6 6
TheFog

Slike: Golf Mk1

Recommended Posts

zajebavam se i za ondu jer skontah da ti je taj spoj rak rana :)

 

P.S jel to mozda perla bijela s2000?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Petre sta nije lakše staviti VR6 nego ubacivati od Honde motor, ali drago mi je da si svijestan da bi izbrisao broj. :-)

 

Lakše je od Honde stavit , treba tanja špaga jer je motor duplo lakši.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je perla bjela...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ovo pokusaj kopiranja BigRonovog keca?....

Fino vozilo... Samo takve skoljke u kecu nikako!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kopiranje BigRonovog keca???

 

index.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kopiranje BigRonovog keca???

 

A nego sta?...

 

Btw.

Staviti na to sve GTI znacku...?!

Vettela obuces u odijelo i das mu kacigu u ruke....

Ako je GTI za mene je unisteni...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ronov je gti noviji na kojeg su stavljeni mali stopovi.

Sta je ovaj kopirao?

Ionako su svi kecovi na bbs slicni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ronov je gti noviji na kojeg su stavljeni mali stopovi.

Sta je ovaj kopirao?

Ionako su svi kecovi na bbs slicni.

Znam, al je bar napravio nesto sto jos nije napravljeno u kecu...

Al to je samo moje misljenje i gledanje na to... (Napali ste me ko da sam neznam sta rekao)

Ima jedinica svakakvih i stvarno hebenih.... Al ovaj me nije dojmio...

Primjer felgi...Felge mu igledaju prevelike...(kod rona su kotaci unutar gabarita vozila... Auto je izgledao ko da je takav tvornicki kolko je to sve poslozeno...)

Ja gledam detalje... I kad je jedinica u pitanju gledam kolko je truda na to potroseno... Moze jedinica biti predivna i na 14 cola... Samo treba znati uklopiti u auto!...

( naravno, ovo je auto koji vise stoji nego se vozi, al u HR takvi su rijetki pa svaka cast onome kaj se jos voza s kecom "sredjenim" svaki dan...)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo budem se ja vozio, ali mi prvo moras odgovoriti koga ja kopiram :D :D :D

 

IMG_20140511_083356.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auspuh ces skratiti???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad ulovim vremena do laste otici i jos neke sitnice napraviti :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Toncek.

Kaj si se odmah uskomesal.

Pa nitko te nije napao. Bar ja to tak ne dozivljavam.

Diskutiramo jer to je bit ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo budem se ja vozio, ali mi prvo moras odgovoriti koga ja kopiram :D :D :D

 

Kaj ste se tog mog izraza kopiranje uhvatili tolko... Pa meni je prvo ronov kec pao na glavu...

Kaj da ti kazem... Fino slozen kec... Al nije moj stil...

 

Baljo - ma sve ok...;)... Nisam neki telac il dijete da placem... Na forumu smo da komentiramo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neka i Golf osjeti kako bije srce u junaka :D

 

10313451_572404459524336_403280354398866

odvratno,ja takve aute nemogu smislit!

 

kakkav crni vr... em je tezak em nemozes mnogo u pod... S2000 ima zanimljivu makinu i nijedan 9a nit abf nemoze toliko izvuc konja osim extremnim nakopavanjem s upitnim rokom. Dok ovaj stock traje i traje... To sto su vw-ovci zadrti i nepriznaju da japanci imaju odlicne motore.. to je stvar zavisti ;)

slazem se s tobom,ima nas svakakvih jedino nebi usporedivao motor iz s2000 sa starim 9a.Mislim da to nije neko mjerilo bas,taj motor bi vise usporedio sa 1.8t.Imaju japanci odlicne motore neki,imaju svasta ali sta mi sve to znaci kad sjednem u japanca ko da sam sjeo u kartonsku kutiju.Osjecam se bezveze,bez emocija,em mi se ne svidaju i odvratni su mi izgledom(ko one honde kaj imaju mjenjac ko fiat ducato),em se vise napalim kad vidim profilirana sjedala od golfa 3 nego neki japanski hot tach!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Honda ima atmosferce kakve VW neće nikad složiti , ne zato šta ne mogu nego zato jer im to ne treba.

 

I Hondi treba skinuti kapu na takvim motorima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja se slazem s tobom pero,samo sto ovdje ima dosta zadrtih vagenaa,koji ne znaju i ne vide dalje od VW-a

 

isto kao i hondai... Honda mila mama..zasto?jer nikad nisu vozili nista osim honde..

 

Meni osobno nebi smetala ni jedna honda type R verzije u dvoristu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak je a sad idu na turbo u typ R i gti bye bye :)

 

Taj gore ron... sta je on... pojam za imat sivog keca s bbs-om ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

pitanje kak se budu pokazali ti njihovi turbo benzinci,al ak budu stvarno dobri ti motori ko i općenito onda bude stvarno gti bye bye

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi pa vw sa golfom gti se ne natjerava sa konkurencijom, složili su novog leona cupru sa 280 ks koji je skinuo megane RS na N.ringu...

Pa to je samo pitanje koliko ce uložiti u neki auto, oni doslovno mogu sta hoće ( mislim opcenito na proizvođače auta) samo je pitanje koliko će ulozenog vratiti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo bi voliJo rec da mi je zao sto sefovi nisu azurniji pa u startu micu offtopik. Svaki put imam nadu vidit nekog novog keca kad ono samo baljezganja ciji je veci.

 

No vec kad smo u Saboru. Moje stajaliste je da VW motor NIKADA nece moc izdrzat sto izdrzi Hondin. Govorim samo iz iskustva.

 

S druge strane. Oni koji poznaju Zgb scenu. Bila je na sceni bijela Honda kao na slici.

de5uhy4y.jpg

 

Napucano xy tisuca kuna u chipove i cuda. Ako se nevaram bila je na glasu kao opaki stroj.

Tada je pala oklada ABF ili sta god bilo u toj Hondi.

Nekoliko puta su isprobavali kod Bille pa su se prebacili na dio Ljubljanske kod super Konzuma da bi ga na kraju abf do 180PSa u MK1 unistavao i na kraju hondas odustao i pruzio ruku.

Na tome mu svaka cast.

 

Ali hebi ga, bez obzira sto i dalje mislim da vw motor nikada nece biti izdrzljiviji od Honde i dalje se vucem s VWom jer je usadjen od malih nogu kao sto je Autofrik jednom reko.

 

A i sa zadnjim Marinovim postom bi se sloziJo

Baj d vej.

Ima tko informaciju tko je kupio crvenog/narandzastog svolovtejla za 200eur sa Njuskala?

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 6