0
Guest Ljubs

Kakve su mi komponente???

Recommended Posts

Guest Ljubs

:respekt

 

O.K. Definitivno sam predosadan, samo pitanja i pitanja, al sta cu, takav sam.

 

Ovak, imam nekakve trokutaste zvučnike koji se montiraju na stra??nju policu, proizvođač je Elite i pi??e ne??to Honey Flat Wofer System, dosta su stari, pa me zanima na čemu sam?? Spojio sam ih par puta i sto se mene tice zvuk je vrlo dobar

 

KO I UVIJEK UNAPRJED HVALA!!!

:respekt

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Ljubs

Nisam ni mislio da su ne??to opako, zanima me samo jesu li prosječni ili ispod.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Ljubs

Ovak, upiknul bi novi radio i razmi??ljam o Blaupunktu ili Sonyu za kojih 100 europljana. Ak netko ima kakve

prjedloge .BTW mozda cak i Kenwood, ni?? ni sigurno jer cekam odgovor od frenda iz nemčije (treba mi donjet VW Betu i Gamu, gore su za 10-20 europljana rabljeni, a Alphe su od 5-10 europljan-kod nas 200kn)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za tih stotinu ojra radije uzmi JVC ili Panasonic. Svi vele da je sony šrot, da preskaće a to ti mogu i potvrditi jer frend ima. Ja imam panasonic-a i slabo preskaće s obzirom na spuštenost i tvrdoću auta, a i htel bi vidjeti koji nebi preskoćil na Brezniku prek onih rupetina...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Ljubs

E sad uz novi radio dolaze i novi zvučnici, pa kaj preporučujete-ne mislim na ni?? exotc, 4 zvučnika (2 ovalna i 2 okrugla 80mm-standardni za dvicu), vidio u hg ??rotu jbl ovalne, 2kom. 400kn-malo previ??e za moj đep ali ak neko od vas misli da se isplati, tj. ak su fakat dobri, uzet ću njih. isto mo??e i va??a preporuka nećeg drugog

 

THX unapred

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest SuperDrive

Sony je srot, ne zato sto preskace, nego gledajuci na kvalitetu zvuka kompletne x-plod serije. Radio sam preko godinu i pol sa sony proivodima i dobro znam da im je autoakustika u banani... Sta se tice preskakanja, preskocit ce ti svaki ako ti je auto tvrdi i naletis na rupetinu. Ja imam od Panasonica kazic koji sam kupio zato sto je jedini sa digitalnim pojacalom, i ima 4*70W izl snage. Zvucnici od JBL-a su izvrsni izbor. neznam koji je to model koji si ti spomenuo ali trenutno je model GTO937 (oval) jedan od boljih na trzistu (cca 700kn). Ovaj koji si ti spomenuo je mozda neki slabiji ili stariji model. U svakom slucaju probaj najprije poslusati zvuk nrije nego sto kupis....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Elite ti je marka koja je u audio segmentu ispod prosjeka.

Nabrojao si neke marke, od kojih !JBL spada u sam vrh, pa ako ti tih 400 ili sitno vi??e, novaca nije za kruh, toplo preporučam.

Poku??aj se interesirati za neki HU u cjenovnom razredu bar 1000+ kuna, jer je činjenica da se ispod tog praga ne mogu očekivati čuda.

Prosurfaj malo, i pogledaj novu liniju VDO, a osobito Dayton seriju.

Uređaji su vrhunski, iako mo??da nisi čuo do sad, ali mislim da puno pru??aju za cijenu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Ljubs

:respekt ali trenutno (tj. jo?? kojih godinu -dvije) te??ko da ću doći do tolkih novci :(

,a i ako dođem te??ko da ću ih utopiti u zvučnike, pa ak ima i??ta bolje za tih 400 kn- molim javi.

 

BTW od radia sam odabrao CDX GT 410U,

CDX GT 300, DAEWOO DCA 3350MM, LG L-AC-M0510R, DAEWOO DCA 8000DV,LG LAC-M3600R, LG LAC-M1600R

kOMENTARI??

Share this post


Link to post
Share on other sites
Prosurfaj malo, i pogledaj novu liniju VDO, a osobito Dayton seriju.

Uređaji su vrhunski, iako mo??da nisi čuo do sad, ali mislim da puno pru??aju za cijenu.

 

Ovo potvrđujem iz osobnog iskustva :palacg jednom imao i jo?? uvjek nisam pre??alio ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Ljubs

Pogledo i HEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEBENO samo ??to firma koja je stavljena pod distributor-TAHOGRAF ima 4 modela u dućanu! Druge trgovine nisam na??o pa ak znate neku u ZG.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pogledo i HEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEBENO samo ??to firma koja je stavljena pod distributor-TAHOGRAF ima 4 modela u dućanu! Druge trgovine nisam na??o pa ak znate neku u ZG.

Ako misli?? na VDO mislim da im je TAHOGRAF glavni zastupnik,i ja sam svog bio uzeo kod njih kad sam ba??dirao tahograf od kamiona :) (dali malo popusta)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Ljubs

Te??ko da će mi skinuti na 100E.

Uzeo bi

CD Player / RDS Tuner CD 5204

Share this post


Link to post
Share on other sites

A, gle 100Eur sigurno neće biti.

Ja sam prije tri godine imao ovaj u polu, savr??eno se uklapao u interijer.

imageview8ml.gif

Edited by Bagi

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Ljubs

eeeeeeeeee upravo se sjetio, dofurat ću ga iz nemčije.

Share this post


Link to post
Share on other sites
0