1 1
AUTOFREAK

400 hp Audi TTS build process

Recommended Posts

400 hp Audi TTS build process

 

Serijal od 12 nastavaka... s tim da se nastavci postepeno daju u javnost.. dosad ih ima 7...

 

Odlični filmići za ubit vrijeme

 

1.

 

2.

 

3.

 

4.

 

5.

 

6.

 

7.

 

 

:care

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lik ima novca.. uostalom vidi se gdje i odsjeda i kako posluje... vidi-plati-montiraj-vozi i uživaj. :)

 

Odlično odrađene epizode... gušt za gledat sve.. ne samo prepravke oko auta... :lol:

 

Samo sad tko ce docekat ostale nastavke..... bolje da nisam znao za ovo dok sve to nebude objavljeno :rotfl :doh

 

Neznam dal RS dolazi u USA-u.... Nadam se da lik vec zazmislja i o njemu :lol2:fakjea

Edited by AUTOFREAK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heble vas pare guštajte u viđenom i ne kvarite situaciju parama!

:vopi

Share this post


Link to post
Share on other sites

melem za oci :rolleyes:

nedostizan sport u svakom slucaju

Edited by luxy

Share this post


Link to post
Share on other sites
Heble vas pare guštajte u viđenom i ne kvarite situaciju parama!

:vopi

 

ma pare nisu problem para nema :)

 

lijepo za vidit, jos ljepse bi bilo kad bi svi mogli tako :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljepo složeni filmići ;)

 

ali nekuzim u 6 epizodi gdje APR skida dijelove sa motora nema metanola i nema Usisa koji je prije stavio ??

nego se vidi OEM filter kutija zraka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vjerovatno su to (etanol) maknuli ća.. jer je vjerovatno po njihovom to nebitno na ovih 400ks.. (nagađam) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je preodlicno, probat cu ja naci djelove neke njemacke emisije gdje restauriraju 911 targu, takodjer odlicna emisija!!

 

A ovo za lovu (ima se moze se), pa pare nisu problem, para se nema :respekt:bravo

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ljepo složeni filmići ;)

 

ali nekuzim u 6 epizodi gdje APR skida dijelove sa motora nema metanola i nema Usisa koji je prije stavio ??

nego se vidi OEM filter kutija zraka

 

Ja bih se zakleo da sam vidio kako to skidaju

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja bih se zakleo da sam vidio kako to skidaju

 

kak ????

pa daj pogledaj skida tamo plastiku usisa onu kutiju veliku !

a ta kutija je skinuta ko i cijeli usis jer je stavio onaj intake sistem i metanol a tog niceg nema

Share this post


Link to post
Share on other sites

9ti nastavak...

 

 

"in the original edit that I uploaded on March 7th to Youtube, I had a section for the Okada Projects Plasma Ignition Coils which had "shakey" footage of Mt Fuji as part of an "antiqued 8mm film look". Based on the tragedy that struck Japan a few days later on March 11th, I decided to re-edit and remove that untimely film effect out of respect for the situation over there. Clearly I did that edit before this horrible event unfolded"

 

:care

Share this post


Link to post
Share on other sites

dal netko možda zna koja je ovo pjesma što je u svakom videu u uvodnom dijelu na početku?

 

thx

Share this post


Link to post
Share on other sites

slažem se... puno priče a malo detalja.... barem sto se tiče brenzi... epizoda se razvuče na samo jedan upgrade....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Razočaravajući kraj bar meni,,,,,

 

zadnja epizoda je bila za sponzore...

 

kraj je i meni definitivno razočaravajući..

 

sa onom silnom muzikom, barem je mogao složiti mali rollbar.. pa bi i bio club-sport car

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1