2 2
Snake

Golf IV cep rezervoara

Recommended Posts

Bravo, i sto bih ja sad morao postavljat podpitanja kako zamijenit, gdje kupit vezicu itd...

Ako je bio upit trebao si staviti upitnik jer ovako sam mislio da znaš kako ide a nisi pojasnio. :) Možda bi se moglo kada bih mogao nabaviti vezicu, jedini problem je onaj prsten, kako ga izvaditi preko čepa a vezica koliko sam vidio se samo stavi u utor prstena i tako stoji. To bi bilo najjeftinija verzija ali poznavajuć VW on uvijek ide na ovu skuplju.

Edited by <TDI>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam di ces kupit vezicu, ali ako si imao od a3 čep s vezicom koji ti ne paše mogao si uzet vezicu i prebacit na svoj čep. Izbiju se plastični štiftovi i mozes izvadit vezicu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nesto si pomijesao ... gornji spomenuti cep od A3 8P sam planirao uzet ali nisam siguran da li pase a nitko mi ne moze potvrditi, dostava za njega je preskupa pa mi se ne isplati uzet, odustao za sada.

 

Taj mozda ima stiftove koje spominjes, moj nema. Prsten okolo cepa je dosta fiksan i ako se vezica ne moze kupiti zasebno kakva korist od skidanja i kramarenja prstena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, ja sam sebi uzeo vezicu od passata b5.5 (pretpostavio sam da je isti od g4) i prebacio na čep od audi a3, iako čep od passata paše na A3. Neznam zasto si nervozan , namjera mi je bila pomoći. Poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma sve pet, ali da barem vezicu mogu posebno kupit bila bi to najjeftinija verzija, sve drugo me kosta pa mi je onda svejedno da li uzeo neki polovni cep, stavio i zaboravio.

 

Dostava mi je preskupa 17,90 eura trazi lik pa sam zato odustao jer ni cep nije jeftin pa mi je to kao da novi uzimam.

 

Vidjet cu jos, ili nabavit neki polovni za pristojnu cijenu ili ostavit ovako pa kad uleti neka prilika rijesit ga, fala na savjetu. :-;

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledam svoju vezicu na G4 jos je cijela, nigdje puknuta niti malo :P A ima u njemu skoro pola milje

Edited by G2 LTD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Javi se kad pukne. :)

Ail sada znas kako se moze rijesit ako se prsten moze sa vezicom posebno narucit. Poslao sam upit u ovlasteni za oba kataloska pa javim kad dobijem odgovor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako pukne skroz onda cu termo buzir preko, zagrijat i stisnut ce se... ili zalijepiti... To me bas i ne zanima previse... Duja to ionak nema pa cep stavim na spojler na gepeku dok ne natocim ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

U duje se inače čep stavi na poklopac od rezervara. Kakav imaš čep?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda ima kakva usica za zakaciti se na poklopac, nisam gledao. Imam sa kljucem cep.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2