0
inkasator01

brava prtljažnika golf v

Recommended Posts

znači neki dan prvi puta mi se gepek neće zatvorit, ja ga zalupim al ništa, i tako par puta , otključam zaključam , i on se zatvori, i onda probam ponovo i opet isto!sad sam rastavljo gepek i došo do bravice, i kad probam onaj jezičak gurnit sa šarafcigerom, on ne ostaje, tj, ostane on ali ga mogu rukom vratit a kad bi to bilo ispravno onda nebi mogo vratit dok ne otvorim gepek preko tipke,tj dok ne stisnem tipku!gepek se normalno zaključa i sve, ali kad ga jednom otvorim, moram čačkat po bravici nešta i tek bi onda ponovo zatvorio!malo sam gledo i nisam na netu ništa našo!znam da su četvorke imale problema sa mikro prekidačima, e sad jel i ovdje ta greška ili??

Edited by perovk_1988

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest ruscic
znači neki dan prvi puta mi se gepek neće zatvorit, ja ga zalupim al ništa, i tako par puta , otključam zaključam , i on se zatvori, i onda probam ponovo i opet isto!sad sam rastavljo gepek i došo do bravice, i kad probam onaj jezičak gurnit sa šarafcigerom, on ne ostaje, tj, ostane on ali ga mogu rukom vratit a kad bi to bilo ispravno onda nebi mogo vratit dok ne otvorim gepek preko tipke,tj dok ne stisnem tipku!gepek se normalno zaključa i sve, ali kad ga jednom otvorim, moram čačkat po bravici nešta i tek bi onda ponovo zatvorio!malo sam gledo i nisam na netu ništa našo!znam da su četvorke imale problema sa mikro prekidačima, e sad jel i ovdje ta greška ili??

 

Primini bravu nije skupa.

Share this post


Link to post
Share on other sites
znači neki dan prvi puta mi se gepek neće zatvorit, ja ga zalupim al ništa, i tako par puta , otključam zaključam , i on se zatvori, i onda probam ponovo i opet isto!sad sam rastavljo gepek i došo do bravice, i kad probam onaj jezičak gurnit sa šarafcigerom, on ne ostaje, tj, ostane on ali ga mogu rukom vratit a kad bi to bilo ispravno onda nebi mogo vratit dok ne otvorim gepek preko tipke,tj dok ne stisnem tipku!gepek se normalno zaključa i sve, ali kad ga jednom otvorim, moram čačkat po bravici nešta i tek bi onda ponovo zatvorio!malo sam gledo i nisam na netu ništa našo!znam da su četvorke imale problema sa mikro prekidačima, e sad jel i ovdje ta greška ili??

 

OK, nisam nista skontao ali meni je na sami motoric na g4 zastekao i WD-40 je ucinio cudo jos prije godinu dana a danas isto tako prijatelju rijesili problem

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo da javim ako neko bude imao problem kao ja,vrata gepeka se normalno otvaraju ali kad se zatvore, brava ne zaključa, stvar je u bravici, ubiti otišao je onaj k u njoj koji prepoznaje jesu vrata otvorena ili ne ali to se ne može mjenjat nego treba zamjenit cijelu, nova košta 330 kn u ovlaštenom što nije puno i stvarno se ne isplati tražit polovnu!zvao sam par ljudi i svi su mi ttražili 300 kn za stare, smješno!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Pupo

Na našemu je isto bila otkazala brava, neznam točno što je bio problem jer je otklonjeno u servisnom roku, al uglavnom nije brava radila, morali smo gepek zaljepit trakom da se neotvara :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene isto danas počelo zezat, moram lupit ko "sivonja" da bi zatvorio gepek. Znači, vjerojatno je otišla brava? Da li se isplati uzimati polovnu ili ne, hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene isto danas počelo zezat, moram lupit ko "sivonja" da bi zatvorio gepek. Znači, vjerojatno je otišla brava? Da li se isplati uzimati polovnu ili ne, hvala!

Nemora znacit da je brava, mozda samo triba povuc onaj pipak na veznom limu da se brava lakse zakaci, neznam kako bi bolje objasnia

 

Poslano sa mog FRD-L09 koristeći Tapatalk

Zaokruzano na slici, neznam jeli golf na slici ali princip je isti8fbd08cfc1d863cfeb6dcdb97a92fd51.jpg

Edited by sink.as

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imaš iznutra okrugli poklopac na sredini plastike prljaznika,skini ga i onda ima neku vrstu poluge i mislim da povlačis zubac prema lijevo i otkljuca se prtljažnik.

 

Poslano sa mog Redmi Note 4 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

vrata otvorena,stavljena nova brava,stavljena druga ispravna kvaka,dijelovi

nisu namontirani samo spojeni na instalaciju ali brava i dalje ne otvara..ideje..??

Share this post


Link to post
Share on other sites
0