0
master

komande ventilacije mk4 na golf mk3

Recommended Posts

znači ako bi se stavila centralna komanda sa table, znači ona 3 koluta za grijanje/hlađenje iz četvorke u golfa trojku jel zna netko šta treba napraviti da bi to funkcioniralo, al pritom da sve to radi sa trojkinim sistemom?

 

Jel moguće izvesti to i što bi trebalo napraviti da proradi jer ne znam uopće koje su razlike u sistemu, jel radio možda tko nešto slično???

Share this post


Link to post
Share on other sites
znači ako bi se stavila centralna komanda sa table, znači ona 3 koluta za grijanje/hlađenje iz četvorke u golfa trojku jel zna netko šta treba napraviti da bi to funkcioniralo, al pritom da sve to radi sa trojkinim sistemom?

 

Jel moguće izvesti to i što bi trebalo napraviti da proradi jer ne znam uopće koje su razlike u sistemu, jel radio možda tko nešto slično???

 

Ne znam sta hoces da postignes, al to mi izgleda komplicirano, jer mislim da je u pitanje neka elektronika koja moze da bude malo zeznuta...ako ti je za svetljo, mozes iskemijat da imas G4 osvetljenje(samo pretpostavljam)

Share this post


Link to post
Share on other sites

uglavnom saznao sam, pa ako još koga zanima da napišem

 

sistem je isti, samo je raspored žica znači za osvjetljenje i AC tipku drukčiji to treba prebrikati

Share this post


Link to post
Share on other sites
uglavnom saznao sam, pa ako još koga zanima da napišem

 

sistem je isti, samo je raspored žica znači za osvjetljenje i AC tipku drukčiji to treba prebrikati

 

aj malo detalja, ti imas klimu pa bi to slozio? kak je sa klapnama i sajlama koje ih povlace?

Share this post


Link to post
Share on other sites
aj malo detalja, ti imas klimu pa bi to slozio? kak je sa klapnama i sajlama koje ih povlace?

 

 

za sistem klapni i sajli sam i pisao on je isti, a da gumb proradi i osvjetljenje treba žice prebrikati

 

 

eto takvu sam ja informaciju dobio, ako netko zna dal je točno ili krivo nek potvrdi

 

 

edit: da rado bi to sebi složio jer me je oduvijek zanimalo kako uklopiti 2din al da dobro izgleda, al neću skoro sigurno radi financija,

Edited by master

Share this post


Link to post
Share on other sites

treba to ispitat, izgleda zanimljivo, tipku ac iskoristit za grijac zadnjeg stakla :D i gore uglavit 2din, to bi bio posao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a di staviti prekidace za zadnja stakla

Share this post


Link to post
Share on other sites
treba to ispitat, izgleda zanimljivo, tipku ac iskoristit za grijac zadnjeg stakla :D i gore uglavit 2din, to bi bio posao.

 

ma možeš i ovu tipku do nje za strujanje zraka, svejedno, a AC ko ima kliku :bravo

 

 

a di staviti prekidace za zadnja stakla

 

ne znam, ja imam troja vrata :rotfl

 

a hebiga, treba se snaći, u pepeljaru s njima, lako naći kuda snjima, uglaviš ispod ručne, napraviš da ljepo sjedne, isto tako ispred kože od mjenjača, evo to je u minuti razmišljanja, a sigurno se da naći i neko puno bolje mjesto i ljepše

Share this post


Link to post
Share on other sites
nije radi osvjetljenja nego radi ovoga

IMG_0514.jpg

 

 

Tu moras rezati armaturu ako bi to stavljao... I imaju dva prikljuvka iza na komandama od golfa 3, jedan za osvjetljenje i drugi veci neznam za sta je, Jel pase taj veci jack?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tu moras rezati armaturu ako bi to stavljao... I imaju dva prikljuvka iza na komandama od golfa 3, jedan za osvjetljenje i drugi veci neznam za sta je, Jel pase taj veci jack?

 

 

 

moraš rezati ovaj dio gdje je radio, al vidiš kad se ukomponiraju ove plastike bočne od četvorke da to kasnije dobro izgleda i ne primjeti se uopće išta ako se dobro napravi.

 

 

o tim jackovima pišem, nisu isti njih trebaš prebrikati

Share this post


Link to post
Share on other sites
jesi ti siguran da tu unutra stane 2din?

 

 

stane 2 din od četvorke jer po tome rađeno, al uglavnom kad čovjek završi i postavi slike ja ću prenjeti tu, nadam se da će brzo biti gotovo, ove plastike po visini su od četvorke i nisu skraćene a po tome mislim da zato i stane

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo ovo je manje više gotovo, ali je ventilacija malo zarezana, ali čini mi se da je ovaj OEM radio od četvorke višlji nego 2 din ovi aftermarket jel ima tko da potvrdi, jer ako sam skužio dobro kad se stavi 2din u četvorku taman onaj obrub plastični od radia bude ova visina što je razlika

 

 

IMG_0601.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da je ovaj malo veći od 2 din,ali ovo izgleda odvratno sam ovim 2din :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bezveze, a radio je 2 din i nije veci niti manji do ostalih 2 din uredaja samo je ruzan haha :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

je to je ta razlika ali kad staviš takav 'uži' onda budeš imal rupu u trojci gore i dole , a ako hoćeš staviti okvir onda pak nebude išel unutra

Share this post


Link to post
Share on other sites
je to je ta razlika ali kad staviš takav 'uži' onda budeš imal rupu u trojci gore i dole , a ako hoćeš staviti okvir onda pak nebude išel unutra

 

 

mislim da ne bude, ove bočne plastike ostaju, a ova gornja i donja od okvira miču se i mislim da je to ta visina, al đabe nam svima nagađati dok netko ne proba.

 

ništa probat ću nabaviti plastike od četvorke a radio posuditi za probu.

 

 

jer ima ko jeftino plastike od četvorke ove pa da testiramo

Share this post


Link to post
Share on other sites

a kaj ti sve treba za to , pretpostavljam cijeli taj kavez koji se ne vidi ispod ovih ukrasnih plastikica?

Share this post


Link to post
Share on other sites

neznam , ne sviđa mi se kak okvir viri van

 

i ima veliku rupu između klime i pepeljare , moglo se to možda još niže spustiti

 

al kaj je je , zanimljivo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovo me zanima, može li se samo ubaciti taj središnji dio što drži radio od golfa 4 u trojku? kupio sam radio 2 din, a htio bih ostaviti središnju ventilaciju? ima li tko za prodati taj središnji sio?

Share this post


Link to post
Share on other sites
0