0
16v.turbo

29. i 30.05.2010 UTRKA MOSTAR 402

Recommended Posts

da odmah kazem da ja nisam iz AK HERCEGOVINA niti imam veze sa tim, ja sam samo natjecatelj, ali otvorit cu temu posto ocito nitko od tih organizatora ne pise ovdje, cisto da ljudi znaju da ima utrka pa da mogu doci

 

ove godine u Mostaru dosad je trebalo biti svasta, ali sve je ponistavano ili odgadjano, tako da je ovo prvi dogadjaj 2010 u vezi utrka

 

znaci dvodnevno 402 metra.. mjerna sluzba je SRCS Sarajevo (oni isto koji mjere za AK SLAVONIJU u utrci u Osijeku)

 

za nagrade sada ne znam precizno kako je organizator definirao, uglavnom nagrade su iz fonda uplata vozaca, ali ne ide jednako za sve klase vec progresivno, jace klase dobijaju vise

 

mislim da je uplata 30€ za utrku. ne znam kako ide za db drag i style (mislim da vise informacija ima na stranici njihovoj)

 

http://akhercegovina.com/

 

 

ovdje se moze prijaviti za utrku i tu je takodjer lista vec prijavljenih natjecatelja (ja sam 29 po redu :bravo ) :

 

http://akhercegovina.com/Prijave.htm

 

 

vidimo se :palacg

Edited by 16v.turbo

Share this post


Link to post
Share on other sites

utrka je nazalost PONISTENA, radi nepovoljne vremenske prognoze za vikend

 

iduca utrka AK HERCEGOVINE je 26. i 27.06.2010.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa sta u vas sikire sa neba padaju,koji je to put za redom odgadano?

Share this post


Link to post
Share on other sites

2. put..

prvo je bio datum 15.-16.5 pa je pomaknuto na 29.-30.5 i sad je otkazano...

Share this post


Link to post
Share on other sites

dakle..... jel to mozda sad 26-27.6og? Usput mi je pa svratim (idem na motorijadu na kravicama)

Share this post


Link to post
Share on other sites
dakle..... jel to mozda sad 26-27.6og? Usput mi je pa svratim (idem na motorijadu na kravicama)

 

jeste sutra i prekosutra je Street Race Db Drag & Street Style dakle Subota 26 i Nedjelja 27.06.2010 Pista Mostar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel bio tko u Mostaru?Navodno se Repi nešto razletilo? A i Harbašu sa g1?Ima li tko kakvih informacija?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jel bio tko u Mostaru?Navodno se Repi nešto razletilo? A i Harbašu sa g1?Ima li tko kakvih informacija?

 

Repo je imao nekih poteškoća sa izduvnom granom negdje je puštala oko turba, auto nije išao kako treba tako da nije niti vozio utrku kako sam čuo kasnije otišao je da proba popravit da ipak vozi utrku te se i sam opekao po ruci te je završio na hitnoj.Harbaš također je imao nekih problema tako da nije vozio. Auta nije bilo mnogo ali je bilo zanimljivih, Calibra iz HR je također imala nekih problema tako da ni ona nije uspjela odvozit utrku. Najbrže auto je bilo Opel Kadet sa 2 x mv6 motora + nitro koji je sam odvozio u 11 klasi(mislim da mu je vrijeme bilo oko 11,8++sec

Edited by Bolc

Share this post


Link to post
Share on other sites
kada sutra pocinje natjecanje :punk:vopi

 

mislim da vožnja počinje negdje oko 11-12 a prije toga je test vožnja, tako je bar danas bilo. Sutra je najavljeno puno više ljudi samim tim bi trebalo bit puno bolje najavljeno je puno bolje vrijeme

Edited by Bolc

Share this post


Link to post
Share on other sites

drz se Repo :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Repo je danas odlično odvozio, u finalu protiv kadeta sa 2 x mv6 motora + nitro prošao je kao pobjednik sa vremenom 11,543,

dok je kadet najbolje vozio negdje oko 11,7xx

Share this post


Link to post
Share on other sites

popapal je kadetta??? :o

 

svaka čast :care

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije bio problem sa izduvnom granom (kako sam pretpostavio u prvi tren) vec je, nevjerovtno, pukla osovina u wastegate-u. osovina je zavarena u subotu navecer (inox :palci ) i vozio sam nedelju

 

vrijeme auta 11.3, ukupno vrijeme 11.5 sec

 

odlicno je ali ovo opet nije najbolje sto mogu, prva brzina mi je strasno proklizavala, cim sam kreno kazaljka okretaja mi je stojala oko 7000rpm samo je urlao i slabo vukao, i kad sam saltao u drugu auto je "potonuo" (radi turbo rupe) no kad sam izasao iz nje odmah sam preskocio kadetta drugom i nije me stigao do cilja

 

u Osijeku idem konacno po 10 sec :bravo

 

 

evo snimka :

 

Edited by 16v.turbo

Share this post


Link to post
Share on other sites

čekamo tu desetku u OS :fakjea:fakjea

 

cestitam na pobjedi :respekt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka čast! Staza je vidim bila mokra ;)

Ja sam bio na kravicama pa čitluk-mostar i cjelim putem je rosila kišica.. a posto sam bio na 2rote onda sam ipak produzio za DU..... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajde drago mi je neka je jednom zavrsilo kako treba... :palacg izgleda da si sada najbrzi na pisti,hota je otpao..? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
ajde drago mi je neka je jednom zavrsilo kako treba... :palacg izgleda da si sada najbrzi na pisti,hota je otpao..? :)

 

 

 

nije bio on sada

 

nadam se da ce doci u 9 mjesecu na posljednju utrku u Mostar, da zavrsimo i sa tim duelom.. :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

svaka cast,bio sam vidio sam,osto paf....

napokon da i tvoje ide bez problema,i bas ide,bas je stravican auto,zvuk...ebo bravo repo

well done

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako mi je drago da je NAPOKON sve išlo kako treba .Na ovoj snimci izgleda kao da si pobjegao u samom startu , a ja sam stajao na mjestu gdje si 3 br. šaltao , kad si krenuo sa starta auto se odiglo cca 5-10 cm , iz pr. lijeve gume je pušilo , imao sam osjećej da će se prepolovit na 2 dijela , i stizao si ga krajem druge i dalje odmicao lagano.. još jednom iskrene čestitke a siguran sam da to nije vrh...

Share this post


Link to post
Share on other sites

toliko o autima sa puno puno konja...

pogotovo ona calibra sa ''580ks'' i vozi 12 klasu... :palacd

 

Romanu :respekt

 

nadam se da cu uspjeti doci u Osijek krajem slijedeceg mjeseca!

Share this post


Link to post
Share on other sites
0