0
bramba

Max pritisak turbine?

Recommended Posts

Tražio sam i po forumu koristeci search i preko google ali nisam nasao adekvatan odgovor. Mozda on negdije i stoji napisan ali ja ga nisam našao i zato molim bez ljutnje ako on negdije vec postoji napisan.

 

Malo sam se raspitivao i saznao za mene dosta zanimljive stvarcice.

Imam 1.6 td od 59kw (na motoru sve original nije ništa kemijano).

Bilo mi dosadno pa mi pale neke lude ideje na pamet. Pošto nisam stručnjak i ne kužim se u to odlučio sam to prvo s vama podjeliti pa da me neka pametna glava prosvjetli i uputi.

Svojoj kantici bi ugradio boost controler za povecanje tlaka u turbini sa standardnih 0.86 bar na oderđeni iznos. U međuvremenu da samo napomenem bosch pumpa ide na reglažu kod boschiste.

Znam da ne smije biti preveliki tlak, postoje određene granice do koliko bara standardni motor i turbina mogu podnijeti dodatno opterećenje a mene zanima koja je to granica za konkretno moj motor i turbinu?

Ja nemislim dizati do max granice.

I dali bi bilo poželjno promjeniti ili obnoviti nakon toga neke potrošne dijelove tipa brtva ili sl. jer ipak se radi o dosta starom motoru pa da nebi prilikom jaceg naprezanja motor otišao u povijest a recimo trebao sam samo promjeniti npr brtve ili sl.?

 

Predpostavljam i ne očekujem znatno povecanje snage, meni dovoljno malo. Svjestan sam da ako želim jurilicu da moram mjenjati kompletan motor ali sad to nisam u stanju popratiti financijski, ja bi najrade ubacio g60 pa na njemu kemijao ali trenutno ga nebi mogao hraniti!

Edited by bramba

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tražio sam i po forumu koristeci search i preko google ali nisam nasao adekvatan odgovor. Mozda on negdije i stoji napisan ali ja ga nisam našao i zato molim bez ljutnje ako on negdije vec postoji napisan.

 

Malo sam se raspitivao i saznao za mene dosta zanimljive stvarcice.

Imam 1.6 td od 69kw (na motoru sve original nije ništa kemijano).

Bilo mi dosadno pa mi pale neke lude ideje na pamet. Pošto nisam stručnjak i ne kužim se u to odlučio sam to prvo s vama podjeliti pa da me neka pametna glava prosvjetli i uputi.

Svojoj kantici bi ugradio boost controler za povecanje tlaka u turbini sa standardnih 0.86 bar na oderđeni iznos. U međuvremenu da samo napomenem bosch pumpa ide na reglažu kod boschiste.

Znam da ne smije biti preveliki tlak, postoje određene granice do koliko bara standardni motor i turbina mogu podnijeti dodatno opterećenje a mene zanima koja je to granica za konkretno moj motor i turbinu?

Ja nemislim dizati do max granice.

I dali bi bilo poželjno promjeniti ili obnoviti nakon toga neke potrošne dijelove tipa brtva ili sl. jer ipak se radi o dosta starom motoru pa da nebi prilikom jaceg naprezanja motor otišao u povijest a recimo trebao sam samo promjeniti npr brtve ili sl.?

 

Predpostavljam i ne očekujem znatno povecanje snage, meni dovoljno malo. Svjestan sam da ako želim jurilicu da moram mjenjati kompletan motor ali sad to nisam u stanju popratiti financijski, ja bi najrade ubacio g60 pa na njemu kemijao ali trenutno ga nebi mogao hraniti!

 

 

 

uopsteno max pritisak turbine ovisi od same turbine tako i motora , ja licno znam ovdje kod nas jedno auto sa pritiskom od 2.8 bari , sto se tice tvog motora u autu i same turbine, KREMNI je davno jednom bio rekao da je dolje izdrzljivost a gore glava ks, ako ti je 100%full ispravan motor i sve ok mislim da bi bio bez problema da ti turbina puse na 1 bar , ili cak vise , za nesto vise mjenjas dihtung glave obavezno , klip klipove itd itd , sve zavisi sta planiras i koliko planiras, ako mislis slagat bosch pumpu iskemijaj na 11mm , kemijaj dizne i obavezno pametno da ti nece klip dobit po usima :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
uopsteno max pritisak turbine ovisi od same turbine tako i motora , ja licno znam ovdje kod nas jedno auto sa pritiskom od 2.8 bari , sto se tice tvog motora u autu i same turbine, KREMNI je davno jednom bio rekao da je dolje izdrzljivost a gore glava ks, ako ti je 100%full ispravan motor i sve ok mislim da bi bio bez problema da ti turbina puse na 1 bar , ili cak vise , za nesto vise mjenjas dihtung glave obavezno , klip klipove itd itd , sve zavisi sta planiras i koliko planiras, ako mislis slagat bosch pumpu iskemijaj na 11mm , kemijaj dizne i obavezno pametno da ti nece klip dobit po usima :palacg

 

Nemislim ništa ekstremno. Ajmo reci da ga dignem na 1 bar i dam boschisti da mi naredi malo pumpu i sad kad to napravim šta bi trebao napraviti kao mjeru sigurnosti. (tipa kao kad kupiš stari auto pa mjenjaš remenje jer neznaš koliko još mogu izdržati i sl)

Kažeš dihtung glave? Sad ja onako laicki moram pitati da nebi bilo gleške... Novi dihtung kupujem original kao što imam sad ili kemijam nešto posebno?

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako 69kw??? ako je motor od duje,kolko sam ja upućen imaju 1.6td 51kw,i 1.6td intercooler 59kw...prosvjetli me!!!??.. :fakjea

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde, čovjek se zabunio, napiso u tekstu 69 a u naslovu piše ljepo 59 kW.

 

Dihtung glave uzmeš od 1,9 TD-a, on je metalni i trebo bi bolje podnest veći tlak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

zabunom sam napisao 69kw... ljepo u naslovu stoji 59 kw... sad je post editiran i nebi trebalo biti problema oko toga.

 

Dali taj metalni dihtung paše na moj motor bez nekih preinaka ili moram s njim nešto kemijati?

Pitam zato što nisam nikad s tim stvrima radio a i zato da me majstor kod kojeg cu to raditi nebi veslao jer nemam blage veze.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ajde, čovjek se zabunio, napiso u tekstu 69 a u naslovu piše ljepo 59 kW.

 

Dihtung glave uzmeš od 1,9 TD-a, on je metalni i trebo bi bolje podnest veći tlak.

 

:palacg:palacg

 

ja sam sebi isto mislio slagat 1.6td..eno ga još i sad stoji u podrumu,al sam odustao kad sam skužio da moje vožnje nebi izdržo ni 50tkm... :rotfl

bio sam računo kolko bi me to sve izašlo..znači potpuno osvježen motor,ko nov..izađe te preko 4000kn,a ono osnovno tek tolko osvježenje je oko 2500kn (karike,ležajevi,sve brtve,filteri remenje,ulje)..što i nije loše uloženo-dobiveno za tu cjenu..al to moraš napravit kad mu dižeš snagu.

a što se tiče dizanja snage..na 100ks je lako..povećaš tlak turbine na 1 il 1.1bar(neznam točno) i pojačaš pumpu i to je to...

ima tu na forumu koji pumpaju i do 1.4bara..al sve ovisi kakav je motor..

još se poigraš sa usisom,da bude protočniji,hladniji zrak.staviš veći intercooler al da je na zraku!!..i eto ti preko 100ks garant. :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
zabunom sam napisao 69kw... ljepo u naslovu stoji 59 kw... sad je post editiran i nebi trebalo biti problema oko toga.

 

nema frke :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni na 1.9TD puni u petoj do 1.4bara, a u ostalim ovisno o rasploženju.... nekad 0.7, a nekad 1.2 i nikakvih problema s motorom...

Pošalji PM kolegi acovw, on na svom ima oko 1.5bar...

Tak da sa 1.0, 1.2, nebi trebalo bit nekih problema

Share this post


Link to post
Share on other sites
Da se nadovezem na tematiku ... Kako se uopce dize tlak turbine?

to i mene zanima na ovim starim GTD-ima

 

jel moze netko slozit neki tutorial za to? cisto da se moze skuzit :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

stavis boost controler na crijevo sto ide sa pritiska turbine na onu membranu,2.8/3 mm crijevo.a boost controler,je obicna slavina samo umanjena. moze i naravno zatezanjem onoga sarafica na polugi koja gura westgare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

iz vlastitog iskustva znam da moze podnjet 1,9 bara i to vec 60 tkm bez ikakvih problema....

Share this post


Link to post
Share on other sites
iz vlastitog iskustva znam da moze podnjet 1,9 bara i to vec 60 tkm bez ikakvih problema....

 

bitan je zdrav motor...

 

imaš garretice i kkk

 

kod kkk šrafiš štangicu na ventilu a kod garretice je opisao ramljak (dakle nema štange već je šlaufić)...

 

-obično je tako na turbinama od td-a... ak nisu koje kemije bile prije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

BkPD93wmkKGrHqYH-DgEtHzoJtBLWwyL-1.jpg

BkPD6NgBWkKGrHqIH-EIEs88FRNWZBLW-1.jpg

 

evo našao sam neke slike gerret T2 turbine pa ako mozes pomocu njih obajniti...

 

Osobno instalaciju toga smatram prepustiti nekom tko se bolje kuži u to od mene ali vidim da ima još znatiželjnih.

Dali ti ove slike štogod pomažu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

to tie to crijevo(na ovoj slici gumeno počinje pa ulazi u metalno, a na kkk tie cijelo metalno) koje ide na wastegate ili ga zaštopaš pa ti stalno puše max, ili ubaciš varalicu između, btw za veči tlak i da ti se turbo prije zavrti napravi negdje veči fi downpipe i ispuh komplet fi60, i boost čukicu pretpostavljam da imaš, ak ideš na više ks 130+ moraš si nabavit i egt čukicu za temp.ispušnih plinova i još bosch pumpu presložit na 11mm i dizne od recimo 1.9td-a stavit... ugl.sve se može sam treba imat volje... al ovak samo s boostom i malo više goriva ak je dobar motor i turbo 100-110 ks bez problema...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Da se nadovezem na temu,kako se pojacava,tj otvara bosch pumpa na 1.6D ili 1.6TD? Poigrao bih se malo s tim,tek toliko da MALO bolje ide ako je moguce? Cuo sam da se nekim sarafićem na bosch pumpi regulira kolko goriva motor dobiva,pa ak mi neko moze pojasnit kak se to stela?

 

EDIT: NITKO???

 

S desne strane, bosch pupe imaš šraf na šrefciger, a zategnutog ga drži matica m8 (ili ti za 13 ključ), maticu popusti i malo okreni šraf (pol kruga do max jedan krug ti je dosta) šrefcigerom (mislim da je pritezanje za više goriva) uglavnom da čuješ da ti se dignu okretaji lera, zatim kak ti paše pritegneš maticu, zatim smanjiš okretaje lera na šrefu na šrefciger koji je sa stražnje strane bosch pumpe (na tom šrafu ti je opruga) i to je to.....

 

Inače bilo je već puno toga na forumu ali eto......

Share this post


Link to post
Share on other sites
jel mogu to radit dok je upaljen auto?? da odma cujem za okretaje

 

hvala diesel power :palacg

 

da, ali ne smijes nista dotaknut osim toga jer je na to spojena jedna zica.. nju kad izvuces se auto ugasi... a ako dotaknes izgori osigurac... iskustvo jbga... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ajde, čovjek se zabunio, napiso u tekstu 69 a u naslovu piše ljepo 59 kW.

 

Dihtung glave uzmeš od 1,9 TD-a, on je metalni i trebo bi bolje podnest veći tlak.

 

 

kaj mi to nitko nije rekao dok sam ja imao sranja s glavom :mellow:

 

e da sam znao.... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Par pitanja

 

Kako ste skinili onu aluminijsku kapicu na šarafu za štelanje dovoda goriva na pumpi? Tj, ne mogu odvrniti odvijačem jer očito to smeta.

I gdje se podešava ler gas?

 

ty

Share this post


Link to post
Share on other sites
0