0
Robiii

G III 1.6 GT

Recommended Posts

Nakon vec dva G III, 1.4 benzinjare i 1.9 TDI GT-a koja su me izvrsno sluzila, ponovo je red dosao na benzinjaru, ovog puta 1.6 GT 100hp + SKN chip i to karavancek, 96.god. :)! Oprema tj. vizuala je -Yachting- Henry Lloyd edicija namjenjena talijanskom trzistu i vrlo rijetka (ja znam za svoga i jos jednoga i to je to, a sad)

Od obicnog karavan se razlikuje po tome sto je malo prizemljeniji, prednji lip nije ni CL ni GTI/VR6 nego taj yachting kao i spojler zadnje haube i plastike donjeg dijela gepeka!, inace je cijeli u difoltnom GT boyju! Od opreme tu je:klima, 4Xpodizaci, profilirana sjedala, el. i grijani retrovizori, board komp., neka alpine zikica, daljinsko centralno, meta alarm, maglenke, xsenon, SKN chip from Gabrek i bla bla...

Sto se tice vizualne, stock je osim "klir glas" zmigi i maglenki, bocnih zmigi i G IV look farova sa xsenonima, krovnih "nosaca", protocnog lonca bez kat-a te nekih dezentovih alu 15" koji mu cak dobro i pasu i trenutno mi ih zao mjenjatio jer su nove novcate, kao i gume (jedino ako netko nije zainteresiran za kupnju, onda automatikom gore ide 9X16)

 

Eventualna ulaganja u auto od moje strane bi bile neke druge felgice, no kao sto rekoh, zao mi je ovih kad je sve novo, hm hm..iako imam jos jedan set GT original sa zimuljama al to mi nije napeto

 

Auto preuzet danas, prvi dojmovi odlicni, nema skripova, utegnut, jako udoban, potrosnja cist ok i jebeno mi se svida kaj je karavancina i onak decentan, evo par slicki cisto reda radi kad sam stavio sve golfove, nek bude i ovaj...

 

Slike:

ED:fuck, zajebava me PC suite, slicke sutra jbg

 

LZK:

http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....showtopic=43130

Edited by Robiii

Share this post


Link to post
Share on other sites
0