5 5
TheFog

VAG kataloski brojevi

Recommended Posts

otpalo, zamjena ti je 1J0 612 041 FD(vidim da isto piše i na slici kaj si stavio), i cijena je 287kn :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

otpalo, zamjena ti je 1J0 612 041 FD(vidim da isto piše i na slici kaj si stavio), i cijena je 287kn :(

 

Bemti, tocno, krivo sam gledao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

otpalo, zamjena ti je 1J0 612 041 FD(vidim da isto piše i na slici kaj si stavio), i cijena je 287kn :(

džaba :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha ne kužim zakaj je takva razlika u cijeni?!? isto sam sebi sad uzimao onu plastikicu kaj drži suncobran na krovu, za trojku se više nemože uzeti(bila je nekih 20kn), a od pola 6n je potpuno ista i košta oko 40kn hehe

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha ne kužim zakaj je takva razlika u cijeni?!? isto sam sebi sad uzimao onu plastikicu kaj drži suncobran na krovu, za trojku se više nemože uzeti(bila je nekih 20kn), a od pola 6n je potpuno ista i košta oko 40kn hehe

ma budale....isto kao one pedale od tt-a sto su skuplje nego od skode rs a iste su :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel bi mi koja dobra dusa mogla procitati kat br od donjeg dijela antene na koji se sarafi antena od golfa iv...cijena?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel bi mi koja dobra dusa mogla procitati kat br od donjeg dijela antene na koji se sarafi antena od golfa iv...cijena?

Pozz!!!

Ovako, ETKA nudi 3 vrste tog donjeg dijela:

1. Krovna antena za vozila sa navigacijskim sustavom

2. Krovna kombinirana antena za vozila sa telefonom ili s pripremom za telefon

3. Krovna antena za vozila sa auto- radijem

 

Neznam koja tebi treba, ali za ove prve dvije su cijene paprene, pa predpostavljam da ti treba ovo pod 3.

http://i1094.photobucket.com/albums/i445/Rojs03/Razliito/npr_zps83bcab27.jpg

Kad već naručuješ uzmi si i ovo, nije neka cijena:

http://i1094.photobucket.com/albums/i445/Rojs03/Razliito/npr1_zpsc1ab4601.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovaj zadnji od fabije pase i na g3?

ne...na trici izlazi iz haube a na mk4 iz sajbe...i ne krecu se isto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Momci trebam pomoć!

 

Vec neko vrijeme pokusavam dokućiti gdje da nabavim ove dvije gumice s metalnim kapicama i pokusavam skuzit cemu uoce služe, prekopao sam etku i u njoj toga uopce nema, tj guma oko stakla je iz komada, barem je tako prikazana a kod mene i na vecini venta sam primjetio da je svaka strana za sebe i na svakoj strani (gornjoj) je ta kao kutna gumica :S Dali netko zna koja je to gumica, tj koji je kataloski ako se uopce da nabaviti posebno a da ne moram kupovat svu gumu okolo i dali mozda znate koja je uloga te iste gumice, dali ona ima svrhu brtvljenja ( za sada nisam primjetio da mi curi voda u auto) ili je gore kao neka vizualna spojnica između guma. Evo stavit cu i sliku:

13042012039aa_zps2b69f963.jpg

 

zaokruzio sam mjesta gdje bi se trebale nalaziti te gumice ali ih kod mene nema :S

Evo i link sa vagcat foruma gdje sam uz etku gledao dali ima to, ali lijepo je prikazana da je u komadu i nema nista takvo gore (mislio sam da je to ovo pod broj 9 ali to je nekakva kajlica koja je izbacena iz prodaje).

 

http://www.vagcat.com/epc/cat/vw/VE/1994/148/56/1564389/#4

 

Zahvaljujem dečki unaprijed ;)

Edited by nitrous-oxygen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ekipa... Trebo bi mi kataloski broj od one sipke za provjeru ulja za peticu GTI? Moze i cijena usput.

 

Hvala unaprijed! ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav ekipa,moze li mi ko provjerit,cijenu ovoga i ima li ga uzet kod nas,ako se nevaram to bi triba biti prekidac za zakjlucavanje od mk3

1HM 962 125 A

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala Rojs,znaci 60kn skuplje nego na ebay-u i dobijes ga za dan dva. :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala Rojs,znaci 60kn skuplje nego na ebay-u i dobijes ga za dan dva. :palacg

Nova cijena je nesto vislja, ne previse ali samo da znas

 

yVK3p0a.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sory ako je vec bilo al ja nisam nasao,kataloski od V6 lipa prednjeg za Golf 4 i ako se zna koja je cijena otprilike :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sory ako je vec bilo al ja nisam nasao,kataloski od V6 lipa prednjeg za Golf 4 i ako se zna koja je cijena otprilike :)

 

1J0 805 903 F B41. negdje malo manje od 500 kuna u ovlastenom, koliko se sjecam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jel vidite šta piše???

Znaci ipak ebay,uopce nisam vidio da sam zakasnio 10mj :lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 5