0
Trojan

Nikad čuo...

Recommended Posts

U prednjim vratima od G3 imam zvučnike marke OSIO 16,5 cm....snage 80 rms sa odvojenim visokotoncima...po??to prvi put čujem za tu marku mo??ete li mi reći dal ??ta vrijedi ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

iskreno prvi puta čujem, jel bar lijepo sviraju, ako da ni ne diraj ih

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa recimo solidno, mo??da bi bolje svirali da ih na pojačalo spojim....,moram jo?? tu opciju isprobat...mislio sam stavit od Phase-a CFS 165.25 pa me zanima za koliko ih mogu ˝utopit˝...

Share this post


Link to post
Share on other sites

80 rms-a, a nekih 150 kuna, to je moje mi??ljenje ne znam da če?? vi??e dobiti

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Markic

Bagi, daleko je Osio od Firsta, ne postoji vi??e Osio, a u osamdesetim godinama je bio jako dobar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jo?? ispada da su mi zvučnici duplo stariji od auta, onda bome i dobro sviraju za te godine....ko zna di je to ovaj prije mene nabavio.... :ne:ne

Share this post


Link to post
Share on other sites

a bit će...kako god da bilo idu na aukciju......najni??a jedinstvena ponuda....ponude ??aljite na PM...izvlačenje dobitnika za tjedan dana.,... :rotfl:rotfl:rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Markic

Osio je dobar, a mene zanima kaj bu?? ti vidio na temelju slike, brate mili...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A kakvi su Zender zvučmici ako ko zna,ja ih dobio u autu na zadnjoj polici uopće nisu spojeni samo stoje za bezveze........... Mislim da su isto 16ice 80w rms-a

Share this post


Link to post
Share on other sites
A kakvi su Zender zvučmici ako ko zna,ja ih dobio u autu na zadnjoj polici uopće nisu spojeni samo stoje za bezveze........... Mislim da su isto 16ice 80w rms-a

 

 

zendera ima i felge ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
zendera ima i felge ;)

 

Imam i ja felge,i to 4 na autu i 1 u gepeku... :rotfl

 

Ma znam da rade i felge,čak i spojlere i dosta toga samo me zanimaju ti zvučnici isplati li se to spajat s obzirom da već imam 6 spojenih zvučnika + woofer

Share this post


Link to post
Share on other sites

stavi ti phase i neće?? pogrije??it...iz svog iskustva ti mogu preporučit pioneer TS-E seriju a sad imam oxigin air2 pro i super sviraju,isto je odvojen sistem

Share this post


Link to post
Share on other sites
A kakvi su Zender zvučmici ako ko zna,ja ih dobio u autu na zadnjoj polici uopće nisu spojeni samo stoje za bezveze........... Mislim da su isto 16ice 80w rms-a

 

 

Smece i pol :palacg

 

stavi ti phase i neće?? pogrije??it...iz svog iskustva ti mogu preporučit pioneer TS-E seriju a sad imam oxigin air2 pro i super sviraju,isto je odvojen sistem

 

Pioneer je krama i pol naprema cfs-u :palci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok izgledaju, daj kada se budemo malo nasli to cu ti ja malo pogledati, mozda i nisu tolko losi kolko sam mislio :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

aj to meni pokloni da mi svira u golfu...tak nemre?? ni??t dobit za njih...aj dam ti 50kn i plačam po??tarinu...

Share this post


Link to post
Share on other sites
0