2 2
Kazaam

Koje diskove i pločice uzeti?

Recommended Posts

Speedmax i TRW pločice, koči predobro, mana ako ju nagaziš na većoj brzini bruji. jbg rezani su.

Cijena neznam npr moji 312mm prednji + zadnji i pločice 2000kn ali rabat ogroman, čista nabavna veleprodajna cijena bila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poz ekipa, nisam tio dizat novi topic pa evo ovdje da pitam...

 

Zanima me dali se isplati uzeti brembo diskove i plocice, dali je dobar izbor, ako tko ima iskustva?

 

Nude mi u autokrese za 1400 kn komplet prednje i zadnje.

 

 

Zaboravi ih. Nije to pravi Brembo. Ustvari je , samo ime i low end.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slučajno ugleda temu. Brzo i mene čeka mjenjanje diskova i pločica na mk5.

Šta preporučate?

 

LP

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slučajno ugleda temu. Brzo i mene čeka mjenjanje diskova i pločica na mk5.

Šta preporučate?

 

LP

 

Znam da je kod vas zastupljen Delphi. Nađi ATE i na konju si.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na odgovorima al toliko ste prijedloga dali da na kraju opet neznam sta bi uzeo :D

Neznam dal se onda isplati uzet kombinaciju ate diskovi i trw plocice ili? Jer susjed ima tu kombinaciju i stalno mu cvile kad koci pa sad neznam ni sam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

TRW diskovi i plocice.. imao ih na GTI-u i sad ih imam na Tiguanu.. nikakvo cviljenje ni nista..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na odgovorima al toliko ste prijedloga dali da na kraju opet neznam sta bi uzeo :D

Neznam dal se onda isplati uzet kombinaciju ate diskovi i trw plocice ili? Jer susjed ima tu kombinaciju i stalno mu cvile kad koci pa sad neznam ni sam...

 

A što susjed vozi? Nije isto da vozi tvog golfa. Ili nije dobro uhodao.

 

Ja imam Ate kompletno na sva četri i ništa ne cvili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Diskovi Brembo i pločice Trw.

To koristim zadnjih 7-8 godina i zadovoljan sam sa tom kombinacijom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam sve komplet od trw-a i mogu reci da je ok nema cviljenja i nema prasine previse...dok je kod frenda na autu ista kombinacija i stalno mu cvili naprijed...vec smo par puta skidali plocice i mjenjali strane al za par dana opet

Na drugom autu imam textar plocice u kombinaciji s ne znam kojim diskivima jer su od prijasnjeg vlasnika i mogu rec isto tako da sam zadovoljan

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

A to susjed vozi? Nije isto da vozi tvog golfa. Ili nije dobro uhodao.

 

Ja imam Ate kompletno na sva četri i nita ne cvili.

Vozi pasata, mislim da je 98-99 god

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vozi pasata, mislim da je 98-99 god

 

Dobrodošao u EUSLAVIJU, zemlju besposlenih birokrata. Jer kako inače objasniti propis o zakrivljenosti banane, kobasice i krastavca kao i deklaraciju o kupusu.

 

Puno faktora grešaka ima.

1. Je li njegov meho na pločici namazao kupfer pastu ( bakrena mast)????

2. Treba lakše kočiti prvih 100km ( na svoj način 200km ) onda nasjedaju na diskove kako treba. Isprva će škripiti ( A zašto? Zato što na površini diska nisu ravne kakve su nanijele stare pločice ) Nedavno moj susjed u ovlaštenom promjenio kompletne kočnice na Alfu Breru sa Brembo klještima. Nije znao da treba uhodati, a nisu mu ni napomenuli. Spalio ga od prvog dana. Zvuk je bio kao parna lokomotiva i dovoljno da okreneš glavu pa nadaš da nije nešto razbio. Muka.

3. Moguće da tvoj susjed kupio Ate diskove i druge marke pločice ili obrnutno. Možda ne pamti dobro zbog starosti pa pomješa ime na sve.

 

Daj ne pravi misu od pizdarije. Zbog jednog imena, jedne stvar ide cijela fama tračanja ko babe. Nevalja ovo, nevalja ono. Čega pa čega?

 

Evo, točno godinu dana na svom MK6 imam ATE kompletne (nisu u pitanju Power diskovi nego sasvim normalni) i NIKADA nisu cvilile. Niti ga ne štedim po magistrali i fakat je pravi gušt vozit auto s njima . Po krivinama me stvarno teško tko može pratiti, praktički ne moram ni rano usporavati prije krivina, imao par jača kratka kočenja, ABS se nije ni palio. Neki dan sam pogledao stanje kočione pločice i skoro su pri kraju a nema ni preko 8000 km. Veselo i prezadovoljan.

Prošle godine neki glupan se spušta kod Rebra nizbrdo prema Bukovačkoj ili kako se zove ulica, ima VELIKU prednost (nema nikakav semafor), ali on odjednom sa cca 50 zakoči i pušta ostale aute koji imaju znak stop. Samo zbog takvih imam ATE kočnice, a da ne bi išao limaru i gubio bonus na osiguranju. NJih preferiram da mi ne bi cvilile ko neki stojadin.

 

A sad je 1:46 i idem s popiti čačicu Ardbeg Uigeadail (možda još) da izlječim prste od tapkanja po mobitelu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2