0
Speedy-RI

Pozvani ste na 2.VELIKI meet u Rijeci, 26.01.2007

Recommended Posts

Pogurat ćemo ga malo.......il nek meni uđe u zavjetrinu pa će lak??e ić, da ga grobnička bura ne usporava :D:rotfl:palci

Alo,alo,pa nema covjek za djabe sank...jos ce nas odpuhat a 1.6 ce bit zaljepljen za pod.. :o:lol:

Edited by LAZO

Share this post


Link to post
Share on other sites
Alo,alo,pa nema covjek za djabe sank...jos ce nas odpuhat a 1.6 ce bit zaljepljen za pod.. :o:lol:

 

Onda ćemo svi iza njega :bravo Njega će sank dr??at prikeljenog za asfalt... :lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites

a nemogu vjerovat...nema me par sati i napadnu me ko divljaci... :rotfl:rotfl:rotfl a daaaa, Arrow ce ici jos 2cm nize jer necu nikoga vozit... B) ja sam za deltu jer mi je velik brijeg do naplatnih... :rotfl:rotfl SMRADOVI!!! :rotfl:rotfl:zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites
a nemogu vjerovat...nema me par sati i napadnu me ko divljaci... a daaaa, Arrow ce ici jos 2cm nize jer necu nikoga vozit... B) ja sam za deltu jer mi je velik brijeg do naplatnih... :rotfl:rotfl SMRADOVI!!!

 

Naručit ćemo ti ??lep slu??bu do naplatnih, a za nazad će?? ulovit zalet 120 taman do vrata jadrana...... :bravo:bravo:rotfl:rotfl:rotfl

 

Delta u 20......nek ove sa sjevera pokupi gti-ck u 19,30 i dopelje ih do delte.... :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest gti-ck.
Delta u 20......nek ove sa sjevera pokupi gti-ck u 19,30 i dopelje ih do delte.... :palacg

 

Nema beda, do drugog petka se jo?? čujem s ovom ekipom ??ta dolazi iz pravca Zagreba...

 

Najbolje bi bilo da mi mobove po??aljete na pp.

 

A moj je 098/496-061 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
moze, delta u 20! :fakjea necu vam ovo zaboravit :lol2:lol2:lol2 !! :lol2:lol2:zivio

 

Zaboravit će?? ti sve kad ti dođe neka mala i pamet ti pomuti, ne?? znat ko pije a ko plaća.... :rotfl:rotfl:rotfl

 

Nema beda, do drugog petka se jo?? čujem s ovom ekipom ??ta dolazi iz pravca Zagreba...

 

Najbolje bi bilo da mi mobove po??aljete na pp.

 

A moj je 098/496-061 :)

 

Ima?? u offtopic - brojevi članova

Share this post


Link to post
Share on other sites

I meni isto, ufff kada dodju fauvei na OMV kada sve zabruji od nasih motora :bravo:bravo:bravo:fakjea:fakjea

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jo?? bolje da je gore, prolazio sam jednom onuda, fakat je veliko.....bit će zakon kad doletimo... :palci:palacg:palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ja mislim da je parking duplo veci od onog na Vratima Jadrana, nadam se da ce nas i vrijeme posluziti :) Neka svi vide kolko ima fauveovaca :respekt

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest gti-ck.

Bome, i ja jedva čekam petak kad raspalimo s Delte prema Rupi gore.

 

Ihaaaaaa :fakjea

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest MRX

da barem mogu doći..... rado bih upotpunio zvuk fauveovaca sa svojim protočnim :grrr:grrr:D

 

malo je daleko a i faks onemogućuje. :(:(

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest gti-ck.
da barem mogu doći..... rado bih upotpunio zvuk fauveovaca sa svojim protočnim :grrr:grrr:D

 

malo je daleko a i faks onemogućuje. :(:(

 

 

Dođi trajektom. Taman si petak ujutro u Rijeci. :bravo

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dođi trajektom. Taman si petak ujutro u Rijeci. :bravo

:care:lol2

Tek sam 2 dana bez auta a već mi užasno fali, ko neka droga bog te neće.....cijev dolazi tek u četvrtak (ako ne dođe mamu ću im).....al zato se vozi zamjensko vozilo četvorka...............renault

Edited by TROJAN

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest -g@d-

heheh...petak se blizi....sve zivcaniji smo.....ajd ajd brzo ce to dosi a i proci :respekt:zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites
:care:lol2

Tek sam 2 dana bez auta a već mi u??asno fali, ko neka droga bog te neće.....cijev dolazi tek u četvrtak (ako ne dođe mamu ću im).....al zato se vozi zamjensko vozilo četvorka...............renault

 

 

Katrica rula :fakjea:fakjea:fakjea:fakjea ako netko iz rijeke nema prijevoz rado cu ga pokupiti nije bed :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest gti-ck.

Ajde nebi bilo lo??e da jo?? jednom sastavimo popis tko sve dolazi u petak na Deltu i kasnije na meet. I neka se javi ova ekipa ??ta dolazi iz pravca Zagreba, a koju ja pričekam na naplatnim na Grobniku.

 

 

Dakle, petak dolaze:

 

1. GTI-CK

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
0