0
Guest passat_ri

Izrada inox lajsni

Recommended Posts

Guest passat_ri

Htio bih na passat 2000 godište stavit umjesto plastičnih original lajsni stavit kromirane lajsne. Zna li tko tko to radi?

Edited by passat_ri

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest passat_ri
Htio bih na passat 2000 godište stavit umjesto plastičnih original lajsni stavit kromirane lajsne. Zna li tko tko to radi?

 

 

naravno u naslovu umjesto INOX sam mislio na KROM :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest passat_ri
a ovlašteni i naručit highline lajsne?

 

Ne postoji krom lajsna za b5 seriju...samo za b5.5...ne znam dali bi pasale...koliko čitam po forumima nebi, tako da niš od ovlaštenog servisa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio je i 3bg sa crom lajsnama....

Edited by joke

Share this post


Link to post
Share on other sites
a ovlašteni i naručit highline lajsne?

 

čemu upitnik?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest passat_ri
Bio je i 3bg sa crom lajsnama....

 

Znam, to sam i napisao gore ;) (3b je moj tj. b5, a 3bg je b5.5- stvar nomenklature).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest passat_ri
čemu upitnik?

 

A valjda je čovjek mislio da se nisam toga sjetio :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Znam, to sam i napisao gore ;) (3b je moj tj. b5, a 3bg je b5.5- stvar nomenklature).

 

Ma b5 sam mislio, još napišem 3b, pa editiram u 3bg :rotfl

Znači od 1997-2000, je bio sa crom lajsnama... samo što je jako rijetko...

Share this post


Link to post
Share on other sites

a jesi siguran da ne pašu s b5.5? imas neki link ili nesto gdje se vide razlike jer izgledaju jako slicno, pa mi je malo cudno da ne pašu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel mozda ima tko kakvu informaciju koliko to kosta tj te lajsne komplet? ako nije preskupo mogao bi ja to na svog staviti :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam pitao uglavnom moraš kupit sve lajsne nove plastične koje imaju "kanal" za krom lajsnu i onda kupit i tu krom lajsknu .....plastična lajsna za vrata je oko 250 kn i krom lajsna je oko250 kn pa je to 500 kn za jedna vrata...2oookn...zadnja je velika ona je oko 1500....i prednje dvije i krom su isto oko 1000.....s tim da ove plastične lajsne morate ofarbat u boju vozila i onda na njih stavit tu malu krom....uglavnom ja budem ofarbao u boju vozila ove plastične koje imam i gotovo...nek izgleda ko stara a6ica i super

 

 

 

sa b5.5 pašu na b5 ali prednji kraj ne paše jer je ja mislim u b5 jedna velika lajsna a ovdje su dvije male ispod svjetala.....tak da je bezveze stavljat samo na vrata.....

Edited by Stanjara

Share this post


Link to post
Share on other sites

ali najbitnije je da paše zadnja i bočne, a na otpadu nekom bi se to sigurno dalo dosta jeftinije naci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne vjerujem baš u auto otpad što se toga tiče.........pitanje je dal ćeš ih nać bez oštećenja.....jer i najmanja udubina se na krom lajsni vidi....i izgleda onda jeftino....i čudno kad se presijava....da ne govorim o tome da nisu oksidirane i hrđjave.....

 

 

Ne znam...sretan je onaj tko ih ima....ili ih je dobio na autu.....po meni je bolje uložit u dobre gume i felge

 

a za b5....nekako lajsne na vratima su mi nepotpun detalj...pogotovo bez prednjeg dijela...po meni je bolje onda složit krom oko prozora....i eventualno stavit krom lajsnu na prtljažnik....iako je i to sve upitno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

:rotfl :rotfl

ono kod drakea je sve orginal, a te tuning trake što se ljepe, ako se potrudiš, ok izgleda prvih par mjeseci al se kasnije sve oljušte

Edited by perovk_1988

Share this post


Link to post
Share on other sites
imas i one trake kromirane sto se ljepe...vidi u drake-ovom projektu kako izgleda

 

joj,e svakom si loncu nepotrebni poklopac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drake je bočne kromirane lajsne na svome passatu kupio originalne i montirao ih u ovlaštenome servisu

Share this post


Link to post
Share on other sites
znam da su bocne originale,kazem za one na masci

 

 

nemoj srati ono nisu ljepljive trake,ono je kromirana lajsna koja se lijepi,opet si 4 posta uzalud pisao

Share this post


Link to post
Share on other sites

to nije ljepljiva traka !to je orginal lajsnica napravljena za tu masku, a ne ona traka koju kupuješ na metre kakve viđaš u tunung shopovima i kojima si sklon!to što ti preporučuješ je goli k!

Share this post


Link to post
Share on other sites

:zder

 

 

probaj nači par razbijenih takvih passata pa skupljati dio po dio... jer to bu te skupo izašlo u ovlaštenom... al ak imaš para, onda pravac ovlašteni... :)

 

i ove trake kaj se kupuju na metre.. Istina je, traju 4-5 mjeseci, lijepo se sjaje, i nakon toga počnu ''oksidirat'' postanu nekakve brončane boje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

filip kolko imaš % warna?zanima me radi toga da znam kad ćeš opet ići na kratko hlađenje pa da se forum odmori od tebe malo

Edited by tomica88

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da je debilno napisati da drake radi s lajsnama iz lidla. de lol

Share this post


Link to post
Share on other sites
:angry::angry:

 

kao sto sam rekao mislio sam na tu stvar iz drake-ovog projekta,u prvom postu sam to i napisao a to sto ti nemas kaj pametnije za radit nego samo cekat da nes napisem pa podj..ebavat nije moj problem!!

 

da počneš pisati stvari koje su malo pametnije ne bi ti se to dešavalo,osim kaj znaš pisati bez razmišljanja i bumpati svoj topic s komentarima,bojim se da drugo neznaš :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
0