0
Matija GTI

Golf 3 GTI 8v

Recommended Posts

Vozim golfa 3 GTI 8v,1992 godina.,ponekad auto ne vuče ispod 3000okr/min.kao da se guši i nema snage,a kad prođe 3 soma obrtaja vuče ko lud.,ako tko zna nešto o tome nek mi da neki savjet!.,RESPECT!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Vozim golfa 3 GTI 8v,1992 godina.,ponekad auto ne vuče ispod 3000okr/min.kao da se guši i nema snage,a kad prođe 3 soma obrtaja vuče ko lud.,ako tko zna nešto o tome nek mi da neki savjet!.,RESPECT!

 

 

Hm..sviječice, kablovi... Može bit dosta stvari...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hm..sviječice, kablovi... Može bit dosta stvari...

...Sviječice i kablovi su novi..,tak da moram tražit di je dalje kvar.,možda u razvodniku paljenja....

Share this post


Link to post
Share on other sites

kasno palenje,a na 3soma več turbo druka pa ide,ključ 13 i dodaj malo ili otiđi kod berdika da ti poštela kak treba.a na poslu nemaš stroboskop?

Share this post


Link to post
Share on other sites
kasno palenje,a na 3soma več turbo druka pa ide,ključ 13 i dodaj malo ili otiđi kod berdika da ti poštela kak treba.a na poslu nemaš stroboskop?

 

 

Na 2.0 8v? :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

a jeb ga pomešalo mi se(prokleti alkohol)

u svakom slučaju provjeri palenje jel kad je u kasnom u nižim okretajima ga treba molit,

ak je digifant 6°+ - 1° ti je predpaljenje na 2000rpm.

Share this post


Link to post
Share on other sites
a jeb ga pomešalo mi se(prokleti alkohol)

u svakom slučaju provjeri palenje jel kad je u kasnom u nižim okretajima ga treba molit,

ak je digifant 6°+ - 1° ti je predpaljenje na 2000rpm.

 

provjeri i da ti nije iberlauf zastopan ili prefrknuto crijevo pa ga gusi

Share this post


Link to post
Share on other sites
jesi cistija šprice ikako?jer sam ja ima slicnih problema

nisam još čistio injektore..,ali i to bi trebal

Share this post


Link to post
Share on other sites
a jeb ga pomešalo mi se(prokleti alkohol)

u svakom slučaju provjeri palenje jel kad je u kasnom u nižim okretajima ga treba molit,

ak je digifant 6°+ - 1° ti je predpaljenje na 2000rpm.

eeehhh.,neznam poštelati paljenje!.jel ti znaš to proveriti??

Share this post


Link to post
Share on other sites
provjeri i da ti nije iberlauf zastopan ili prefrknuto crijevo pa ga gusi

moguće da je iberlauf.,videl sam da mi je crijevo puknuto

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na 2.0 8v? :mellow:

A ja budala mislio da on nema turbo pa ga mijenjo za G.

Edited by Salko01

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pregledaj si MAF senzor prvo - izmjeri otpre na izvodima pa usporedi. Meni se događala ista stvar dok nisam nabavio OEM senzor i sve okej poslje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

spoji ga negdje ne vredi nagadati mozda je i lambdasonda :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pregledaj si MAF senzor prvo - izmjeri otpre na izvodima pa usporedi. Meni se događala ista stvar dok nisam nabavio OEM senzor i sve okej poslje.

A kakav je to senzor?.,di dođe i koliko otprilike košta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

n240161.png

 

Najprije odi kod nekog na dijagnostiku da ti pogleda da li je do maf-a. A cijena mu je oko 800 kn, ispravite me ako grijesim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo gore na slici ti je pokazano gdje se nalazi, ovdje ti piše koje vrijednosti mora imati na pinovima sa otvorenom/zatvorenom klapnom...iskopčaj jack koji ide na njega, imjeri ohm metrom otpore pa ćeš znati više da li je u redu ili nije...

mafsensorcheck.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

palenje ne štelaaš od oka, sluh i to nije 100% obrtaji od 2000-2500 i u tom rasponu 6°+ predpalenje.

a to ti treba komp i nažalost ti to nemogu napravit,mada ja nisam bil zadovoljan zvukom i kak je primal gas pa sam ga na sluh naštelal,kod mene je pitaj boga kaj pod haubom kak sam ti pričal danas hrpa dijelova mi nije pasala,ko zna kaj su gospon polizei vozili.

sonda može i nemora bit,i ne igra nikakvu ulogu sa njom ili bez,mene zafrkavala a greška bila samo u osiguraču grijača lambde.

koliko si reko mjenjal si MAF a jesi izbrisal grešku?

ak očeš dođi i skinemo moj da probaš sa njim.

nemirno kaj ti radi na leru potenciometar leptira ili onaj vakum kaj sam ti pokazal ispravan kad daš kontakt zuji neispravan ne provjereno meni krepal.crjeva vakuma poželjno sva nova stavit.

jbg da se nisi žuril napit bi ti objasnil još tog,moj me izhebo da sam ga htel dič u zrak tak ak mogu kaj pomoč dođi nisi daleko.

ja sam miran sa svojim narednih 400tkm,sam servise sad dobi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
:zivio .,ma na svadbi je bilo odlično!..,kad složim auspuh ovaj tjedan,bum videl kak se ponaša..pa bumo vidli ako kaj treba napravit :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
0