6 6
TheFog

Slike: Golf Mk1

Recommended Posts

?????koji sta ..stakleni ??? Bmw??

Molim infoormacije hitno :-D :-D :-D

 

Pa ima bratić takav na BMW 3 karavanu, 2013 godina, neko posebno izdanje dizel sa M paketom, i na felgama ima one gumirane naljepnice sa M oznakom.

 

Uglavnom, imaju ih i 2014 nadalje, dupli stakleni šiber, mogu se oba dva otvorit na kip, ili samo prvi dio kao normalan šiber.

 

Ovi "svjetski" ljudi će znat više, ja sam prema raspodjeli foruma jedan od onih koji ne vidi dalje od golfa 2.

Share this post


Link to post
Share on other sites

BMW krov?

Moguce E9X tj trojka... Al ima ih vise i KIA i drugi imaju dupli glass schiebedach... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 col manje felge i to bi bilo to. Ovako izlgeda kao da felga lezi na asfaltu posto je guma strechana previse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahahahahah dobro si rekao.

Kad se zagledas kao da je auto samo na felgi.

No namjerno nisam ni komentirao felge. Stvarno ni sam ne znam koja bi najbolje legla gore.

Share this post


Link to post
Share on other sites

izgleda odlično. funkcionalnost je tu na drugom mjestu :)

 

baljo koji je to kod boje? isti ko tvoj zar ne?

Edited by sarmaguru

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahahahahah dobro si rekao.

Kad se zagledas kao da je auto samo na felgi.

No namjerno nisam ni komentirao felge. Stvarno ni sam ne znam koja bi najbolje legla gore.

 

I ne samo na ovom, to primjecujem cesto na raznim slikama, kondom na felgi, strechan i onda donji dio felge, kao da je na asfaltu jer se pod tim kutevima guma ni ne vidi a onda mi u glavi prodje onaj zvuk kad felga grebe po asfaltu, malo se najezim i vise mi to nije to :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sarma; trebala bi biti ista. Premda sam ja uzeo tu boju sa svog bivšeg MKII GTI.

 

Prije sam znao da postoje MKI sa takvom bojom, ali nisam znao da su dolazili u originalu kao GTI.

 

Da mi se docepati jednog oriđiđi.

 

Inace kod boje je Racing Green Metallic LK6U.

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 6