0
MarkoŠb

Lampice koje se pale u strani

Recommended Posts

Kopcao sam na kompjuter,ali mi samo izbacuje ovu grešku 00792-prekidac pritiska klime!sta je to?Nedavno sam mjenjao na kompresoru klime kvačilo.

 

Pa onda kako mi auto bude u strani parkirano ili kada se vozis uzastranu izbacuje ovo

 

kuhlmittel prufen

betriebsanleitung

bremsflusigkeit

To izbacuje na board kompjuteru!

Može pomoć!

hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bremsflusigkeit Ovo sam rijesio zamjenom kočnica!

 

 

Ali sta je ovo ljudi pomagajte

 

kuhlmittel prufen

betriebsanleitung

00792-prekidac pritiska klime

Share this post


Link to post
Share on other sites
bremsflusigkeit Ovo sam rijesio zamjenom kočnica!

 

 

Ali sta je ovo ljudi pomagajte

 

kuhlmittel prufen

betriebsanleitung

00792-prekidac pritiska klime

 

 

kuhlmittel prufen:

 

to ti je rashladna tekućina, provjeri ju

Share this post


Link to post
Share on other sites
kuhlmittel prufen:

 

to ti je rashladna tekućina, provjeri ju

nekad su samo zajebani kontakti u posudi za tekucinu...valja ih ocistit...

Share this post


Link to post
Share on other sites

BC javlja da ti nedostaje kočione tekućine i rashladne tekućine, provjeriti u korisničkom priručniku. :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma mamu mu pa jucer sam mijenao kocnice.

A prije mjesec dana senzor rashladne tekucine.

A prije mjesec dana kvacilo kompresora klime.I sada mi jos i prekidac pritiska klime zeza.

 

Ma ljudi moji poludit cu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesi poništio greške nakon zamjene? Da li ti je izbacivao servis na BC-u? Možda na određenoj kilometraži upozorava koje dijelove promijenit i koje stvari provjerit? Ak imaš nekoga sa vagcom-om nek ti poništi greške i poništi si servis. :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam ja vag-com,ali greske ne stoje u vag-comu osim prekidaca tlaka klime.Cini mi se da je sada kociona tekucina ok.Vidjet cemo ujutra kada upali auto.A ovo za vodu isto nema u vag-comu jedino ispisuje na bordcompu

 

 

A na board compu samo upozorava da stanem i da nevozim auto.Ali ja samo ugasim auto,pa ponovo upalim i bude ok do sljedeceg jutra.Bas me zanima oceli sutra biti tako

 

Auto sada ima 205 000km,pa shvacam da odlaze stvari.

Edited by MarkoŠb

Share this post


Link to post
Share on other sites
Imam ja vag-com,ali greske ne stoje u vag-comu osim prekidaca tlaka klime.Cini mi se da je sada kociona tekucina ok.Vidjet cemo ujutra kada upali auto.A ovo za vodu isto nema u vag-comu jedino ispisuje na bordcompu

 

 

A na board compu samo upozorava da stanem i da nevozim auto.Ali ja samo ugasim auto,pa ponovo upalim i bude ok do sljedeceg jutra.Bas me zanima oceli sutra biti tako

 

Auto sada ima 205 000km,pa shvacam da odlaze stvari.

tako i meni za posudu za hladenje....

 

kontakti unutra su sjebani!!!...malo progooglaj po njeamckim forumima i vidjet ces da je to "normalno" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma dobro onda jebo to.bitno je da autu vode ne fali. A za prekidaca tlaka klime može li biti zato sto su mi dirali kvačilo kompresora klime,pa su ispustali klimu pa je punili,pa da nisu poništili grešku. Onda cu sad zasad samo obrisati tu grešku,pa cemo vidjeti sta ce biti!!

 

Sada je sve u redu i sa kocionom tekućinom vjerovatno dok je sve leglo!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

A nije normalno da ti greška stoji na BC-u..može se stvarno dogodit da ti fali tekućine a javlja grešku već godinu dana i ti ju uredno ignoriraš..neznam da li se BC poništava istim postupkom ko servis

Share this post


Link to post
Share on other sites
A nije normalno da ti greška stoji na BC-u..može se stvarno dogodit da ti fali tekućine a javlja grešku već godinu dana i ti ju uredno ignoriraš..neznam da li se BC poništava istim postupkom ko servis

napisao je sam da se samo ujutro javlja..problem je da cim postane hladnije vani onda baca tu mutavu gresksu...po pravilu treba posudu izvaditt i kontakte sa "kontakt cleanerom" ocistit :)

 

jer cim se auto zagrije ili je vani toplo onda nema te greske :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je tek ovo godine pocelo,taman malo kada je zaladilo.Ali gledao sam i voda je ok u autu!Provjerim ja to kad se god upali.Jutros mi se nije javljala gresaka!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
prvo bi treba bc prebacit na engleski pa ce ti lakse bit.

 

Kako da to uradim :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
0