0
Multineo

Ugradnja muzike

Recommended Posts

Ej ekipa!

 

Trebao bih malu pomoc.

 

Naime planiram upiknuti novog golfa V,

i unutra bi stavljao ziku (pojacalo, sub, zvucnike, kondenzator, akumulator, dampirao vrata)

pa sad... sto mislite gdje je najbolje otici da se sve poslozi?

 

kod ovlastenih; ...brijem da najbolje znaju raskopat auto ali opet... ovlasteni servis :ne

a kod specijaliziranih; ...brine me problem skidanja i stavljanja vrata... lupkanje itd... :(

 

 

svaki prijedlog ili sugestija je dobrodosla

 

Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ti se ne da sam raditi(a petica je malo komplicirana, da bi samo izvadio radio treba ti pola sata najmanje), ode?? u pro-alarm. Rade pravi profesionalci.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ej ekipa!

 

Trebao bih malu pomoc.

 

Naime planiram upiknuti novog golfa V,

i unutra bi stavljao ziku (pojacalo, sub, zvucnike, kondenzator, akumulator, dampirao vrata)

pa sad... sto mislite gdje je najbolje otici da se sve poslozi?

 

kod ovlastenih; ...brijem da najbolje znaju raskopat auto ali opet... ovlasteni servis :ne

a kod specijaliziranih; ...brine me problem skidanja i stavljanja vrata... lupkanje itd... :(

svaki prijedlog ili sugestija je dobrodosla

 

Hvala

 

a cuj, sub, pojacalo i te stvari to te ne treba zabrinjavati, to mozes sam srediti bez problema ako si imalo upućen. Stvar je samo kako ces provesti kabele (a to će?? napraviti ispod lajsne na rubu unutar vrata ili na rubu "tapita" isto uz vrata, i tamo ispod volana imas otvor tj. malu rupicu za takve stvari i tu provuces kabel za struju do akumulatora. Kabel za zvuk provuces na isti nacin ali na drugoj strani. i stavi neki valjani kabel tako da mozes ga koristiti i kasnije ako ces dodavati kakve neonke u gepek ili slicna sranja...)

 

Najveci ti je problem to kod vrata, i s obzirom da je u pitanju Golf V, preporucujem ti da podjes kod ovlastenog servisa da ti srede, jer je to sranje ako sto zajebas ili ako ti zajebe netko tko bude radio. Ali kod servisa za to raditi je skupo upravo zato sto treba skidati vrata i peglati se oko njih. Taj dio auta je zapravo najskuplje za popraviti/srediti, pa vidi ako imas novaca, ja na tvom mjestu radije vrata za pocetak ne bi dirao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na petici se skida oplata vrata, tj samo onaj vanjski dio...

Share this post


Link to post
Share on other sites
0