1 1
Zrinedin

Pali mi se lampica od ručne (golf III )

Recommended Posts

Inace tijekom vožnje blica mi lampica od ručne kočnice. Ali u zadnje vrijeme je sve cesto i cesto. Ja podignem malo rucnu pustim ju. Ona se ugasi i opet blica. Jel mozda netko zna zasto mi blica ručna kočnica ?

Inače radi se o golfu III 1.9 TD. Auto je 93 god.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ili su ti kontakti od rucne rasklimani, ili imas manjak ulja u kocionom sistemu :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemora značiti , ja imam dovoljno ulja pa mi se pali svako malo , izvadim šalter ispod ručne , par dana je ok i onda opet počne svjetliti

Share this post


Link to post
Share on other sites

količina ulja u kočionom sistemu ti je pala,a vrlo vjerovatan uzrok je curenje zadnjih klipiča,provjeri vanjski dio doboša

Share this post


Link to post
Share on other sites
a jel može biti da je nešto sa strujom ako je lampica konstantno upaljena ?

 

moze bit da su oni kontakti na rucnoj rastelani, pa stalno daju signal da je rucna dignuta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam slican problem.

 

Konektor kod ručne mi je ok a kocionog ulja imam dosta. Mene negdje zeza neka masa jer, auto u leru radi i treperi mi lampica pa se povremeno pali pa opet treperi. U tom trenutku stisnem gumb za spustanje ili dizanje prozora i lampica pocne punom jačinom konstantno svjetliti ( dakle bez treperenja ) . Cim pustim gumbic za podizanje i spustanje prozora lampica nastavi dalje lagano treperit i blinkat.

 

 

Kako rjesiti...neznam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Inace tijekom vožnje blica mi lampica od ručne kočnice. Ali u zadnje vrijeme je sve cesto i cesto. Ja podignem malo rucnu pustim ju. Ona se ugasi i opet blica. Jel mozda netko zna zasto mi blica ručna kočnica ?

Inače radi se o golfu III 1.9 TD. Auto je 93 god.

pogledaj sto su kolege rekle,nema sta drugo bit ukoliko nije to ides dalje...

,svene evo ti rjesenje sklini lapu skroz hehehhehehe, treba pitati mozda je netko imao slican problem o nekoj gluposti je rijec ili je nesto trece povezano pa ti blinka. :zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ljudi da se javim. Naravno falilo je ulja u kocion sistem. Da ali meni je bilo sumljivo kada je ne tehnickome otvorio to i nije primjetio da fali. Pa sam ja pomislio da je nesto drugo. Nemoze za dva dana ulje ispusti. Primjetio bi. Ili bi kapljalo po podu ili felge bile od ulja.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1