0
Guest syss

add/remove vw beta

Recommended Posts

Guest syss

evo kad sam se već fino predstavio, neka maltretiranje krene! :)

 

znači imam iz biv??ih kola jedan onako brand-new kenvud hu i sad bi htio to ugraditi u passata koji sadr??ava serijski vw beta sa killer čitačem kazeta i ezoterijskim 2 x 20w pojačalom (realno zvuči ko 2 x 5w).

 

niti imam ključeve za skidanje ni ni??ta... kako, gdje i ??ta ili da ga jednostavno slomim van i ravna bosna?

 

ajmo reć da sam ga skinuo... ??ta me unutra očekuje? ne računam ba?? na euro-konektor ili se varam?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ugradivao sam jedan radio u Passata liniju ko tvoja isto bez tog kljuca za radio, polako sam skinuo plastike oko radia i tako ga izvadio, malo muke, tanki sarafciger i ide :) eurokonektor mora bit unutra

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest syss

do yaya... bum se poigrao ovaj tjedan, pa javim kak je zavr??ilo.

 

da slučajno ne zna?? koji spikeri bi naprijed i??li umjesto ovih u??asa?

Share this post


Link to post
Share on other sites
do yaya... bum se poigrao ovaj tjedan, pa javim kak je zavr??ilo.

 

da slučajno ne zna?? koji spikeri bi naprijed i??li umjesto ovih u??asa?

 

to ce ti bolje car audio ekipa znat rec :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest syss

ma nema frke, to bu tak i onak moralo pričekat.

 

trenutno imam taj radio nutra koji btw. ima problema sa prijemom stanica i osuđen sam na kazete... playlista:

 

prodigy iz 8. razreda osnovne

peppersi kalifornikacija + cura je nasnimila na pol kazete bjork (znači ni??ta)

sash isto 8. razred

metallica s&m koja zavlači jednu stranu

 

kaj da ti vi??e velim? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest emirmosnik

Mozes ti to skinut bez kljuca. Probaj sarafcigerom tanjim.

Samo polako lopovski :palci

Share this post


Link to post
Share on other sites

javi se budem ponio ključić sa sobom da ne strga?? plastike bezveze, uzmi broj iz podforuma sa brojevima članova, pa me nazovi, svaki dan sam u ZG.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest v.d.

samo pripazi da prespoji?? ??ice na euro konektoru na crveno/??uta i ??uto/crvena i odre??i plavo bijelu ??icu (taho speed) da ti nebi instrument ploča krepala jer neki radiji na tom mjestu ??alju signal za el. antenu.

a ovo prvo ako ne napravi?? radio ti se neće paliti na kontakt i gasiti kad izvadi?? ključ i brisaće kompletnu memoriju odnosno neće imati stalno napajanje

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest syss

hvala svima na savjetima i bagiju na nesebičnoj pomoći... budem probal solo za početak (nisam se jo?? igrao), pa ak ne ide - zovnem te.

 

@vd... ma nek krepa instrument tabla, sam da radio pre??ivi :) ??ala, hvala na savjetu!

Share this post


Link to post
Share on other sites
0