2 2
sven

Trazim nekoga tko ima Golf 3 sa automatskom klimom

Recommended Posts

danas sam čuo da mi radi onaj mali ventilatorčić,jako bruji,ali radi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
danas sam čuo da mi radi onaj mali ventilatorčić,jako bruji,ali radi :D

 

Meni ej to bilo isto tako i onda vise nije radio ili je radio nedovoljno jako

Share this post


Link to post
Share on other sites

očistit ću ga za vikend,ali koji je razlog kad je recimo na auto i ja stisnem da puše gore,a da je recimo pritom ventilator na max onda se on postepeno smanjuje gotovo do kraja,dok na svim ostalim pozicijama puše onoliko na koliko ga crtica naštelam

Share this post


Link to post
Share on other sites
očistit ću ga za vikend,ali koji je razlog kad je recimo na auto i ja stisnem da puše gore,a da je recimo pritom ventilator na max onda se on postepeno smanjuje gotovo do kraja,dok na svim ostalim pozicijama puše onoliko na koliko ga crtica naštelam

 

A vidis meni ni u jednoj poziciji ne puse na nacin da sam podesava crtice nego ja moram to ručno. Dakle 100% je otkazo

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ni meni crtice nejdu same,a on pojačava/smanjuje intezitet,iako je u autu s kojeg je izvađeno to sve funkcioniralo, jel moguće da mi motorić za preklopku kad stisnem gore ne radi ili se otpojio đek odnosno vakuum,ima li to veze s tim, pa mi zbog toga kad stisnem da mi samo gore puše dok je vent na max naštelan se automatski smanjuje intezitet puhanja skoro na min,a crtice su naravno tamo gdje su i bile :D? ako ima onda bi to moglo biti rješenje mog problema :) pa ću onda ovo s crticama rješavati,jer to mora raditi jer velim da je to prije nego je skinuto s drugog auta funkcioniralo

Share this post


Link to post
Share on other sites

nema veze sto se puhanje pojacava ako strelice to ne rade

Share this post


Link to post
Share on other sites

Promjenio sam termostat,ali i dalje ista stvar...kad je na HI puse mlako a cim upalim grijanje ili bilo sta drugo on pali ventilator na hladnjaku jer vjerojatno odma pali klimu.E sad ako on upali klimu dali ona moze grijati ili je sve sprckano.....

Share this post


Link to post
Share on other sites
ma ni meni crtice nejdu same,a on pojačava/smanjuje intezitet,iako je u autu s kojeg je izvađeno to sve funkcioniralo, jel moguće da mi motorić za preklopku kad stisnem gore ne radi ili se otpojio đek odnosno vakuum,ima li to veze s tim, pa mi zbog toga kad stisnem da mi samo gore puše dok je vent na max naštelan se automatski smanjuje intezitet puhanja skoro na min,a crtice su naravno tamo gdje su i bile :D? ako ima onda bi to moglo biti rješenje mog problema :) pa ću onda ovo s crticama rješavati,jer to mora raditi jer velim da je to prije nego je skinuto s drugog auta funkcioniralo

jesi rijesio ono fakin HE na displayu?

Edited by Peki

Share this post


Link to post
Share on other sites
jesi rijesio ono fakin HE na displayu?

 

 

nisam :( morao bi raskpati sve pa provjeriti motorić i vakuum od motorića koji kontrolira zaklopku tj preklopku za puhanje gore tj u facu :D mislim da je 99% do toga jer kad stisnem da puše u bulju onda se ne čuje nikakav klik ili pomak,dok se to na ostalim položajima kojima upravljam čuje to

 

btw mobitel ti niš ne zvoni danas? :rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Promjenio sam termostat,ali i dalje ista stvar...kad je na HI puse mlako a cim upalim grijanje ili bilo sta drugo on pali ventilator na hladnjaku jer vjerojatno odma pali klimu.E sad ako on upali klimu dali ona moze grijati ili je sve sprckano.....

trebao bi palit klimu dok je na grijanju samo ako je usmjeren na puhanje po sajbi onda pali radi odmagljivanja topli i suhi zrak klime brze odmagljuju, ugasi puhanje po sajbi pusti na noge i naprijed digni temp. iznad temperature koja je u autu i on mora radit bez klime bez da vrti ventilator na kileru osim ak ga motor nakratko zavrti, ak to nije slucaj istekaj ventilatore na kileru i kompresor klime pusti da se auto ugrije na cca 70'C(vidi da su topla crijeva na kileru kabine ak nisu mozda treba ozracit ili se stopa kilercic) i ak ni onda ne grije onda ti motoric klapne grijanja steka, skini ga i probaj rucno klapnu okrenut ak grije menjaj motoric ili zaglavi klapnu na grijanje dok ne prode zima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dižem temu iz mrtvih ali me jutros iznenadilo HE na climatronicu, HE se pojavio na mjestu vanjske temperature, ventilatori uopce ne rade, nikakav zrak ne izlazi i ventilacija. Da li je netko riješio taj problem ? Od čega početi?

Napomena, klima nije ubačena, tvornička je i sve je normalno radilo osim spuzve na klapnama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Update: Upalio auto nakon par sati i sve funkcionira 

Edited by AnTDI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Update 2: Kisa padala krenuo upaliti brisace i nisam uspio, po tome zakljucio da relej ili osigurac zeza. Sve releje izvadio i vratio i sve funkcionira, pa eto ako netko bude imao slican problem.. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2