0
Goran89

Polo 6R...

Recommended Posts

Evo pa da i ja predstavim svoga mezimca!!!!

 

Riječ je o VW Polu 6R 1.6tdi 105ks, proizvodnja 2010.g, do sada je prešao 8200km.

 

Paket opreme je Highline+ dodatna:

 

-stražnja vrata sa električnim podizačima

-radio 510 sa 6 zvučnika

-komande na volanu

-automatska klima

-sportsko podvozje, -1.5cm spušten

-ESP

-zračne zavjese

-alarm

-maglenke sa zakretanjem

-GTI felge i gume 205/45 16 (naručene su felge ne znam koje sa gumama 215/46 16 ali se još nisu isporučivale za ovaj dio europe pa sam uzeo standardne Riverside s gumama 185/60 15 i odma u servisu prominjene ovima- AKO JE KO ZAINTERESIRAN ZA KUPNJU NEKA SE JAVI JER MENI NE TREBAJU).

 

Evo i par dojmova, auto ide stvarno dobro, mislim ništa revolucionarno jer sam vozio dosta jače aute, ne troši skoro ništa, po gradu ne više od 7.5l a na otvorenome oko 4 do 5, uz življu vožnju-dosta življu.

Za sada sam stvarno zadovoljan autićem, a dalje čemo vidit, evo da kucnem u drvo :palci ....

 

 

 

I malo slikica za kraj

 

7-1.jpg , ma maneken

5.jpg

3-1.jpg

2-1.jpg

1-1.jpg

8-1.jpg , sa starijim bratom :)

6.jpg

4.jpg

 

KOMENTARI

http://www.vwclubcroatia.com/forums/index.php?showforum=47

Edited by Goran89

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mali update,

Polo je jos uvijek u kuci. Uz redovite servise svako 12-13tkm je dogurao do 146.000km, do sada bez ikakvih bitnih kvarova. Sitnice koje su bile su otklonjene u garanciji. Uglavnom ga majka vozi, i ona je extra zodovoljna s njim.

Probleme oko dizni do sada nisam imao, a nadam se da ce tako i ostat. U garantnom roku je otklonjen kvar bravice portapaka, nesto u klimi jer vozaceva strana nije hladila najbolje i lezajevi u mjenjacu koji su se culi od prvog dana.

 

Eto, ukratko to je to.

 

Poslano sa mog F5121 koristeći Tapatalk

 

Komentari

http://www.vwclubcroatia.com/forum/index.php?/topic/38942-polo-6r/?fromsearch=1

Edited by Goran89

Share this post


Link to post
Share on other sites
0