0
smmania

golf struja

Recommended Posts

evo ostao sam bez iskre na svijecicama neznam razlog....radi se o golfu 1.6 benzinac pierburg 2e motor sta bi moglo bit lud sam goriva ima i dobiva ga al je mrtav na iskri

Share this post


Link to post
Share on other sites

razvodna kapa,finger,cinshpula,ili centralni kabele.

Edited by sarajevo

Share this post


Link to post
Share on other sites

mi mozete objasnit molim vas sta je to cinsh pula...... centralni kabel je onaj koji ide do bobine ? i da jel postoji mogucnost da je bobina ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene prije 3 mjeseca ista stvar.Ustvari bila je jako slaba varnica i nije mogao da upali.

Nakon 15 min lutanja(zamjenio svječice,finger,kapu),naišao sam da je centralni kabl.Izgledao je skroz ok na oko,ali......Zamjenio ga i auto upalio na okret ključa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo kupio novu kapu (bosch 111 kn) ,nove svijecice (180 kn ) , nove kabele (set kabela 450 kn) pa cemo vidjet ...... daj boze da upali....

Share this post


Link to post
Share on other sites

tako ti je i meni bilo, mali milijun problema a na auto potrosia skoro pa duplo vise nego koliko vrijedi!

al vratit ce se to kad tad pa ces uzivati...samo ulaži dalje! :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo sve smontiro i opet nema iskre nikakve .....na staroj kapi vidim da su oni pipci izgrizeni totalno...... ja mislim da jos jedino sta moze bit je bobina

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probaj provjeriti bobinu! Skini onaj kabel koji ide sa bobine na kapu razvodnika i prisloni uz blok (masu) a netko neka vergla.

Ako ne baca iskru onda znaš što je.

 

Jel uopće ne baca iskru na svjećice? Je naštelano paljenje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

auto je radio normalno do sad i ja udem u zavoj i samo buuuuuuuuuuu dam gas buuuuuuuuu ono vidi se da nema struje....... na svijecice ne baca uopce iskru kupio sam i nove svijecice.... jedino sta mi moze jos bit je ta bobina....

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo ga da zakljucim promijenio sam sve kompletno i nije me jeftino izaslo (bobina,razvodnik,modul onaj,kabeli ,svijecice , kapa) da bi nakraju skuzio da je masa odspojena al dobro ovo mi je skola da sam ispo debil....

Share this post


Link to post
Share on other sites
0