0
Guest gogiiii

1.6td velik problem mislim da mi riknula masina...

Recommended Posts

Guest gogiiii

dimi samo osjetno manje sa intercolerom,bez vise dimi,da bosch pumpa mi je zraka povukla ,ali cu morat drugu stavit za sada radi,samo jutros malo teze pali,ali kad je topli krese na zub, gle sa ic-om auto osjetno bolje vuce od 3oo okretaja,malo je tromiji do 2500 okretaja ali cim prodje 3000 auto vuce tri puta bolje nego bez intercoolera i malo je krajna brzina bolja,,,,,, :rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites
dimi samo osjetno manje sa intercolerom,bez vise dimi,da bosch pumpa mi je zraka povukla ,ali cu morat drugu stavit za sada radi,samo jutros malo teze pali,ali kad je topli krese na zub, gle sa ic-om auto osjetno bolje vuce od 3oo okretaja,malo je tromiji do 2500 okretaja ali cim prodje 3000 auto vuce tri puta bolje nego bez intercoolera i malo je krajna brzina bolja,,,,,, :rotfl

ma daj rjesdi crijeva,ne moze se toliko zadrzat zrak u pimpi....

kako si je ozracio??? :mellow: :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest gogiiii

ozracio sam je tako da sam sarav od goriva skroz izvadio, i ceko da izadje sva nafta van zasarafiop opet nutra i upalio i radi....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kaj još neću pročitat...mrzim kad ljudi glume da znaju SVE...a onda još i lažu o tome o čemu nemaju pojma.....nadam se da neće krivi mislit da se njih ovo tiče......

 

 

Inače i crijeva od zraka od turbine(veće) bi trebala bit onakva kakva jesu, a ne na pola i više "prelomljena"...vlasnik zna na kaj mislim...

Share this post


Link to post
Share on other sites
0