7 7
TheFog

Slike: Golf Mk2

Recommended Posts

da je švabo mislio stavit sva 4 šira g60 rubnjaka na duju, stavio bi, no švabo ima ukusa, zato i je DAS AUTO!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavio je na fb da je na prodaju...

dopisivo sam se ja sa njim,auto mu je samo sa slikanje jako se malo vozi kaze

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima i hrvatska verzija :)

p6161069.jpg

001.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima ih, ali ono zašto izdvajam ovu od člana r32, je zbog kožnog recara, felgi, rallye front, motor koji i nije baš serijski i nakraju što je gti Edition one, a ne neka 1.3 bosanka...(bez uvrede nekome).. zato sam je izdvojio od ovih ostalih hrvatskih, jer je za moj pojam daleko bolja i s više detalja napravljena...

Edited by Beli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj auto je složen 2007 god. sa tim motorom koji je imao SAMO 3000 km i nije seriski več ima druge bregaste osovine i ecu , na EU sceni je tada bila samo jedna bijela iz UK koja mi je ujedno bila i motivacija ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije stvar dali će je..t ili ne... jer će i dalje biti broj šasije 1.3 Tas.. a bilo kakav GTI koje god generacije i jurio on ili ne i dalje je GTI.. to je poanta mog posta..

 

nekad je bilo fascinantno kad od 1.3 duje napraviš 3.2, ali vremena su se promjenila, kao što su plastike izašle iz mode, kao što su maske bez znaka izašle iz mode, ili "nisko profilna guma 195/50/15"... o tome govorim...

 

i i kolekcionarska vrijednost (ne novčana) je uvjek na strani GTI-a kakav god bio..

Edited by Beli

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 7