0
Guest Josip Herman

dB Drag Racing termini Hrvatska

Recommended Posts

Guest Josip Herman

Prvo trenutno dB Drag Racing ntjecanje biti će 05.09.04 u nedjelju u Koprivnici u sklopu tradicionalnog Auto showa, na kojem izla??u sve relevantne autokuće Koprivnicko- krizevacke ??upanije. Prijave sa kvalifikacijama počinju od 11-16h., zatim slijedi eliminacijska runda a u 19 sati finale sa podjelom pokala i priznajna natjecateljima. Mjesto doga?aja je parkirali??te trgovackog centra KTC u industriskoj zoni Korivnice.Vi??e informacija na forumu http://www.partyloop.com/forum/viewforum.p...e37a8aeef60ed79, ili po??aljite upit na e-mail:alarmstudio@mail.inet.hr

Jo?? informacija na slu??benim stranicama dB Drag Racinga Rezultati

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Josip Herman

11.09.2004 odrzat ce se zadnje finalno natjecanje u dB Drag Racingu u Hrvatskoj g.p. Goričan. Ocekujemo goste iz Madarske Slovenije i Austrije koji su redoviti gosti na vec tradicionalnom Finalu. Vi??e informacija na http://www.xtreme-team.net/pozivnica_za_db_drag.htm ili po??aljite upit na e-mail josip.herman@ck.htnet.hr

Opet dolazi Sudac Detlef Hagel iz Njemačke

Jo?? informacija na sluzbenim stranicama dB Drag Racinga Rezultati i foto galerija Samo na ovom takmicenju seznzore postavljaju lijepe djevojke, dobra zabava zagarantirana uz dobru cugu i mjuzu uz DJ-a Rambo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

zar nisi sve mogo staviti u jedan post,editiraj to dok te skeeco nije vidio :D:D ,ozbiljno sad probaj sve staviti u jedan post ne moj tako u vise postova,sve si mogo staviti u jedan!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Skeeco

Ova ti je dobra mostar... :) :)

 

Molba za Josipa Hermana: Jel bi mogao ja dobiti va?? 88x31 button da vas stavim pod affiliates?? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Josip Herman

Namjerno sam stavio dva posta jer su to dva odvojena takmičenja.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest acid
11.09.2004 odrzat ce se zadnje finalno natjecanje u dB Drag Racingu u Hrvatskoj g.p. Gori?„?an. Ocekujemo goste iz Madarske Slovenije i Austrije koji su redoviti gosti na vec tradicionalnom Finalu. Vi???e informacija na http://www.xtreme-team.net/pozivnica_za_db_drag.htm ili po???aljite upit na e-mail josip.herman@ck.htnet.hr

Opet dolazi Sudac Detlef Hagel iz Njema?„?ke

Jo??? informacija na sluzbenim stranicama dB Drag Racinga Rezultati i foto galerija Samo na ovom takmicenju seznzore postavljaju lijepe djevojke, dobra zabava zagarantirana uz dobru cugu i mjuzu uz DJ-a Rambo.

Josip lep pozdrav, na koji tekmi ?„?e?? nastupiti v Sloveniji. Priprema?? ne??to novog? :rolleyes: Tvoji sistemi su vrlo opasni. B) Jaz nemam novca za ne??to vi??e ko dvije 12tki :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Josip Herman

Ove godine ?„?u koristiti dva Cronossa 2000W od Hifonicsa i jedan Socker audio 38 cm woofer i nadam se da ?„?u biti glasniji od 152dB kad sam koristio Rockford Fosgate.

Share this post


Link to post
Share on other sites
0