti se volan ne zakljuca i da nebude kontakt upaljen-volan nek ti bude u vodoravnom polozaju (kao da vozis ravno), nakon toga zakrenes volan npr. u lijevu stranu za 90 stupnjeva i rupa kroz koju ces otkaciti zracni ce ti biti ispred instrument-sata, kroz rupu kracim sarafcigerom lagano otkacis prvu kopcu,zracni bi trebao izletjet (samo budi njezan da ti kopce ne puknu). Kad si to napravio na isti nacin zakrenes volan u desnu stranu i ponovis postupak. Kad je zracni sa obe strane izletjeo iz lezista vratis volan u vodoravan polozaj, izvuces kljuc iz brave, njezno izvuces zracni prema sebi, otkacis konektor s njega i on je vani. Nakon toga imas jedan saraf kojeg odvijes zvjezdastim kljucem (neznam napamet tocno kojim al vidit ces), obiljezis tocan polozaj volana, mozes i sa markerom i lagano ga povuces prema sebi-volan je vani. Postupak vracanja ti je jos laksi.

Edited by toniBW

Share this post


Link to post
Share on other sites

imaju tockice na volanu i osovini volana tako da nema potrebe za markeom

 

i treba ti torx onaj

i ja sam skinuo klemu za svaki slucaj

Share this post


Link to post
Share on other sites

...i najvažnije kad skines volan da sa piktrakom ili necim zaljepiš onu crnu okruglu zavojnicu da se ne okrene,jer inaće će ti svjetlit lampica na tabli, nisam sad ziher al mislim da je to za ABS ili ESP...jer inaće ćeš trebat nekoga sa dijagnozom(VAG-COM) da ti vrati tu zavojnicu na 0 stupnjeva... :palacg

 

sretno :zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites

zavojnica je za esp, mjeri kut zakretanja volana

 

ja sam prvi put fulo, i zavojnica je nakrivo stajala ko i volan i nije nista svjetlilo ALI esp je tolko kocio tockove pri uljetanju da cvile gume sto prije nije

 

znaci ne radi dobro ako se fula polozaj

Share this post


Link to post
Share on other sites
zavojnica je za esp, mjeri kut zakretanja volana

 

ja sam prvi put fulo, i zavojnica je nakrivo stajala ko i volan i nije nista svjetlilo ALI esp je tolko kocio tockove pri uljetanju da cvile gume sto prije nije

 

znaci ne radi dobro ako se fula polozaj

 

 

Nisam siguran za vw ali kod nekih auta će se sje... zavojnica ako ju fulaš za krug...i nije samo za esp, nego i za zračni i trubu...i tempomat(na nekim drugim markama auta)...itd

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nisam siguran za vw ali kod nekih auta će se sje... zavojnica ako ju fulaš za krug...i nije samo za esp, nego i za zračni i trubu...i tempomat(na nekim drugim markama auta)...itd

 

 

Ja sam ju strgao na četvorki sa esp-om, fulao sam za jedan krug....

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako si upsio za jedna krug fulat?

 

autoru teme...zasto u kozu, bude predebeo

za 200-300 kn nadjes bolji volan i zamjeni

Edited by MarioIV

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vadio sam letvu volana, auto je stajao cca tjedan dana u garaži na klocnima i zaboravio sam u kojem sam položaju ostavio volan kad sam skinuo letvu, i onda sam na dijagnostiki skužio da sam fulao za 1 krug, i ta glupost me koštala skidanja airbaga, volana i spirale 10 puta i pokušaja popravka, i na kraju sam kupio drugu rabljenu od passata za 700 kn...

 

E, da i ako se strga svjetlit če ti lampica airbag i pisati na vag com-u (prevelik otpor zračnog jastuka vozača), esp ne radi preko zavojnice, samo truba i airbag.....

Edited by diesel power

Share this post


Link to post
Share on other sites

šta sve ovdje ljudi pišu :lol2:rotfl strašno :lol2:rotfl:rotfl

nije bitno nešto napisat,nego samo u kaj si siguran i znaš,a ne ono moglo bi bit,lol :rotfl

ne svi neki,tko je napisao ok zna da s ene odnosi na njega :palacg:zivio

i netreba komp za vratit u nulu,kad je volan skinut uzmeš ljepo zavojnicu i vrtiš je lagano skroz ljevo i onda skroz desno izbrojiš koliko ima krugova staviš na sredinu i to je to :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 3/4/2010 at 9:04 PM, Dac said:

šta sve ovdje ljudi pišu :lol2:rotfl strašno :lol2:rotfl:rotfl

nije bitno nešto napisat,nego samo u kaj si siguran i znaš,a ne ono moglo bi bit,lol :rotfl

ne svi neki,tko je napisao ok zna da s ene odnosi na njega :palacg:zivio

i netreba komp za vratit u nulu,kad je volan skinut uzmeš ljepo zavojnicu i vrtiš je lagano skroz ljevo i onda skroz desno izbrojiš koliko ima krugova staviš na sredinu i to je to :palacg

Pozz, i ja sam skinuo i naravno nisam zabilježio kako je stajala. Golf 5 1.9 2008 zavojnica ide 5 i pol krugova pa sam odvrtio 2.5 i stacio onaj konektor na 12h. Vratio volan, ali u voznji stoji malo u ljevo.  E sad, ja sam ju vratio na osovinu volana i onda okretao i brojao krugove. Da li sam trebao odredit početni polozaj pa tek onda stavit na osovinu volana? Probao sam vrtit lkevo i desno pa skinut volan i ima jos cijeli krug do kraja. Tako da ne pukne. Gledao sam kako nove imaju osiguranje plastičnu kopcu da se ne okrene prije montaže. Da li možda ima neka oznaka po kojoj odma znas kako je to početni položaj. Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1