0
Goldy

golf 3 TDI auspuh

Recommended Posts

e ovako... možete mi malo pomoć oko uzbora auspuha za golf 3 TDI... ovako htjel bi si stavit neki auspuh da se čuje malo slično ko benzinac al slično.. znam da nije moguće napravit da je ko benzinac al barem slično.. onak malo žešće i bučnije da se čuje... pa da mi date neke savjete malo o tome!!! hvala unaprijed

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma nikakve kemije na dizela orginal prema dole 2 cijevi...

ili ako bas hoces onda 2 cijevi prema dole ali malo veci fi..i to je zakon :palacg

 

a ako hoces da se vise cuje onda rastepi katalizator ili cijev umjesto njega

Edited by TROJKA

Share this post


Link to post
Share on other sites
ma nikakve kemije na dizela orginal prema dole 2 cijevi...

ili ako bas hoces onda 2 cijevi prema dole ali malo veci fi..i to je zakon :palacg

 

a ako hoces da se vise cuje onda rastepi katalizator ili cijev umjesto njega

 

 

aa zakaj prema dole... ja bi baš prema gore hehe :rolleyes: ... znam da svi pričaju da zadimi zadnji branik... al moj ne dimi ni malo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cijev fi60 od gibljive do kraja i zadnji protocni lonac ili samo cijev stavis bez ikakvih lonaca, ova prva kombinacija je na mom autu...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cijev fi60 od gibljive do kraja i zadnji protocni lonac ili samo cijev stavis bez ikakvih lonaca, ova prva kombinacija je na mom autu...

 

aha znači bez katalizatora i srednjeg lonca.. a iza stavit protočni lonac... a kako to ide na tehničkom?

Share this post


Link to post
Share on other sites
aha znači bez katalizatora i srednjeg lonca.. a iza stavit protočni lonac... a kako to ide na tehničkom?

 

oduseve se kad vide tako umjetnicko djelo.iz iskustva ti kazem :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
oduseve se kad vide tako umjetnicko djelo.iz iskustva ti kazem :rolleyes:

:lol2 :lol2 :lol2

Znam i ja+zatamnjene štopike+alu špicevi iz centra felgi=izjava gospodina (prijatelja) koji radi u stanici za tehnički

:"Mladiću,radim ovdje 28.g. i moram ti reči da večeg kretena od tebe nisam vidio,ne zato što si to napravio na autu nego zato što si došao na tehnički sa svime time,furaj natrag u radionu i vrati se normalan" :bravo

Share this post


Link to post
Share on other sites

a cuj turbine :bravo jel se koke okrecu za tobom hehheh--mocno...ima kod nas u brodu mk4 ima cijev 70 od turba do zadnjeg lonca naraavno protocnog...fucka ko tvoj i teke jace :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Goldy šta god da radio napravi na šelne da možeš nabrzinu zamjenit,ja tako godinama idem na registraciju

 

evo ti link kako to zvuči kod mene sa katom i cjev do kraja: http://s650.photobucket.com/albums/uu221/m...nt=MOV00846.flv

 

e Mrki... a kaj ti onda imaš katalizato kaj si onda točno sve napravil ?? jel imaš srednji i zadnji lonac ili samo cijev?

Share this post


Link to post
Share on other sites

jopa_vr6 Posted Today, 07:14 PM

a cuj turbine clap.gif jel se koke okrecu za tobom hehheh--mocno...ima kod nas u brodu mk4 ima cijev 70 od turba do zadnjeg lonca naraavno protocnog...fucka ko tvoj i teke jace thumbsup.gif

Znaš kak se kaže:Ko glasno šalta mora manje trubit :rotfl Ja imam serijala cjev,dovoljno zasad sa malim djetetom u autu :palacg

 

Goldy Posted Today, 09:38 PM

e Mrki... a kaj ti onda imaš katalizato kaj si onda točno sve napravil ?? jel imaš srednji i zadnji lonac ili samo cijev?

 

Kat sam ostavio zato što imam varijabilnu turbinu,neki kažu da ne smeta ali ti očigledno nisu nikad skopčali auto na Vag-com i otišli divljat,kad ničeg nema mi se nesviđa kako turbina reagira jer imam vulgaris pojačano gorivo i malo boost pa se prezaletava.Na Bori nema srednjaka serijski,samo veliki zadnji lonac :bravo

Share this post


Link to post
Share on other sites
jopa_vr6 Posted Today, 07:14 PM

a cuj turbine clap.gif jel se koke okrecu za tobom hehheh--mocno...ima kod nas u brodu mk4 ima cijev 70 od turba do zadnjeg lonca naraavno protocnog...fucka ko tvoj i teke jace thumbsup.gif

Znaš kak se kaže:Ko glasno šalta mora manje trubit :rotfl Ja imam serijala cjev,dovoljno zasad sa malim djetetom u autu :palacg

 

Goldy Posted Today, 09:38 PM

e Mrki... a kaj ti onda imaš katalizato kaj si onda točno sve napravil ?? jel imaš srednji i zadnji lonac ili samo cijev?

 

Kat sam ostavio zato što imam varijabilnu turbinu,neki kažu da ne smeta ali ti očigledno nisu nikad skopčali auto na Vag-com i otišli divljat,kad ničeg nema mi se nesviđa kako turbina reagira jer imam vulgaris pojačano gorivo i malo boost pa se prezaletava.Na Bori nema srednjaka serijski,samo veliki zadnji lonac :bravo

 

znači... trebal bi skinit katalizator, i srednji lonac, i samo pružit cijev,, a zadnji lonac stavit protočni,, i na kraju neke cijevi van onak da ljepše izgleda....... jel znate možda jel ima ko tu u blizini karlovca tako nešto napravito da se nađemo na kavi pa da ja čujem malo kko se to čuje??

Share this post


Link to post
Share on other sites
zakaj pd od 101ks nece tak fuckat?

 

 

ajd da quotam opet svoje pitanje?

 

 

pretpostavljam zbog turba?

Share this post


Link to post
Share on other sites
0