6 6
TheFog

Slike: Golf Mk1

Recommended Posts

16v weber

To je TO svidja mi se kako misli taj tvoj lakirer :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

oooo šitt... isti moj bivši samo sta (nazalost) nikad nije imao poštenu felgu tj BBS-icu ki ovaj gore....

Sve isto sem felgi i maglenke... i ajd u mene nisu bile zatamnjene clear stopke... aiissss dobar jee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj mora opako ići.

 

Dodje mi da složim tako nešto samo bi onda jedan član izbrisao moj broj :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako hoces atmo, jeftinije i lakse nakopat hondu nego ABF.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije mi to napeto, napetije mi je nakopat abf, kr, da ide... i atmo je isto gust, prirodna snaga ...

Ljepo se može iskombinirat vw 16v motor od oem dijelova i malo kemije da ide i da se vrtiii...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije mi to napeto, napetije mi je nakopat abf, kr, da ide... i atmo je isto gust, prirodna snaga ...

Ljepo se može iskombinirat vw 16v motor od oem dijelova i malo kemije da ide i da se vrtiii...

Istina, pred vise od 10god stari je 9A "nakopao" nesto preko 180ps na kotacima... I to u Golf 1 GTi sasiji 1977. God... Izmjereno u dubravi ( ak se dobro sjecam)

 

Auto je bio original srebrni, s tim da je dugoo god stajao pod drvetom i onak izblijedio po krovu al je isao kaze stari "da mi se bilo strah u njega sjest!"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije mi to napeto, napetije mi je nakopat abf, kr, da ide... i atmo je isto gust, prirodna snaga ...

Ljepo se može iskombinirat vw 16v motor od oem dijelova i malo kemije da ide i da se vrtiii...

Istina, pred vise od 10god stari je 9A "nakopao" nesto preko 180ps na kotacima... I to u Golf 1 GTi sasiji 1977. God... Izmjereno u dubravi ( ak se dobro sjecam)

 

Auto je bio original srebrni, s tim da je dugoo god stajao pod drvetom i onak izblijedio po krovu al je isao kaze stari "da mi se bilo strah u njega sjest!"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Petre sta nije lakše staviti VR6 nego ubacivati od Honde motor, ali drago mi je da si svijestan da bi izbrisao broj. :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogledajte malo stare knjige--1.8 16 je za utrke izvacio 230 ks, - sa vlasnikom jednog takvog sam prije vise od 15 godina razgovarao na Grobniku...tako da ovaj swap na Hondin motor je meni osobno bljak.

VW radi pouzdane i jake motore i iz te siroke palete moze se uvijek izabrati neki .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogledajte malo stare knjige--1.8 16 je za utrke izvacio 230 ks, - sa vlasnikom jednog takvog sam prije vise od 15 godina razgovarao na Grobniku...tako da ovaj swap na Hondin motor je meni osobno bljak.

VW radi pouzdane i jake motore i iz te siroke palete moze se uvijek izabrati neki .

 

 

Samo je poenta , što Hondini VTEC motori u stock izdanjima izbacuju toliko snage , koliko je ostalima potrebno da uz dosta kemijanja dobiju tu snagu, koji uz sto postaju semi racing motori upitne praktičnosti i pouzdanosti

Edited by djordjep80

Share this post


Link to post
Share on other sites

Istina.... a koliko ce izdrzat hondin 1.6VTEC a koliko golfov 1.8 16v recimo KR

 

Istina je da ide vtec bolje al koliko dugo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije me bilo zaista dugo, ali o čemu vi pričate, kakvi hondini bakarači???

 

:glavomuzid:glavomuzid:glavomuzid

 

 

VW majka :wow

 

478380_445674152128818_985749206_o.jpg

Edited by Spidey

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakkav crni vr... em je tezak em nemozes mnogo u pod... S2000 ima zanimljivu makinu i nijedan 9a nit abf nemoze toliko izvuc konja osim extremnim nakopavanjem s upitnim rokom. Dok ovaj stock traje i traje... To sto su vw-ovci zadrti i nepriznaju da japanci imaju odlicne motore.. to je stvar zavisti ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vlasnik Ruting honde je iz rijeke i ima privatno hondu s2000 i dvaput je mjenjao motor, Freak ti misliš da ti motori traju beskonačno???

Pa ni japanci više nisu kvalitetni kao pocetkom 90'ih...

Danas je susjed na crv hondi mjenjao kompresor klime, od cure brat na accordu servo cijev, bravu u vratima, nekakav relej, nekskvu elektroniku na motoru za minimum, auto zadimi na prvom paljenju....prvi vlasnik

A za VR6 se zajebavam...

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 6