0
K.K.

ozvucenje polo 6N

Recommended Posts

postovanjski...

 

slazem si "ozvucenje" po autu... HU je Pioneer, ne znam model al brijem da je 4x45W, zadnje zvucnike sam kupil u "Svijetu Medija" Magnate Edition 693 - snizeni na 230kn :)... RMS 65W ak se dobro sjecam, a izlazna 260W valjda...

 

prednji zvucnici su stock... malo znaju krckat sto super pase uz zvukove cvrcaka iz armature :palci al ipak bih ih htel promijenit... skinul sam onu blendu na jednom zvucniku i izmjeril da su 12cm... i sad gledam i zujim po webu i nigdje nac takaf promjer zvucnika... sad il sam ja krivo zmeril il imam neki fals metar il mi gugl nije frend o.O... pa molim vas ekipicu kaj se razmete u to za malu pomoc... nam da zvuci gotovanski pitat ali - koje prednje zvucnike za Polo 6N - koji model?

 

 

dankesn :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

moram reci da i ja imam takve magnate,malo sam jeftinije platio nego ti,i mogu reci da sam prezadovoljan..a tek kad piknes pojacalo i neki woofercic,mmm..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pročitaj malo niže teme kao ove primjerice

http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....showtopic=38327

 

http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....showtopic=38112

 

onda pitaj ako imaš dodatnih pitanja...

 

Nemoj navoditi izlaznu snagu od milijun wati...nego piši snagu u RMS , izlazna ili max snaga je apsolutno nebitna.

Dalje HU je Pioneer a ne znaš koji model...nije ni bitno , tih 4x45W o kojima pričaš je također maximalna snaga i onda ti je opet nebitna...jer 95% HU na tržištu ima max snagu pojačala 4x45W.

Pitanje ti je opširno da nitko ne zna odakle da počne odgovarati ili pitati te detalje...

 

Malo prosurfaj po temama ispod tvoje , imaš jako puno istih pitanja i odgovara o temi koje zvučnike staviti na HU.

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites
postovanjski...

 

slazem si "ozvucenje" po autu... HU je Pioneer, ne znam model al brijem da je 4x45W, zadnje zvucnike sam kupil u "Svijetu Medija" Magnate Edition 693 - snizeni na 230kn :)... RMS 65W ak se dobro sjecam, a izlazna 260W valjda...

 

prednji zvucnici su stock... malo znaju krckat sto super pase uz zvukove cvrcaka iz armature :palci al ipak bih ih htel promijenit... skinul sam onu blendu na jednom zvucniku i izmjeril da su 12cm... i sad gledam i zujim po webu i nigdje nac takaf promjer zvucnika... sad il sam ja krivo zmeril il imam neki fals metar il mi gugl nije frend o.O... pa molim vas ekipicu kaj se razmete u to za malu pomoc... nam da zvuci gotovanski pitat ali - koje prednje zvucnike za Polo 6N - koji model?

 

 

dankesn :)

Bok,

ako imaš u polu zvučnike u armaturi onda su stock 10cm.Ja sam na svom starom ipak uspio ubaciti 13cm uz malo rezanja armature koja je ionako skrivena ispod mrežica..Ako imaš zvučnike u vratima onda ti idu 16,5 cm..Ali mislim da je ova prva verzija vjerojatnija..Dakle možeš ubaciti neke 10-tke ili uz malo prekrajanja ubaciti 13cm...Kako ti se da.Što se tiče marke tebi na izbor ali ako nećeš stavljati na pojačalo uzmi neke manje snage uz veću osjetljivost(izražena u db-decibelima).Recimo od 91db naviše..A koji model to moraš znat koliko si spreman izdvojiti novaca jer imaš zvučnika od 100 kn do 2 ili 3tis kn...

Share this post


Link to post
Share on other sites

slažem s onim što je Ivan rekao za izlaznu snagu, da kupuješ neznam kakav radio on neće davat više od 20-25W RMS-a (dakle 20-25 pravih wati)

a sve one gluposti što ispisuju po njima (4*45, 4*52) su čiste gluposti da privuku kupce... Ja sam izdvoji oko 2500kn za HU i kad sam prolistao knjižicu u njoj piše 4*19W (i moje osobno mišljenje: ako ne slažeš glazbu od koje će ti sline curit nakon 5min , 4 pristojna zvučnika daju sasvim fin zvuk, s vremenom još nabaciš kakvo pojačalce i sub i vjeruj mi više ti ni ne treba)

Share this post


Link to post
Share on other sites

...imaš ih za kupiti manje - više u svakom boljem dučanu s muzikom..ja sam stavil boston audio 10-ke i prezadovoljan sam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pitanje, polo 9n, iza nema zvucnike? bar nevidim u tapicirunzima iza nista i znaci ako bi iza htio staviti neke ovalce na policu mora vuc kablove skroz od radia

jel ok mi se cuje, ali bas se isto i osjeti da je iza ''tisina''

 

ako treba vuc kablove, kud je najbolje i najjednostavnije ih provuc?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Provlacenje kabela ti bas i nije jednostavno...obicno se provlace po bokovima,kad maknes plastiku na bokovima vuces ih po vodilicama od

orginalne instalacije auta...

Share this post


Link to post
Share on other sites
0