1 1
mario84

moj golf

Recommended Posts

Malo dic topic iz mrtvila,dogovorio se sa kolegom valle da se zamjenimo za felge.njemu idu moje seginice,a meni BBS LM..

Felge su 8.5x19 et45 kaj ce po mom misljenju sjest na golfa onak dobro.felge jos nismo zamjenili ali kad ih zamjenimo prvo ce ic srce felge kod lakirera samo kaj jos nisam odlucio u koju boju tako da sam tu otvoren za ideje :)

 

19317766.jpg

 

19317765.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lagani update da nebi bilo da se bas nista ne radi :)

Stickeri dolaze napokon i do naseg dijela balkaana pa kud svi tud i mali mujo,a i falilo mi je na autu kontrasta boje malo :)

 

naljepnice.jpg

 

rezervark.jpg

 

pa je legla i maska bez znaka malo za promjenu i ja sam prezadovoljan kak izgleda..

 

maskaf.jpg

 

maska3i.jpg

 

To je to,još cu se ovaj tjedan poigrat malo s naljepnicama po autu i auto krajem petog mjeseca ide na kompletno lakiranje tak da sam još u razmisljanjima promjenit boju auta ili ne ali otom potom..

 

http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....0&start=160

Edited by mario84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze lock na ovu temu golf je izvana vracen u stock i tak ce bit i iznutra i to je to od ovog traktora..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kak sam odustao od svega tak ipak nisam odustao od svega na nagovor svih zkj kvarit nesto sta ide,prica ide dalje :)

Auto je bio skros izgreban i u 5 mj mi je lik iz sporedne izletio i puknuo sam ga onak nis previse al cijeli rednji kraj je dobio bio.napokon kupio keca i poslao auto na lakiranje..

asuzady6.jpg

Nis strasno al opet nepotrebno jer budala nije gledala samo gas preko glavne ulice..

Auto je odpelan u D&M na lakiranje 28.9 i od onda ide polako prema kraju,rekao sam im da se ne zure sa slaganjem jer bolje da bude se kak treba nego na brzinu..

Prvo raskapanje auta..

yqatuvum.jpg

u5ujy6un.jpg

Pa kitanje,smirglanje,kitanje svih lajsni i sirenje blatobrana..

7e3ete7y.jpg

width=450 height=600http://img.tapatalk.com/d/12/11/06/yjemyra4.jpg[/img]

Od neki dan je auto u fileru i stoji tjedan dana tako vec..

abunequv.jpg

sa6ugu8y.jpg

Kupljen jetta branik ali sa americke jette,ima sidemarkere i drugacije mrezice maglenki..

humemyna.jpg

I nove gume oko vrata da to sve dihta kak spada,a i one stare su bile dosta spohabane..

4a6yse2y.jpg

Odnesen krov i stokovi na tapeciranje,ja sam htio bordo alcantaru al me covjek koji to lijepi odgovorio jer nije bas dugorocno rijesenje tak da ide oem gti/cupra tamna tkanina i volan je isyo dan na tapeciranje..

Kupljena su i nova sjedala samo cekaj da se auto vrati a lakiranja i montaza

umere3um.jpg

 

To je ja mislim to manje vise..

Update za nekih 2 tjedna kad auto bude gotov..

 

Komentari

 

http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....topic=40205.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas izasao iz komore,cekam jos par stvarcica i slijedi slaganje.nadam se do kraja tjedna da je na cesti..uma2a4e6.jpg

u5upajes.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala,drago mi je da vam se svida :)

Evo danas jens spojio side markere i napravio drl kako ima mk6 sa h15 zaruljom koja je dugo svijetlo 60w i dnevno 19w ako se ne varam..

qy2y4a7e.jpg

 

I dobio od frenda za mob jer mi sam handrav pa mi zna mob ispast lol i kapa mi stigla oem :)

vu9e5yte.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
1 1