0
grgaa

Problem na turbu

Recommended Posts

Imam problem sa ovim ventilom na turbini, pohrđavio je skroz na nekim mjestima i rupa se pojavila jel se to moze kupit posebno ili treba cijelu turbinu mjenjat zbog toga našo sam nešta na oglasniku kak da znam oće li to pasat na moju turbinu Audi A3 8l 1,9 Westgate Garrett GT1749V

http://img510.imageshack.us/i/beznaslova.png/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Točniji naziv je vakuumski aktuator,ili vakum doza ili bla bla bla :palacg i vidio sam ovdje u nekoliko članova da su samo to mjenjali,cca 800 kn novo ako se dobro sjećam

Ti imaš varijabilnu turbinu na svom a ne Wastegate i na slici što si stavio je takođe shema neke varijabilne ali budi malo precizniji,ne kužim šta si našao na oglasniku?

Edited by mrki OS

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.audi-club-croatia.com/attachmen...mp;d=1286443614

ovu je sliku stavio a ovo je tekst oglasa

"Prodajem za Audi A3 8l 1,9 TDI Westgate Garrett GT1749V ventil novi

Ovaj model je GT1749V, podesiv je i ruka promjenjiva, koristi se za Audi VW, 1,9 TDI motora,turbine 110/115 KS

 

Služi za otvaranje turbine.

Primjer kada otkaže je da auto odlazi u safe mode

Ovaj ventil je krivo naručen iz njemačke i orginal je Garrett

Novi je i nekorišten."

e sad da li to meni paše neznam moj slično izgleda u zubaku mi nisu znali toćno reč ali veli tip tamo da se to nemoze samo promjenit nego samo cijela turbina

Edited by grgaa

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Zubaku dobro da ti nisu rekli da mjenjaš cjeli auto zbog toga,konji :palacd

Sliku nemogu vidjet jer nisam član na Audi forumu ali znam na šta misliš,to se mjenja i trebalo bi ti pasat

Share this post


Link to post
Share on other sites

img0437n.jpg

img0438e.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

evo to su slike baš tog ventila kak da sad znam jel to paše na moj leon 1.9 tdi kad sam imo svoju turbinu u rukama čini mi se da su slični e sad jel to to ili ima i u njima razlike neznam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeli to vakum turba?

 

 

ako je to sam ja mijenjao prije 1g.I nasao novo za 200km.

 

Kiseljak 063 337 273 Slađo

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Zubaku to ne možeš kupiti, isto kao što ne možeš kupiti četkice za alnaser.

Turbo je za njih jedna komponeneta koju oni mjenjaju kompletnu,jer postoji mogučnost da raštelaš ti ili bilo koji mehaničar polugicu,a ona se štela na ispitnom stolu.

 

Ja sam taj vakumski mjeh mjenjao nekoliko puta,a nabavljao sam to kod servisera turbina,jedino šta treba paziti da je polugica identično navrnuta kao i na starom,tad si jedino siguran da će auto ići kao prije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

KOd mene je bio stari vakum vrisnio,ali nije bilo plasta ovog oko njega.I uzeo sam neki nov,napisao sam gore i gdje i imao je plast. I auto puno bolje ide i vuče nego prije!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
U Zubaku dobro da ti nisu rekli da mjenjaš cjeli auto zbog toga,konji :palacd

Sliku nemogu vidjet jer nisam član na Audi forumu ali znam na šta misliš,to se mjenja i trebalo bi ti pasat

 

pa da nesto znas, znao bi da se nemoze naruciti posebno ventil nego ide cijeli turbo, a ni pinjusic ga nema ili nece prodati posebno!

 

a ovo na slici sto ste stavili je kina!

Edited by darac mk1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma mene samo interesira oče to radit na motoru od 110 konja i da li paše , jel me ovaj sad koji je gore prca po malo kad ga našpricam sa wd40 radi, kad wd nestane opet šteka pa sam htio stavit novi

Share this post


Link to post
Share on other sites

@darac mk1

Nisam ni mislio da se kod Zubaka može naručit posebno ali me živcira njihov generički odgovor da se to nemože promjeniti nego samo cjela turbina,isto tako su 95-e 96-e pjevali da se na TDI-u nemogu mjenjati ulošci dizni već samo nove i to ne po komadu nego samo sve 4 za par milja maraka.

Aktuatora ima dalje,zamjenjivi su i mogu se upasirati s više modela,kako ih točno uštelat takođe nije tajna niti problem,nemoraju biti Kineski takođe.To što je on otišao u ovlašteni po savjet nije moj problem :palacg ,niti me briga da je stavio sliku malog Kineza :palacg

 

@grgaa

Dali je fizički moguće namontirati i kojeg je podrijetla taj što misliš kupiti ti nemože niko ovdje 100% točno odgovoriti na osnovu linka i neke slike.Nazovi čovjeka i probaj se dogovorit da se nađete u nekom servisu gdje ti to mogu napraviti,ako je Garrett ko što tvrdi onda nek ti bar da broj s njega da možeš provjeriti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

GT1749V to je broj, a servisi mi nisu baš na ruku mislio sam to sam napravit ipak se drzi na dva šarafa i ta štangica koja se mislim po starom da naštimat na točnu daljinu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd ti ljepo nazovi tipa kad već želiš to sam odradit i ako nisi siguran nek ti premjeri i kupuj jer ovo nema smisla više razvlačit osim ako nemisliš da neko došeta s dotičnim i ugradi ga.Nema veze što ti imaš 110 ks.Ako kaže da je za gt1749v onda je to,ista turbina je kod mene na 90 ks,kod tebe na 110,na 115 PD-u a isti aktuator po garrett specifikacijama ide i na vnt17 ili ti ga gt1749va.

Stavi,naštimaj kako je stari bio i piči,ako si šta zajebo puknit će ga u safe mod zbog pre visokog ili pre niskog boosta a onda idemo dalje.Postoji točna specifikacija po kojoj uz pomoć VAG-coma možeš naštimat štangicu ako si šta sjebo .

 

Pozz i ako te bude šta trgalo molim na PM :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gore što sam ti broj dao nazovi imas polovnih 100km novi 200km meni radi vec skoro godinu dana bez problema i auto bolje ide nego prije!!!!

 

Meni je to majstor namjestio za 20km(80kuna) .

 

U mene je tdi pd 101ks

Edited by MarkoŠb

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gore što sam ti broj dao nazovi imas polovnih 100km novi 200km meni radi vec skoro godinu dana bez problema i auto bolje ide nego prije!!!!

 

Meni je to majstor namjestio za 20km(80kuna) .

 

U mene je tdi pd 101ks

 

Jooj,ma nemoj to javno spominjat :o !Optužit će te da je to pre jeftino i iz PRC,uglavnom oni što su dizlo upoznali prije pol godine :lol2 :lol2 :lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neznam ovaj mestar sto mi je MATAVR6 od njega dao broj čuda radi. Ni najmanjeg problema nisam imao što je on dirao.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Neznam ovaj mestar sto mi je MATAVR6 od njega dao broj čuda radi. Ni najmanjeg problema nisam imao što je on dirao.

Sorry care,bio sam sarkastičan ali ne prema tebi,i ja sam sretan kad nešto šljaka za damping cifre :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

inače razlika u turbini između 90 ks i 110 ks je velika , tak da prvo provjeri brojeve s turbine ili si provjeri u Etki !

Share this post


Link to post
Share on other sites
inače razlika u turbini između 90 ks i 110 ks je velika , tak da prvo provjeri brojeve s turbine ili si provjeri u Etki !

Inače razlika između ALH 90ks i ASV ili AHF od 110ks tog godišta leži u broj većoj dimenziji dizni i mapi,turbo je isti,provjeri si slobodno u ETKI :rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites

07112010020_f0eaa.jpg

evo krivca danas uhvatio malo vremena pa to zamijenio i sad ide ko metak, a ne baca u safe mod više

Share this post


Link to post
Share on other sites
Inače razlika između ALH 90ks i ASV ili AHF od 110ks tog godišta leži u broj većoj dimenziji dizni i mapi,turbo je isti,provjeri si slobodno u ETKI :rotfl

 

znači na 90 ks staviš dize od 110 ks i napraviš remap i imaš 150ks , pa kak se toga nisam prije sjetil :zid :zid

Share this post


Link to post
Share on other sites
07112010020_f0eaa.jpg

evo krivca danas uhvatio malo vremena pa to zamijenio i sad ide ko metak, a ne baca u safe mod više

 

koliko si platio drugog?

Imam jednog doma pa dobro je znat cijenu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
znači na 90 ks staviš dize od 110 ks i napraviš remap i imaš 150ks , pa kak se toga nisam prije sjetil :zid :zid

Da,na ALH od 66 KW staviš 0.205 dizne sa ASV-a ili AHF-a i uz remap dobiješ pristojnih bezdimnih 140-ak ks kao kad chipaš original 110-ku četvrte generacije :palacg .

Nisi se sjetio vjerovatno jer ni neznaš s čime se sprdaš pa slobodno bang your head :rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites
koliko si platio drugog?

Imam jednog doma pa dobro je znat cijenu :)

ganc novi 500 kn

Share this post


Link to post
Share on other sites
0