6 6
TheFog

Slike: Golf Mk1

Recommended Posts

 

I ne samo na ovom, to primjecujem cesto na raznim slikama, kondom na felgi, strechan i onda donji dio felge, kao da je na asfaltu jer se pod tim kutevima guma ni ne vidi a onda mi u glavi prodje onaj zvuk kad felga grebe po asfaltu, malo se najezim i vise mi to nije to :)

to je auto za pokazivanje :)

isti klinac je dali je gti ili 1.6d ionako nije za vožnju

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je auto za pokazivanje :)

isti klinac je dali je gti ili 1.6d ionako nije za vožnju

Hebiga, kad mi je nesto pretjerano onda mi je pretjerano. Moze biti za show ali meni nije dobro. Jasno moj ukus je samo moj ukus pa tako vrijedi za ovaj auto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

istina ukus je ukus

ali u vecini slucajeva svi ti show auti su samo za pokazivanje

Share this post


Link to post
Share on other sites

istina ukus je ukus

ali u vecini slucajeva svi ti show auti su samo za pokazivanje

 

Cim je za pokazivanje onda znaci da nije za vlastiti gust i zbog toga ne cijenim takve kerefeke.

 

Gjde je granica sa seljo tjunom ako stavis nesto sto je bling bling a nema svrhu? Kad radis auto za koji znas da vise nije u voznom stanju nego za show? Onda taj koji to voli, nema pravo prigovarati ako stavi spojer velicine sanka u pubu ili ako stavi body kit pa da pritom izgleda ko podmornica. Po meni, nema razlike izmedju pretjeranih felgi, guma i ogromnih kocnica sa ostalim vizualnim kicerajem. Ako je auto toliko izmasakriran da vise nema onu svoju prvotnu namjenu a to je da ga mozes voziti onda je to znak da je netko debelo pretjerao i napravio spomenik od auta i to je trenutak kad gubis svoje ja i radis auto za druge.

 

Naravno ovaj gore golf nije bas takav drastican primjer ali sa tim felgama je blizu. 1" ili 2" manje ultraleggere i bio bi idealan. E ali onda mnogima ne bi bio ekstra pa se stavlja nesto sto lomi auto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

zašto nebi bio za vlastiti gušt ako ga pokazuje

nekome je samo gušt pokazivati auto makar bio nevozan a nekome je voziti se i uživati u istom.

iskreno meni te ultralegere izgledaju jadno na tom golfu

da je moj išao bi na max 16 cola a i 15 mu je sasvim dovoljno

naravno bbs vjerojatno bi išao i koji centimetar gore

da se mogu voziti kao covjek u tom gti-u a ne da svakih 10-15 metara trebam gledati koju cu rupu pogoditi.

PS: nema tu šta lomiti auto ionako nije za vožnju po cesti

Share this post


Link to post
Share on other sites

nevidim razloga da se ovaj kec nemoze voziti puni gas...sta ima veze ako su 17 na njemu i "kurton" gume

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja kazem... A ona dvica od 650ks na prednji pogon i 18" s izolirkom na felg,sto bude na see-u i slajdra cetvrtom isto samo za pokazat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da samo sto Svabe nemajz tu dvojku kao jedini auto ko vecina Hrvata... Iii boli ga ona stvar oce li sutra slagat drugu 4motion getribu na dvojku ili ce morat promjenit Rallye front jer je slupan od necije nepaznje...

Meni je 16" jebeno na keca... A 17" samo moze ako je dobro spusten...

Share this post


Link to post
Share on other sites

nevidim razloga da se ovaj kec nemoze voziti puni gas...sta ima veze ako su 17 na njemu i "kurton" gume

imaš pravo samo vatu natrpaš u uši :palci

ili voziš slalom između rupa na cesti

dok ti prvi ne odvede na tehnicki

Share this post


Link to post
Share on other sites

185/35 17 na 7 cola felgi se najnormalnije može atestirati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nevidim razloga da se ovaj kec nemoze voziti puni gas...sta ima veze ako su 17 na njemu i "kurton" gume

Al samo jednom :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolesno mu stoje te felge.

 

Kad ih je probavao, ja sam se zaljubio...

 

5734eafe57d72636d1cdadcb28ab71db.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 6