7 7
TheFog

Slike: Corrado

Recommended Posts

dottore, ponavlja?? slike.... plavac je bio :da

Share this post


Link to post
Share on other sites

Corrado R32 syncro :)

 

104789753.jpg

 

 

Jedan lijepi

 

build_4.jpg

 

mynnshopenday.jpg

 

DSC00478.jpg

 

DSC00480.jpg

 

MAla usporedba

 

DSC00282.jpg

Edited by Rallye VR6

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 dottore: međunarodna komisija ( :lol2 highlander i ja :lol2) je zasjedala i odlučila te kazniti za ponavljanje slika plavog corrada...odlučeno je da si du??an u narednih pet dana staviti pet slika na ovaj topic.... :rotfl:rotfl:rotfl:rotfl:rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 dottore: međunarodna komisija ( :lol2 highlander i ja :lol2) je zasjedala i odlučila te kazniti za ponavljanje slika plavog corrada...odlučeno je da si du??an u narednih pet dana staviti pet slika na ovaj topic.... :rotfl:rotfl:rotfl:rotfl:rotfl

 

ok

 

burnt.jpg

 

:ne:ne

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ba?? sam gledao datum kad ti isteče tih pet dana koje ti je za pokoru dao ma.RI.n, kad ono vidim neko je ne??to radio u tom topicu. Ja otvaram topic :o ........s.t.r.a.v.a ............. :o .

 

Dottore sad si ga naj**o, samo pričekaj da ma.RI.n otvori topic i to če biti pokora :rotfl:rotfl:rotfl

 

 

 

...ajme ??ta stavi u topic - neka ti se posu??e prsti :bleh

Edited by highlander

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 Corrada i ova trojka VR su NOVI.....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

nekad bili..... :plac :plac :plac :plac

 

 

 

ne, dao bog da ma.RI.n vidi ove Radose..... neće mu biti lako....

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ??ta bi trebali gledati na toj ljubičastoj krapini osim felgi? :rotfl Al ??teta takve felge na takav auto stavit. :ne2

Edited by XIK

Share this post


Link to post
Share on other sites
ok

 

burnt.jpg

 

:ne:ne

 

 

 

 

 

dottoreeeeeee....neeeeeee....ovu sliku si sigurno na??ao na nekoj stranici koja prodaje vatrogasnu opremu.... :lol2:lol2:lol2

 

 

lo??e si započeo a ostali te prate,većina auta na ovoj stranici su katastrofa i nije mi jasno za??to se stavljaju takvi auti....ajmo malo ozbiljnosti i pravih CORRADA...

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ??ta bi trebali gledati na toj ljubičastoj krapini osim felgi? :rotfl Al ??teta takve felge na takav auto stavit. :ne2

Po čemu je ovaj krapina :huh: rieger GTO,??ta fali ovom autu,auto je prva liga :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Po čemu je ovaj krapina :huh: rieger GTO,??ta fali ovom autu,auto je prva liga :palacg

 

 

 

 

mo??da nekad bio ali sada nikako,toliko plastike nemaju ni barke.....al nema veze vratimo se slikama a ne OT

Share this post


Link to post
Share on other sites

ti GTO-kitovi polako opet dolaze u modu, kao sto su bili u ranim 90ima...

 

ps: ako budete dobri i ljubazni prema dottore-u, mozda vam stavi jos koju corrado sliku... poslao sam mu ca. 200 slika... =)

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 7