0
bramba

Max pritisak turbine?

Recommended Posts

odvrnio.

 

mogu rec da je razlika nebo i zemlja, ide ko ludo.

sad cu moram vidit koliko troši ovako

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakve veze imaju posljenjih nekoliko postova sa temom?

Kakve veze ima odvrtanje šarafa na bosch pumpi sa Max pritiskom turbine?

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa zato što je vezano jedno za drugo, ako češ dizat boost, normalno da moraš dati i više goriva.

A i nema potrebe da se otvara 100 tema.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Evo isao danas to postelat i sve napravio kako je diesel power objasnio i auto je iso bolje ali imam jedan problem!!!! Bosch pumpa mi je pocela slinit!!!!! SVE sarafe koje sam otpustio sam posteno zategnuo ali opet slini negdje!! pomagajte

 

Daj ju nekome boshisti da ju predihta...

Share this post


Link to post
Share on other sites
@razorblade:jel ti dimi sad kad si gorivo pojacao?

 

Dimi kad ga stisneš do poda, no ništa previše. Sve ovisi koliko si odvrnio, naravno i kakav je motor, moj sa zatvorenom pumpom nije niti malo dimio.

 

Bosch pumpa mi je pocela slinit!!!!! SVE sarafe koje sam otpustio sam posteno zategnuo ali opet slini negdje!! pomagajte

 

Pa koje si šarafe odpuštao? Imaš samo onaj jedan 13 kojeg treba otpustiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, da ne otvaram novu temu jel je slična ovoj. Tražio sam po internetu ali nemogu pronaći. Radi se o tome da sam mjenjao turbinu (stara je bila zrela za reparaciju) i kako smo drugu stavili auto ide i vuče nema brige ali osjetim da to nije to kako je bilo sa starom. Moja greka sto nisam staru vidio kako stara puni. Uglavnom imam osjećaj da je nova turbina naradena da slabije puni, jer moja je sigurno vie punila. Sad me zanima dali netko ima nekakav link za turbinu od vw passata afn i njene tvorničke mjere ili graf ili kako se to već zove da probam usporediti s svojim da vidim da nije previe zavrnuta. Bio kod majstora i pričali o turbini i kaže on znam za to jel oni ju ukrote da ti koliko god ju terminiras nemožes ju ubiti a bojom je obilježena da nema mrdanja pa mene zanima da nije malo previe ukrocena a to bi vidio preko vcds.

Share this post


Link to post
Share on other sites
0