0
Duba

Golf VI Rabbit 1.6 TDI

Recommended Posts

Evo ga, autić je konačno stigao, ja prezadovoljan :)...

 

Znači 1.6 TDI RABBIT , 105 ks

 

-alu felge 16“

-leaving home i coming home funkcija

-dnevna svjetla

-svjetla za maglu s funkcijom kutnog osvjetljenja prilikom skretanja

-sportski ovjes

-zatamljena stakla straga

-automatska dvozonska klima "climatronik"

-upravljač, mjenjač i ručna u koži

-sportska prednja sjedala s podešavanjem po visini i potporom za kralježnicu

-7 zračnih jastuka

-ABS/ASR

-el. podizači sva 4

-radio sa 8 zvučnika

-brisači sa senzorom kiše

-automatsko zatamljivanje retrovizora

-upozorenje za ispuhanu gumu

-kit za krpanje gume + rezervna guma

 

Auto ide odlično, jedino kaj me muči je prilagodba na manualni mjenjač pošto je moja astra bila automatic i ustvari nikad poslje auto skole nisam vozil manualni...

 

Evo i nekih slikica...

 

Prije/poslje :D

slika2h.th.jpg

slika1r.th.jpg

 

 

pa084145.th.jpgpa084146.th.jpgpa084147.th.jpgpa084150.th.jpgpa084152.th.jpg

pa084154.th.jpgpa144156.th.jpgpa144168.th.jpgpa144170.th.jpg

 

Sigurno se svatko od vas sjeća što je prvo napravil na autu po pitanju tuninga ili stajlinga...

Evo mene je užasno smetal onaj dio nosača tablica gdi piše autokuća itd, još k tome bil je bjeli s crvenim slovima... tak da sam moral to pofarbat u crno i sad mi to super zgleda... ;)

pa144177.th.jpg

 

 

 

Komentari : http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....showtopic=43563

Edited by Duba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam se dugo javio no i nije bilo nekih promjena na autu... osim jedne stvari...

 

Naime stavio sam ultra mega popularnu stvar... xenon... H7R žarulje i ballasti sa can-bus tehnologijom... nikako nisam bio zadovoljan izgledom jer to na autu sa lećom izgleda puno ljepše... i tako sam uzel i žarulje od 5000 Kelvina... djelovao je ok, jer su ful ful bijele ... međutim kao i sa svim tim jeftinim xenonima malo malo pa mi se neće upalit žarulja, pa recimo kad duga okinem ugasi mi se ljeva lampa itd...

 

Jučer mi je to dojadilo totalno i išal sam vratit serijske žarulje u auto, bez problema zamijenim desnu stranu i idem mijenjat ljevu... i uspim napravit kratki spoj (moja greška, idiotska totalno) i ni manje ni više nego se zapali instalacija i počme gorit nekaj u faru... u panici malim vatrogasnim aparatom gasim "požar" ... znam da se mnogi smiju u ovom trenutku al evo ga... desi se...

 

Zatim sam sve to raskopal, skinul far dolje sa auta da vidim kaj ćemo s tim... izgorila je jedna žica na kratkom i na dugom svjetlu i izgorilo je nešto plastike u faru i deformiralo se...

 

E sad me zanima sljedeće, pošto vas ima dosta iskusnih ovdje... auto mi ima FULL KASKO, euroherc... jel bi se dalo kaj riješit s tim... problem je kaj će svako normalan skuzit da se nekaj prkljalo po lampama jer se vidi gdi je izvlačena žica za xenon... nije ništa rezano, samo je na mijestu razvučena izolacija i izvučena žica...

 

Ideje... ?

 

Evo napravio sam i topic pod kvarovi pa bi bilo najzgodnije da se tamo odgovara...

 

http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....showtopic=57324

Share this post


Link to post
Share on other sites
0