0
Dino01

...grije se...

Recommended Posts

ovako: imam golfa 2 1.6D i malo mi se previse grije, zna li mozda tko zasto??? :(

 

ulje nigdje ne baca... Jel to moze biti da termostator ne valja ili hladnjak, ili tako nesto?

 

mislim da se hladnjak kasno pali.

 

Hvala unaprijed! ;x

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest alenp

Kolko vise ti se pregrije ?

 

Sad da karikiram :)

 

Kad je temp savrsena onda je strelica ko na satu 12 :)

 

Ako ti ode do jedno ajmo rec ko na satu 1 :)

 

Onda je sve u redu, barem je meni tak i sve je ok

Share this post


Link to post
Share on other sites
ovako: imam golfa 2 1.6D i malo mi se previse grije, zna li mozda tko zasto??? :(

 

ulje nigdje ne baca... Jel to moze biti da termostator ne valja ili hladnjak, ili tako nesto?

 

mislim da se hladnjak kasno pali.

 

Hvala unaprijed! ;x

 

Pa mo??e bit i do termostata a i do termo prekidača ??to znači da prvo treba?? provjerit termostat kad otvara i ako je ok onda tek sumnjat na termo prekidač jer neće ti on uključit ventilator ako mu termostat ne pusti vruću vodu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ak misli?? pod "grijanje" da je kazaljka za debljinu(ili mo??da jo?? malko), onda je to u redu, ali vi??e; :ne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dal stvara tlak u crjevima,dali izbaciva vodu na cep,dali kazaljka leti preko pola.... Dosta je tu sitnica i ovako je tesko napisat i objasnit. Da je to uzivo.. bilo bi rjeseno za 15min :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

prelazi preko pola kazaljka, a nekad zna doci i do prve bijele preko pola.

za tlak u crijevima nisam siguran a vodu na cep ne baca.

 

MOTA, gdje si tocno u DA? dodem do tebe sutra ako si slobodan pa da samo provjerimo ako si za... :vozi

 

 

P.S. za sada hvala svima, provjerit cu sve pa javim ako nista ne uspijem napraviti.

 

MOTA, javi se... :mah

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci kad otvoris cep neizbaciva ti vodu? Onda bi trebalo bit sve ok jer se voda ocito normalno grije-hladi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

na izbaciva, mogu slobodno jos dolijevati vode ako treba. Volio bi namjestiti da mi se hladnjak pali kada je temperatura na pola, jel to veliki problem? zato sto onda bolje vuče, kad se kazaljka popne preko pola nista ne ide... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cuj..ako motor radi otovrenog cepa i kad se upali ventilator na hladnjaku ond aje sve ok. Dali ti ide lagani mlaz vode kroz onu tanku cjevcicu u posudi? To im se zna zacepit na kileru.

Sto se tice paljenja ventilatora..... on se pali kad mu to termo prekidac naredi (ugrubo receno) Sad... pokusaj nac novi termoprekidac sa najmanjom temperaturom na kojoj pali ventilator. Al opet motor mora imat svoju radnu temp pa i nije dobro da je hladniji od toga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa od prilike je tako nekako, malo preko pola, mene je samo zanimalo da li se moze to kako namjestiti ili vec nesto rijesiti u vezi hladenja. taj auto je kod mene od kako je izasao is salona, 1. vlasnik. znam da mu je radna temp prije bila malo ispod pola. ali nema veze onda, ako mu je sad radna temp malo preko pola neka mu bude.

 

hvala! :palacg

 

mislim da i nije cudo jer ima 527000 km... :fakjea

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest alenp

Meni je takva odkad imam ovo dizlo :)

 

Bilo ljeto ili zima uvijek kad dode do radne to mu je temp :)

 

Nemas brige sigurno :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
0