0
max300f

ne radi osvjetljenje kmh na golf 3

Recommended Posts

bio auto kod majstora nešto prčkao i ne radi mi više crveno osvjetljenje na km/h (prije je bilo lijepo crveno osvjetljenje preko cijelog sata) sad mi svjetli samo zeleno pređeni km ali ostalo ništa!!!

 

šta mislite šta bi mogao bit uzrok?

Share this post


Link to post
Share on other sites
bio auto kod majstora nešto prčkao i ne radi mi više crveno osvjetljenje na km/h (prije je bilo lijepo crveno osvjetljenje preko cijelog sata) sad mi svjetli samo zeleno pređeni km ali ostalo ništa!!!

 

šta mislite šta bi mogao bit uzrok?

 

Vjerojatno izgorile žaruljice :palacg

To je i meni bilo na dvojci :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Vjerojatno izgorile žaruljice :palacg

To je i meni bilo na dvojci :palacg

 

 

ma sve je radilo kad je bio kod majstora i kad se vratio od crvenos osvjetljenja ni c... moguće da je on nešto jbo po tome

Share this post


Link to post
Share on other sites
ma sve je radilo kad je bio kod majstora i kad se vratio od crvenos osvjetljenja ni c... moguće da je on nešto jbo po tome

 

Meni je sve radilo, išao sam mjenjat sat, i vratio nazad koji je bio i ne radi osvjetljenje, i kupio nove žaruljice i sad radi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa odvezi majstoru da ti to napravi.kakav je to majstor?

ako je prckao nesto oko struje mozda je zicu neku odrezao pa ti ne svijetli

Share this post


Link to post
Share on other sites

te su ti žaruljice dosta osjetljive, tako da nije ni čudno, ziher su samo izgorile... :palacg kupiš druge i zamjeniš 10 min posla

Share this post


Link to post
Share on other sites

najverojatno su ti izgorele diode, posto sijalice su obicne zuti i standard osvetljenje g3 je zeleno, tvoje su najverojatnije neke aftermarket diode.. vidi izvadi kilometraze pa vidi sta se desava na delo

Share this post


Link to post
Share on other sites
najverojatno su ti izgorele diode, posto sijalice su obicne zuti i standard osvetljenje g3 je zeleno, tvoje su najverojatnije neke aftermarket diode.. vidi izvadi kilometraze pa vidi sta se desava na delo

 

gdje ima za kupit tih žaruljica? ali htio bih da svijetli crveno cijeli sat kao i prije!

Share this post


Link to post
Share on other sites

koliko koštaju žaruljice ili koliko su te diode, pošto je crveno svjetlilo znači nije orginal ali je bilo super baš je dobra boja bila

Share this post


Link to post
Share on other sites
koliko koštaju žaruljice ili koliko su te diode, pošto je crveno svjetlilo znači nije orginal ali je bilo super baš je dobra boja bila

 

To je vjerojano nešto home made... Probaj ih zvuc pa bacit par slika da vidimo :palacg

Originalne zaruljice imaš za kupit u zubaku, 15kn kom.

Share this post


Link to post
Share on other sites
To je vjerojano nešto home made... Probaj ih zvuc pa bacit par slika da vidimo :palacg

Originalne zaruljice imaš za kupit u zubaku, 15kn kom.

 

probat ću ali je vjerovatno to skinuo i stavio sebi...

Edited by 0r25357

Share this post


Link to post
Share on other sites
probat ću ali je vjerovatno to skinuo i stavio sebi...

 

 

dali netko zna oznaku tip tih žaruljica??????

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam oznaku, ali te ti svetlje obicno zuto, sa stock folijom koje ima sat koja je zelena imaces zeleno svetlo, a ti posto imao si crveno, najverojatno ta folija je skinuta ili zamjenjena sa neka crvena, al najverojatnije imas neka lenta sa diode...ja sam kod mene postavio takva lenta, plavi 24 diode i svetlje u pm...mozes ih naci na ebaya za 1-2$ , direktno povezane za 12v i samo zaljemis na one metalne delove gde se napajaju i standardne zarulje..

Share this post


Link to post
Share on other sites
ne znam oznaku, ali te ti svetlje obicno zuto, sa stock folijom koje ima sat koja je zelena imaces zeleno svetlo, a ti posto imao si crveno, najverojatno ta folija je skinuta ili zamjenjena sa neka crvena, al najverojatnije imas neka lenta sa diode...ja sam kod mene postavio takva lenta, plavi 24 diode i svetlje u pm...mozes ih naci na ebaya za 1-2$ , direktno povezane za 12v i samo zaljemis na one metalne delove gde se napajaju i standardne zarulje..

 

ma ne pada mi na pamet kupovat to ponovno ako je lik to skinuo stavljač će to natrag! :palica :box:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I meni neradi osvjetljenje a radilo,nije do zaruljica,sta bi moglo biti?

A na drugom satu ne rade obrtaji?

Share this post


Link to post
Share on other sites
0