0
Beky_16v

hladan tesko pali

Recommended Posts

golf 2 16v ujutro tesko pali i gasi se dok se malo ne ugrije i kad se malo zagrije kasnije sve 5. do cega bi moglo bit? :palci

Share this post


Link to post
Share on other sites
golf 2 16v ujutro tesko pali i gasi se dok se malo ne ugrije i kad se malo zagrije kasnije sve 5. do cega bi moglo bit? :palci

 

Do K-Jeta. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Očio nema čoka....

Kad drzis malo gas i pustis.. dal se ugasi il ima nesto veci ler gas?

 

Ler ventil il onak klinac od wur-a na bloku...

Share this post


Link to post
Share on other sites

16V kad krene nitko nezna sta je,sreca moj je jos uvijek dobar, moguce da je cok...frend mi ima iste simptome...mora ga uvijek malo turiratii da se ne ugasi dok se ne ugrije

Share this post


Link to post
Share on other sites

sve je bilo ok dok nije malo zaladilo cilo lito je sve bilo uredu sad zeza malo dok se ne ugrije par min. neznam probat cu malo poštelat k glavu pa cemo vidit oce bit bolje :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako se ona štela????

 

Ako neznas nediraj jer taj dio nema veze sa hladnim startom! Zato postoji 5ta dizna i ler ventil tj onaj pimpek na bloku motora koji daje veci tlak benge ka diznama kad je motor hladan... a sve to opet ima mao i elektrike u tome...

Kopanje po k glavi bez znanja često dobvodi do loših rezultata

Share this post


Link to post
Share on other sites

je razumin te ali kad ujutro dam kontakt i pumpa nabije tlak cuju se dizne kako propuste goruvo pa me stra da ga ne zalije gorivom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda je vrijeme da mijenjaš dizne, moraju držati 3,6 - 3,8 bara da ne propuste.... sve dalje ce ti curit benzin u blok i u ulje... e onda imas problem...

Odmah da ti kazem nove su ti 400 kn/kom u ovlastenom, nema zamijenskih... i ne mozes ih cistiti niti reparirati....

Share this post


Link to post
Share on other sites

tragedija je sta su nove sprice i pumpe bencine.probat cu sutra malo postelat ineksen i fazu motora

Share this post


Link to post
Share on other sites

da puste goribvo on bi ti trokirao neko vrjeme dok to neproguta... znam jer i moj KR je imao taj problem.....

A i sad mi zalijeva 1vi cilindar a dizna nepusta na davanje kontakta..... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jetronic se ne štela na imbus i faza nema veze sa tim.. cisto za informaciju....

Share this post


Link to post
Share on other sites

onda cu probat sutra jeli radi 5 dizna jeli mozda do nje jer sam ler ventil minja s ispravna 16v i isto mi se desava

Share this post


Link to post
Share on other sites

pogledaj jesu citave zicice sta idu na one indikatorcice na boku glave...onaj jedan sluzi za hladni start i podrzavanje coka....

Share this post


Link to post
Share on other sites
sve je bilo ok dok nije malo zaladilo cilo lito je sve bilo uredu sad zeza malo dok se ne ugrije par min. neznam probat cu malo poštelat k glavu pa cemo vidit oce bit bolje :angry:

mislim da je regulator ,a dali ti prima gas hladan ili se davi. Pogledaj malo diznu za hladni start odšarafi ju i vidi dali ti baca benzin kada verglaš na hladno pa javi rezultate

Share this post


Link to post
Share on other sites

bila je prekinuta bilo plava zica sta ide na indikator na glavi i pomaka sam za 5 stupnjeva imbus 3 i sad puno bolje radi ali isto se zna digod desit kad radi ladan na leri i daš mu gasa zna se nekad ugasit :palacd

Share this post


Link to post
Share on other sites
bila je prekinuta bilo plava zica sta ide na indikator na glavi i pomaka sam za 5 stupnjeva imbus 3 i sad puno bolje radi ali isto se zna digod desit kad radi ladan na leri i daš mu gasa zna se nekad ugasit :palacd
ulozi 30 kn u nove gumice na diznama,ako vec nisi,a po k-jetu ne cackaj sam ak nemas instrumente i opremu,radije pregledaj mjesta gdje moze vuc fals zrak i ostecenja po instalaciji,onih par vakuma i sl,jer k-jet je rijetko uzrok problema... moj je npr vukao zrak na onom izvodu za vakum na us grani s kojeg ide crijevo na servo,razlohalo se....a isto muke bile,,,i gledaj da imas zdrave kablove od svjecica,jako je bitno na 16 v,,,,,vjeruj :palci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novi su kablovi od svjećica ali meni malo pušta zrak servo od kočnica kad ugasim auto to mi se čuje kako pušta. Proibat cu to prominit pa cemo vidit šta će se desit

Share this post


Link to post
Share on other sites
Novi su kablovi od svjećica ali meni malo pušta zrak servo od kočnica kad ugasim auto to mi se čuje kako pušta. Proibat cu to prominit pa cemo vidit šta će se desit
zato te i zezucka...ti motori su jako osjetljivi na fals zrak :palci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav je si riješio da ti auto radi kad je hladan, jer i ja imam isti problem i nemogu ga riješiti pa me interesira? :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites
0