5 5
TheFog

VAG kataloski brojevi

Recommended Posts

Mali off... jeli ovo na prvoj slici sirena? Prestala mi je raditi pa da znam gdje da je tražim:)

foglight8.jpg

Jeste sirena,koja je kod tebe otisla jer neki modeli imaju dvije a neki jednu,duboki ton i visoki ton,koje ti je godiste Golf.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima

Trebam kataloske brojeve:

Rubnjaci, pragovi , lajsne Golf 2 G60 (wolfsburg edition) troja vrata , te kataloski brojevi za orginal duboke branike mk2...

 

Gledao sam po netu , nisam nigdje nasao tj. nasao sam vise vrsta kataloskih brojeve za lajsne ,rubnjake, pragove , posto sam neke dijelove narucivao volio bi znati brojeve da tocno narucim da ne bude na kraju dosle lajsne za petora vrata

Hvala unaprijed Lp...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je ko voljan provjerit,pogledat....kat. broj i cijena posude vode za pranje vjetrobranskog stakla,za sustav s peračima farova Passat 3BG

Edited by TDI_<3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mijenjao sam disk pločice na golfu 6, i potrgao sam đek koji se spaja sa đekom na disk pločici! :(

Zvao sam par otpad ali bez uspjeha, pa bi pogledao na eBay

Ima li ko volje da da kataloški br od tog dijela instalacije, kabel ulazi kroz blatobran, i račva se na dva dijela, jedan ide na disk pločicu, drugi dio na ABS

?

 

Poslano sa mog A0001 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mijenjao sam disk pločice na golfu 6, i potrgao sam đek koji se spaja sa đekom na disk pločici! :(

Zvao sam par otpad ali bez uspjeha, pa bi pogledao na eBay

Ima li ko volje da da kataloški br od tog dijela instalacije, kabel ulazi kroz blatobran, i račva se na dva dijela, jedan ide na disk pločicu, drugi dio na ABS

?

 

Poslano sa mog A0001 koristeći Tapatalk

Našao sam ovaj đek, na aliexpressu

Pa cu naručit i samo zalemiti i to je to ;)d5c29414db4f454cdd3d9c5bdaea4cb9.jpg

 

Poslano sa mog A0001 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,

kod posjete mehaničaru ,veli mi da bi kod sljedeće zamjene prednjih pločica trebao zamijeniti i diskove...

Pokušavam na online Etki pronaći oznaku dijela diskova ali uzalud , ne mogu se snaći ...

Pošto se ne kužim u mehaniku , zamolio bih forumaše za pomoć pri naručivanju diskova.

Htio bih uzeti kombinaciju ATE Power diskove i ATE orginal pločice( na forumu pročitao da keramičke kao nisu dobre ) pa me zanima neka "posebna "oznaka ili kataloški broj artikla prema kojem naručiti iste.

Kod Auto kreše našao dva modela ali ne znam jesu li to Power diskovi -   OVE   i  OVE   - i  koji odgovaraju za moji auto.

Radi se  mexičkoj  jeti  2007 ,  1,9 tdi - WVWZZZ1KZ7M159262.

Ova cijena kod kreše je Ok  ili  imate preporuke gdje bi drugdje mogao uzeti navedeni ATE komplet.

Svaka pomoć dobrodošla i hvala unaprijed !

PS. ako pitanje nije na dobrom mjestu , molim admina da prebaci u odgovarajuću temu...

 

Pronašao i VANI  neke dijelove - kako vam se čine cijene ?

 

Edited by freerock0
Dodan link VANI.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzeo od Lagerosa prije četiri godine ATE Power diskove P/S sa ATE keramičkim oblogama, povoljna cijena, brza dostava, kvalitetna roba. Imam taj komplet i prezadovoljan a nakon njih opet isto. Ako hoćeš nazovi ga i složit će ti ponudu a poslije sam odluči.

Lageros_VG
- email na: lageros1@lageros.hr

Tel: 01/6221-223
Fax: 01/626-0010

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, <TDI> said:

Uzeo od Lagerosa prije četiri godine ATE Power diskove P/S sa ATE keramičkim oblogama, povoljna cijena, brza dostava, kvalitetna roba. Imam taj komplet i prezadovoljan a nakon njih opet isto. Ako hoćeš nazovi ga i složit će ti ponudu a poslije sam odluči.

Lageros_VG
- email na: lageros1@lageros.hr

Tel: 01/6221-223
Fax: 01/626-0010

Hvala na informaciji !

Znaš li možda oznaku ili kataloški broj artikla  diska ?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uz upit pošalji mu broj šasije i podatke o vozilu a ostalo će ti on sve riješiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja imam power diskove i ceramic plocice od Ate i isto sam zadovoljan.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, sa tvrdoćom pedale od kočnica kad si ih stavljao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha, nisam. Koci super... ali pedala vise nije kakva je bila jebi je.... Najgore je to sto su nakon 2000km poceli diskovi ili nesto drugo sto ima veze sa kocenjem trest...... Nista kupio nove glavcine, selene i odnio diskove na komparator i 1/10mm je bilo odstupanje na jednom disku pa je potokario. Za sada je sve OK.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 13. 02. 2019. at 17:22, freerock0 said:

Pozdrav,

kod posjete mehaničaru ,veli mi da bi kod sljedeće zamjene prednjih pločica trebao zamijeniti i diskove...

Pokušavam na online Etki pronaći oznaku dijela diskova ali uzalud , ne mogu se snaći ...

Pošto se ne kužim u mehaniku , zamolio bih forumaše za pomoć pri naručivanju diskova.

Htio bih uzeti kombinaciju ATE Power diskove i ATE orginal pločice( na forumu pročitao da keramičke kao nisu dobre ) pa me zanima neka "posebna "oznaka ili kataloški broj artikla prema kojem naručiti iste.

Kod Auto kreše našao dva modela ali ne znam jesu li to Power diskovi -   OVE   i  OVE   - i  koji odgovaraju za moji auto.

Radi se  mexičkoj  jeti  2007 ,  1,9 tdi - WVWZZZ1KZ7M159262.

Ova cijena kod kreše je Ok  ili  imate preporuke gdje bi drugdje mogao uzeti navedeni ATE komplet.

Svaka pomoć dobrodošla i hvala unaprijed !

PS. ako pitanje nije na dobrom mjestu , molim admina da prebaci u odgovarajuću temu...

 

Pronašao i VANI  neke dijelove - kako vam se čine cijene ?

 

Pozdrav , 

zna li tko ako navedeni linkovi na diskove odgovaraju mom autu ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zašto ne pošalješ upit u Auto Krešo sa brojem šasije i osnovnim podacima od vozila, oni ti provjere i jave jer isto imaju ETKA-u ili neki sličan program za sva vozila i onda uzmeš od njih ako ti odgovara. Pa ni ja nisam znao koji su kataloški na mojim diskovima i Anđelko iz Lagerosa sve provjerio i eto, pašu na zub.

Share this post


Link to post
Share on other sites
56 minutes ago, <TDI> said:

Zašto ne pošalješ upit u Auto Krešo sa brojem šasije i osnovnim podacima od vozila, oni ti provjere i jave jer isto imaju ETKA-u ili neki sličan program za sva vozila i onda uzmeš od njih ako ti odgovara. Pa ni ja nisam znao koji su kataloški na mojim diskovima i Anđelko iz Lagerosa sve provjerio i eto, pašu na zub.

Imam loša iskustava sa krešom - kad sam mjenjal zamašnjak , u svim ostalim trgovinama su me tražili broj šasije - samo njima nije trebal  ?!?!

Lageros budem definitivno kontaktiral.

Pitam za kataloški broj da  mogu i sam pokušati tražiti navedeni disk. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što duže čekaš sa upitom, duže ćeš dobiti odgovor od Anđelka. On ima program tako da možeš biti siguran da će biti točni. Pošalji upit a on ti vrati ponudu sa kataloškim pa onda listaj i traži internetom što te zanima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ponekad koristim ovaj Online VAG katalog, nema sve ali ponekad nađem što me zanima pa ako imaš vremena potraži, možda nađeš kataloške ili se netko od kolega javi. Možeš napraviti i upit u ovlašteni pa će ti po šasiji dati kataloške od OEM diskova koje trenutno imaš. Ponekad tako radim jer sam lijen instalirati ETKA-u a kad mi treba kataloški a odmah saznam i cijenu pa odvagnem gdje uzet. OnlineVAG spare parts

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 hours ago, <TDI> said:

Ponekad koristim ovaj Online VAG katalog, nema sve ali ponekad nađem što me zanima pa ako imaš vremena potraži, možda nađeš kataloške ili se netko od kolega javi. Možeš napraviti i upit u ovlašteni pa će ti po šasiji dati kataloške od OEM diskova koje trenutno imaš. Ponekad tako radim jer sam lijen instalirati ETKA-u a kad mi treba kataloški a odmah saznam i cijenu pa odvagnem gdje uzet. OnlineVAG spare parts

Hvala na linku !

Ako sam dobro tražio : "RDW Europe - Jetta - 2007 " ,  i prema PR broju koji je " 1ZM "  ,  trebali bi biti   "1K0615301AK"  ili  "1K0615301AC".      Ali koji  , ima li kakve razlike među njima ?

Može li netko provjeriti i potvrditi kataloški broj ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 5