6 6
TheFog

Slike: Golf Mk3

Recommended Posts

Bio je tu na forumu jedan projekt zwo za prodaju

Share this post


Link to post
Share on other sites

projekt zwo :grrr

On govori za retrovizore, a onaj je imao sve osim retrovizora

 

A cijena im je opaka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije mi jasno, zakej je tak zmazan ova bunker u kojem je boca i zrak? Valjda slika nije iz iste serije ili nekaj, jer cini mi se da su slike sa nekog meetinga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije mi jasno, zakej je tak zmazan ova bunker u kojem je boca i zrak? Valjda slika nije iz iste serije ili nekaj, jer cini mi se da su slike sa nekog meetinga.

Pa ne mora bit sve čisto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ne znam, obicno svi lickaju svoje aute za meetinge a ovaj bunker ne zgleda kao da je napravljen za prenosit slamu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zna variant biti bolji od običnog, puno puta sam se zapitao zato nitko kod nas ne slaže varianta kako treba :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Zna variant biti bolji od običnog, puno puta sam se zapitao zato nitko kod nas ne slaže varianta kako treba :/

To sam i ja razmiljo pa shavtih, koji će mi *rac dugačka mrcina, kad mogu imat mali autić koji isto izgleda mada su meni karavani napetiji :D

Edited by Soksi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jo ne mogu shvatiti, vidit mk3 vagona u podu jebeno izgleda, eh da mi je vratiti vrijeme :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam uvijek za karavana :D najvise zato sto ih nema puno nikad

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bjeze svi od trojke u stock stanju, izgleda loe pogotovo zadnji kraj, ali svejedno bi bio pojava na nasim cestama :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ova gore crna trojka s kožom ima užasno loše upasana sjedala od četvorke. Imo sam tako par tjedana upasana preko adaptera i to je užasno loš položaj za sjedenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 6