3 3
MOTA BOY

DIGIFIZ

Recommended Posts

senzori su isti ali nemaju isti raspon temp,od trice je raspon temp od -40 do +40 a u duje od -20 do +40 i zato ti laze. To znam jer sam imao od trice na duji i tako mi je pokaziva kad sam stavio org od duje poceo je normalno pokazivat,200 kn u ovlastenom ti dodje :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
senzori su isti ali nemaju isti raspon temp,od trice je raspon temp od -40 do +40 a u duje od -20 do +40 i zato ti laze. To znam jer sam imao od trice na duji i tako mi je pokaziva kad sam stavio org od duje poceo je normalno pokazivat,200 kn u ovlastenom ti dodje :palacg

 

digifiz ima raspon od -40 do +40

 

zato je njemu i pisalo da kad je imao max otpor -40

Share this post


Link to post
Share on other sites

a to neznam za digifiz,znam da obicni sat od gti krivo pokazuje sa senzorom od trice,usput di si nasa digifiz beli?

Share this post


Link to post
Share on other sites
a to neznam za digifiz,znam da obicni sat od gti krivo pokazuje sa senzorom od trice,usput di si nasa digifiz beli?

 

od dečka tu sa kluba.. stavio sam u oglas da potražujem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spojio vakuum na usisnu granu, potrosnja radi :) . Jos moram samo rijesiti senzor vanjske temperature i onaj hepek koji regulira jacinu rasvjete (vjerovatno je gecrkt) i imam fully functional digifiz.

 

Nego, bila nekad tema na forumu o raznoraznim promjenama rasvjete u autu, plasma tacho, rasvjeta prekidaca klimatizacije itd. Bila je ta stranica na kojoj je sve objasnjeno, takodjer je bio tutorijal zamjene rasvjete na digifizu pa ako netko ima link molio bi da ga tresne ovde. 'FALA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, vjerojatno je krepo foto senzor gore. Pogledaj žićice i konektor da nisu u prekidu il nešt.

 

 

A što se tiće promjene osvjetljenja na Digifizu- :palacd NE paše mi niiiikak.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Da, vjerojatno je krepo foto senzor gore. Pogledaj žićice i konektor da nisu u prekidu il nešt.

 

 

A što se tiće promjene osvjetljenja na Digifizu- :palacd NE paše mi niiiikak.

Ne brini Mota, ide opet ista boja. Samo LED.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probao ja led ubacit, glupava zelena ispadne... smeta za oči... barem meni...

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam kemijao sa bijelim LEDicama..kad sam skinuo foliju svijetlilo je malo lijepše! Ali ako staviš zelene LED onda nema brige, samo da lijepo resprše svijetlost kao i standardna žerulja jer ćeš imati dijelove bez svijetla..

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovaj bjeli led mi je ok, ali plavi mi baca na kineske urice i nemogu ga progutati nikako

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci da rasvjetu ne diram? Ajd dobro.

Imam problem sa lampicom ulja, dok je hladan motor nista, kad je na radnoj temp. zna mi blinkati kad su obrtaji ispod 2500rpm (po digifizu, neznam na koliko je stvarnih okretaja). Dam gasa, predje 2500 i gasi se. Onaj zujavac se ne pali koji obicno prati lampicu, samo ona blinka. Kad stanem, u leru nista, ne pali se...? Razinka ulja je bila ok, jos malo je trebalo do zamjene al reko mozda ima veze sa tim. Odem zamjenem ulje i filter i ista stvar.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Znaci da rasvjetu ne diram? Ajd dobro.

Imam problem sa lampicom ulja, dok je hladan motor nista, kad je na radnoj temp. zna mi blinkati kad su obrtaji ispod 2500rpm (po digifizu, neznam na koliko je stvarnih okretaja). Dam gasa, predje 2500 i gasi se. Onaj zujavac se ne pali koji obicno prati lampicu, samo ona blinka. Kad stanem, u leru nista, ne pali se...? Razinka ulja je bila ok, jos malo je trebalo do zamjene al reko mozda ima veze sa tim. Odem zamjenem ulje i filter i ista stvar.

 

Probaj zamjenit žice na ta 2 senzora ulja. mislim da je ljubičasta i još jedna...

 

Ja sam spojio prema shemi i palila mi se lampica i zujalica iznad 2,5k RPM.

Jedna ide na senzor za gornji pritisak (1,8 bar do 2,0 bar) a druga žica na senzor za donji... (0,25 bar do 0,4 bar).

 

Worked for me :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probat cu to sa zamjenom zica. Senzor je ok jer je sve bilo ok na orginalnom satu.

 

Mota, imam jos fore do 299999, smislit cu nesto do tada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima tog priručnika na nekom od linkova već. :)

 

Dali je itko probao restaurirat na displayu onaj matirani prozirni sloj?

 

Zna bit izgrebano, pa s čime bi to bilo najbolje skinut do kraja i što ponovo nanjet?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dali je itko probao restaurirat na displayu onaj matirani prozirni sloj?

 

Zna bit izgrebano, pa s čime bi to bilo najbolje skinut do kraja i što ponovo nanjet?

I mene zanima taj dio, ja koliko sam vidio da skidanje do kraja ne dolazi u obzir jer preko njega ide "print" dosta stvari. Recimo sve stavke od BC-a su "printane" preko onog premaza... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
ili zamjeni senzor

 

 

Probat cu to sa zamjenom zica. Senzor je ok jer je sve bilo ok na orginalnom satu.

 

do senzora je 100%,najin je u pravu,ja sam ga nedavno promjenio i radi sve ok,dok mi je bila instal od g60 radio mi ok i kad sam ubacio od corrada vr6 onda mi je bio stalno u minusu bio i tek sad kad sam ustekao od dvice senzor radi dobro..

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 3