0
deLux

VW Polo 6R 1.6 TDI

Recommended Posts

Pozdrav!

 

Nakon 3 godine i 120 000 km Passat je otišao (napokon), dao ga pod račun i uzeo pravi auto! novi Polo :)

 

Ukratko da predstavim auto:

 

Polo 1.6 TDI - 75 ks

Oprema je Comfortline + neka dodatna oprema:

 

- Perlefekt boja

- Kožni volan, ručica mjenjača u koži

- 5 vrata sa stražnjim el. podizačima

- Dodatno zatamnjena stražnja i bočna stakla

- Naslon za ruku

- Rezervna guma normalnih dimenzija

 

Kod mene je 2 tjedna i prešao sam nekih 2500 km i za sada sam prezadovoljan s autom, pogotovo sa potrošnjom, nakon rastrošnog Passata. Sa 330 kn prelazim cca. 900 km ovisi da li je samo otvorena vožnja ili tu ima i gradske vožnje. Kažu da nakon određene kilometraže bi trebao trošiti još i manje, što me naravno veseli :)

Evo par slika, pa ako želite slobodno komentirajte!

 

http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....showtopic=41438 - link za komentare

 

ivad0x.jpg

 

2e3wj2u.jpg

 

2nuk65t.jpg

 

14id16x.jpg

 

255j79s.jpg

 

29w4bpx.jpg

 

35i4z6s.jpg

Edited by deLux

Share this post


Link to post
Share on other sites

Update :rotfl

 

Danas se ugradila euro kuka, marke BOSAL. Pravi tuning detalj :)

 

kukah.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da dignem ovu temu iz mrtvih!

Polo je danas navršio točno godinu dana vozi se svaki dan i posao odrađuje odlično. Sa autom sam prezadovoljan! Jučer je i okrenuo 50 000 km, pa da napišem par riječi što se događalo u tom razdoblju.

 

Prvi kvar se pojavio na 10 000 km - kompresor klime. Klima nije hladila, auto odvezao u servis, tamo ga zamijenili, za sada sve 5.

Drugi kvar je elektronike DPF filtera. Neki mali prekidač koji regulira i pali čišćenje tih dizelskih čestica u ispušnom sistemu, koliko sam skužio :) Izbacivao je grešku (blicanje grijača i check engine).

 

U ovih 50 000 km sam napravio 3 servisa, i svaki servis košta u prosjeku 1000 kn. Pregorijele su i 2 žarulje :)

 

Ovih dana planiram ići na ugradnju P-BOX-a kod Citiusa pa ako tko ima komentare i prijedloge slobodno neka kaže što misli o tome.

 

Evo i par slikica! Ako tko želi komentirati može ovdje:

 

http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....showtopic=41438

 

polo1qu.jpg

 

polooo.jpg

 

polo3m.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoro i zaboravio na ovu temu. Polo je napravio 100 000 km i pred mjesec dana prodan. Možete izbrisati temu!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
0