0
Rallye VR6

Rallye golf sa 1500km

Recommended Posts

Da,onaj ko ima zadnjih 39 000e sigurno nebi,al on ko ima više,i ako to traži,sigurno bi

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa taj ce si za te novce uzeti nesto drugo ili si sloziti za duplo manje novaca boljega rallye-a oliti rallye-a koji leti!

ovoga ce uzeti onaj koji ima na racunu minimalno pola milje eura i tome nije problem odvojiti 39 000e

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupit ce ga Niko Nikic koji ce ga drzati u klimatiziranoj garazi i 1-2 mjesecno provozati dok je vani lijepo i toplo vrijeme i kojem nece bit problem potrositi par dana da ga lijepo ocisti.

Bar se nadam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Većina niste u pravu...ako se pravi zatucani folcwagenovci onda bih trebali razumjeti zbog čega je tolika cijena,pa zaboga auto je novi!!!

To je isto kao da se čudite cijeni Lancije S4 od 300 000 eur-a...možete ih prebrojati na prste ruke..a nikada ih više neće biti.

To je kao staro vino... :wub: :cuga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cijena je ok,onome ko če ga kupit ne igra cifra bila ona 20-35-50.....teško je tu odredit realnu cijenu,onolika je koliko vlasnik kaže

 

Možda ga prodaje netko ko ga je kupia za 1000 eura a i manje,ono,nekoj babi je smeta u garaži pa se tila riješit problema,svašta se nađe na takvu shemu virovali ili ne,nemaju svi internet :palacg

 

A potencijalnom kupcu sigurno nije zadnje šta ima na računu i eto zadnji euro če dat za to auto

 

p.s. Auto nije nov,ima 1500 km :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Većina niste u pravu...ako se pravi zatucani folcwagenovci onda bih trebali razumjeti zbog čega je tolika cijena,pa zaboga auto je novi!!!

To je isto kao da se čudite cijeni Lancije S4 od 300 000 eur-a...možete ih prebrojati na prste ruke..a nikada ih više neće biti.

To je kao staro vino... :wub: :cuga

Uzeo si mi riječi iz usta.

Auto je kao nov. Za naše pojmove cijena je visoka jer nažalost u Hr nema pravih kolekcionara koji bi ovo kupili.

Vjerovatno puno njih bi ovaj auto imali u garaži,ali na računu nam treba bit koji milijun eura.

 

I ne napadajte Pera za Boga miloga. :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj golf sam ja gledao u Italiji i prodan je za 24000eura,sad neki Švabo hoće malo da zaradi :bag:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolje banovat 30 kenjaca nego dopustit da se zbog istih jedan ozbiljan momak (a usput i vw freak koji je slozio Lupa w12 aloo w12) odluci da ne pise na ovom josh uvijek vrhunskom forumu. Ovje je vecina novih clanova prolazna, sutra ce kupit Renola, Opela il. sl. i pisat na forume istih auta... Petre, samo naprijed!.

 

p.s.

Neznam koliko moze posluzit kao primjer, al' pogledajte vwclub iz moje drzave. Nekad je bilo dnevno aktivnih i do 30 osoba, a sad prodje i po 5 dana da niko nista ne napishe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo ste si off topic

 

Ako u offtopicu vw foruma može bit 'xyz' o ljubavi,sexu,cicama i inim stavrima onda može i u binariesu vw foruma bit nešto poput rallye golfa sa 1500 km

Daklem opravdanost topica nije upitna

 

Dalje samo o rallye-u

 

danke

pusa

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam ga gledao davno na jednoj talijanskoj stranici..auto je tada bilo bomba,čisto,uredno,apoteka..koliko se ne varam to je bio salonski primjerak i nikad nije bio registrovan.Čudi me zašto kao takav izložbeni model nije imao duboka recaro sjedišta..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neznam za vas ali da imam 46 somova, ostalo bi mi samo 10 ;) To bi zapili i pojeli svi skupa i to je to :D svi sretni i zadovoljni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

al su mu gume ispucale od stajanja :) ...

 

 

...extremno rijedak primjerak

Share this post


Link to post
Share on other sites

Edit ... pobrisan tekst

 

MKII Rally bih volio imati uz MKI i kad bi me bolila đoka za lovu otišao bih sa nekom lovom gore ponudio liku i oš neš?

 

Jedino što je na autu minus jest to da mu treba generalno dubinsko pranje ( govorim o onome što se može preko slika vidjeti )

 

MKII Rally je čisti SEX.

 

A uz malo ulaganja vjerujem da bi se s ovim autom dao napraviti hebeni Rally :palacg

http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....showtopic=30669

 

OT!!!

To Petar Rally : previše si se upustio u generalizaciju, pređi na postanje slika! :palci

Edited by Baljulji

Share this post


Link to post
Share on other sites

I tako prodje 7 god od ove teme.

 

Najjeftiniji Rallye na mobile je 20 000 ...

 

A onaj koji je kupio ovoga sa pocetka teme je zaradio dobre pare :D

 

 

P.s. ovaj sa gornjeg linka je prosle godine prodan mom frendu u Slo za 7000€

Edited by Rallye VR6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tek kad vrtis ove stare postove vidis koliko ljudi nema vise na forumu i vidis da su se prije auta puno vise slagala i sve. A sad...

Koji miris koristite,led zarulje za tablicu,led za unutrasnjost...

Share this post


Link to post
Share on other sites

I tako cemo se za jos 7 godina cuditi sta corrado vr6 ili tako neki vw vrijedi 50 tisuca eura. A sad ga mozemo za kikiriki kupiti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je...i svi to znamo ali sad kad netko stavi za corrada malo "jacu" cijenu pljuvanje na najjace

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je...i svi to znamo ali sad kad netko stavi za corrada malo "jacu" cijenu pljuvanje na najjace

Jeftini Corrado ispadne skuplji od najskupljeg.

 

 

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo kaj je problem kod nas,da nemas bas corrado koji nisu izdrkani.. Mislim na to da su u stanju ko rallye sa pocetka topoca..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako se vremena mijenjaju.

U to vrijeme, usporedbe radi, nove krom branike za Gnoj 1 nisi mogao dobiti 200eur.

Danas, nove, gole krom branike možeš prodati vani za 800-900eur.

 

Da ne pričam o fifft zadnjim štopovima, post Gnoj štopovima itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako se vremena mijenjaju.

U to vrijeme, usporedbe radi, nove krom branike za Gnoj 1 nisi mogao dobiti 200eur.

Danas, nove, gole krom branike možeš prodati vani za 800-900eur.

 

Da ne pričam o fifft zadnjim štopovima, post Gnoj štopovima itd.

Bogati sirotinji otimaju kecove pa se sad kurce sa njima :D

 

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
0