5 5
TheFog

VAG kataloski brojevi

Recommended Posts

Ja bas idem na tu varijantu bez skidanja glave

Jebemu pa kako su toliko skuplje orginalne?

Pa radije onda uzet supertech kako Ivan kaze?

Ajmo ovdje nastavit raspravu da ne offtopicarimo ovdje

http://www.vwclubcroatia.com/forum/index.php?/topic/88464-gumice-ventila-18t-110kw-aeb-motor-pitanje/?p=843901&do=findComment&comment=843901

Edited by said

Share this post


Link to post
Share on other sites

Može mi netko iskopat preporučenu cijenu za :

 

07K 905 715 F
06E 905 115 E
Kombiniram dal da uzmem novu ili sve 4 rabljene s Njuškala pa da imam za ubuduće. Poslao sam mail u Zubak, ali iz prijašnjih iskustava znam da će mi neku nebuloznu cijenu poslat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

stavljal mi bratić led ubodnu za pozicije i na desnom faru mi potrgal neku kukicu na grlu od ubodne,pa sad ispada sve iz fara..improvizirali zasad, jel mi more ko pomoći koji je kat.broj toga grla od pozicije?? da zamijenim..auto je golf 6

Edited by rapajic.st

Share this post


Link to post
Share on other sites

stavljal mi bratić led ubodnu za pozicije i na desnom faru mi potrgal neku kukicu na grlu od ubodne,pa sad ispada sve iz fara..improvizirali zasad, jel mi more ko pomoći koji je kat.broj toga grla od pozicije?? da zamijenim..auto je golf 6

 

Za Golv VI 2010 nazalost, ide citav set kablova:

 

Ako je Valeo far onda 6J0 971 671 - wiring set 247,16kn

Ako je Hella far onda 5K0 971 671 - wiring set 254,83kn

 

Može mi netko iskopat preporučenu cijenu za :

 

07K 905 715 F
06E 905 115 E
Kombiniram dal da uzmem novu ili sve 4 rabljene s Njuškala pa da imam za ubuduće. Poslao sam mail u Zubak, ali iz prijašnjih iskustava znam da će mi neku nebuloznu cijenu poslat.

 

 

Oboje kataloska imaju istu cijenu od 428,39KN

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala projektilski

 

mislim da je hella, jer uzgleda kao hella dio na slici..

 

jel možda to postoji zamjensko? paše od golfa 5?

Edited by rapajic.st

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam ni na jedno ni na drugo pitanje odgovor. Nazalost kod VW-a je tak da za komadicak plastike nude uvijek citav set. I meni se to pokidalo na Passat B6, te kopce na grlu pa je labavo ali stoji. Trebao bi naci razbijeni Passat pa odcvikati to...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel zna netko koje su cijene pragova za Mk3, '94 godište., pet vrata, benzinac.

Ne znam kaj je još bitno kaj nije. Zanimaju me org dijelovi, iako ne bum uzimao jer vrijedi više od auta ziher.

Želim znati di stojim s time i zanima me jednostavno

 

hvala

Jel mi može netko cijenu reći za ovo?
Hvala još jednom

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ti je pitanje jel imaju uopće pragova. Kad sam ja zvao za svog passata nisu ni imali. Nazovi i pitaj, ili odi imaš u Sesvetskom Kraljevcu centar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

u originalu (

 

 

Jel mi može netko cijenu reći za ovo?
Hvala još jednom

 

u originalu (mislim na dio iz ovlaštenog servisa) nepostoji samo prag, nego cijeli bočni dio

tako je za većinu auta iz vag grupe

ali imaš zamjenske i nije skupo od 100kn pa nadalje, ima pocinčani ovi oni pa biraj ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeli zna netko di se moze pogledat ona bocna "stepenica" za auto? Ovako kao na slici. Bio sam u ovlastenom, imaju 3 modela u ponudi, ali nisu mi bas nesto lijepe.

 

6c1aebe84f8f89e04229eacbc1efd051.jpg

41ce10b267db70d182112bf0a82a3069.jpg

 

Poslano sa mog HTC One_M8 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav!

 

Molio bih nekoga da mi pogleda u ETKA-i i napiše kataloški broj od sirene(trube) za Golf 5, 1,9TDI, 2008.g.

Hvala unaprijed! :zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima ih na ebayu polovnih ali u dobrom stanju. Malo ih sredio i rade savrseno a ne kostaju toliko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da,da znam!

Ili ebay ili polovno. Di prije nađem!

Nedam toliko para za to!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobio sam i ja ponudu od ovlastenog za dvije horne, cijena slicna onoj gore i odustao od narudzbe. Nasao na ebayu par, malo ih sredio i prezadovoljan a cijena, sitnica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Može kataloški brojevi od gti bodykita za duju, samo od rubnjaka molim..hvala! :zivio

Imas mozda kataloske brojeve ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

foglight8.jpg

 

foglight4.jpg

Trebam kataloske brojeve od vijka sta drze grill za maglenke i one gumene bijele sta drze samu maglenku

Edited by nightwalker93

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima neko kataloški ili naziv za kućište u kojem je termostat ili je to pumpa sa termostatom? Ja se ne bi sjetio kako se to zove niti da mi je u rukama ime.

Kako se gleda prema motoru na desno odma na blok motora spojeno. Od bakelita valjda il kojeg dreka. Termostat je u to ukopčan i mislim da ide crijevo od antifriza unutra i onda još par crijeva van iz toga vodi... To sam jednom mijenjao i skužio da mi kapa na tome opet, a nemrem se sjetit kako se zove da mogu gledat dalje za to.

 

Također grijanje mi slabije radi. Nije tak vruće kak zna bit, a fakat zna bit. Jel postoji neki grijač ili neki dio u ventilaciji ili gdje je već pa da se to mijenja?

 

thx

 

vozilo u pitanju: golf 3, '94 benzinac 1,6l 55kW.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima neko kataloški ili naziv za kućište u kojem je termostat ili je to pumpa sa termostatom? Ja se ne bi sjetio kako se to zove niti da mi je u rukama ime.

Kako se gleda prema motoru na desno odma na blok motora spojeno. Od bakelita valjda il kojeg dreka. Termostat je u to ukopčan i mislim da ide crijevo od antifriza unutra i onda još par crijeva van iz toga vodi... To sam jednom mijenjao i skužio da mi kapa na tome opet, a nemrem se sjetit kako se zove da mogu gledat dalje za to.

 

Također grijanje mi slabije radi. Nije tak vruće kak zna bit, a fakat zna bit. Jel postoji neki grijač ili neki dio u ventilaciji ili gdje je već pa da se to mijenja?

 

thx

 

vozilo u pitanju: golf 3, '94 benzinac 1,6l 55kW.

Kućište termostata 030121117N

https://www.google.ba/search?q=030121117N&client=firefox-b&dcr=0&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiAsKCekrrZAhWD3SwKHTe2ChQQ_AUICigB&biw=1366&bih=611

 

 

Trebam kataloske brojeve od vijka sta drze grill za maglenke i one gumene bijele sta drze samu maglenku

koji auto?

Share this post


Link to post
Share on other sites

foglight8.jpg

 

foglight4.jpg

 

Trebam kataloske brojeve od vijka sta drze grill za maglenke i one gumene bijele sta drze samu maglenku

Kataloski za vijak N 0902941

Kataloski za gumene uticne matice N 90535301

http://vwts.ru/forum_txt/index.php/t105027.html tu je jedan lik slagao maglenke na G5+ ;-) .

 

 

105027_02.jpg

Edited by VWTDI

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 5